Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
...`Jel neko za besplatan ručak?`...
STRANA 1 OD 1
Shomiman ...`Jel neko za besplatan ručak?`... 13.07.2012. 23:07 T46658

status: user
broj poruka: 1187
Statisticki gledano, najcitanija tema... O cemu to govori..? Da li je ovo dovoljno alarmantno, i razlog za brigu..?



`There`s someone in my head, but it`s not me?`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 13.07.2012. 23:35 #431069

status: user
broj poruka: 9122
Taj razlog je odavno opstepoznat, ako se ja pitam, najbolje bi bilo da se postuju pravila koja je zeljko propisao i da se sve sasece u korenu, ovo aludiram na temu od 225 postova koja je izbrisana :).

Da se lepo regulise govor `mrznje` i da se pojedinci koji vole obilato da se izrazavaju (psuju na sve strane) malo smire i eto ti foruma kakav je bio pre,...

Pozdrav!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman ... 13.07.2012. 23:40 #431073

status: user
broj poruka: 1187
`... malo smire i eto ti foruma kakav je bio pre,...` Pre cega `jarane`..?


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 13.07.2012. 23:42 #431075

status: user
broj poruka: 9122
Pre par godina :), cirka 2 do 3.

Pozdrav!


:: `... malo smire i eto ti foruma kakav je bio pre,...` Pre cega `jarane`..
::
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me?
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: Re: ... 13.07.2012. 23:44 #431076

status: user
broj poruka: 1187
Ja rek`o `prije` dorucka, `frustuka`, `jutarnja objeda`... ... ...

`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: Re: ... 13.07.2012. 23:53 #431079

status: user
broj poruka: 9122
Zajebao si me sada :), moram opet da pisem :D.

Ovaj forum je slabo moderisan (nije uopste :D), ali on nudi ono sto retko koji forum nudi, slobodu. Mozes da pricas o pirateriji (sada se to malo smanjilo), o nekim drugim stvarima, cela atmosfera je opustena itd. To je ono sto odrzava pcberzu u zivotu, jer ona ima ono sto nema nijedan drugi forum - dusu :).

Mislim da treba sve prakticno da ostane kako je, ali uz neke jako male izmene. Pojedince koji psuju vise (da ti se zivot smuci) lepo opomenuti, pa ako taj isti nastavi tako, banovati. Teme koje prerastaju u onu od pre par dana, lepo prebaciti u neku drugu sobu ili pak obrisati, gde nas koje to ne zanima necemo ni gledati, pa neka se glavni akteri do mile volje prepucavaju. Koga zanima nece mu biti problem da sa 2 klika ode u drugu sobu.

Samo malo veca moderacija, smirivanje pojedinih usera i sve ce doci na svoje mesto. Nekada kada sam se ja registrovao ovde nisam imao pojma (ovo Misa uvek izvuce kao argument), ali tada si imao sto sta pametno da procitas i naucis, ali nazalost cini mi se da je to vreme odavno proslo.

Ovaj forum takodje izdvaja jos jedna stvar - svi smo jednaki, to nemas skoro nigde :).

Pozdrav!


:: Ja rek`o `prije` dorucka, `frustuka`, `jutarnja objeda`... ... ..
::
:: `There`s someone in my head, but it`s not me?
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: Re: Re: Re: ... 14.07.2012. 00:02 #431080

status: user
broj poruka: 1187
Da,da,da... Svi smo jednaki... ... ... Skoro `nidje`, il` bar u skorije `vrijeme`... Mada te, kol`ko vidim, ovaj forum demantuje... Sem duse, ima on i gusu... ... ... `Od svih emocija, ostala mi je samo glad.`


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 14.07.2012. 01:11 #431085

status: user
broj poruka: 2156



Nova deca nova pravila, sad cu da ispadnem ko neki matorac, al nekad se znalo postovanje i moral, sad svako moze svakog da uvredi bez razmisljanja sta pise, cima nekome nesto napises sto mu se ne svidja odmah krene sa psovkama i uvredama, sto ce na kraju dovesti do usrusavanja foruma ljudi koji imaju sta da kazu ima da se povuku jer na takvom nivou ne umeju da komuniciraju, ili ti po nasem ` Sa budalom se ne raspravljas.`

Elem ja jesam za slobodu al kontrolisanu, ako ih neko nije vaspitao, za 16 godina onda nema sta da traze ovde, al koliko vidim sve vise i vise je bezobrazluka, nepostovanja i nekulture, nego nekog `pametnog` tj, korisog odgovora.

Zato kad za nas kazu da smo zivotinje ja to sasvim normalno prihvatam jer mi i jesmo zivotinje, kad se vise od 50% populacije na netu tako ponasa, onda sam i ja u tom taboru.Pa samo na serveru cod4 moram dnevno da izbacim po 100 `ljudi` zbog nekulture i nepostovanja, i to je nas narodni server mogu da zamislim kako je na stranim.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 15.07.2012. 11:35 #431337

status: user
broj poruka: 1673
Za dušu na pcberzi neću ni da komentarišem, bilo možda nekada...

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: re 15.07.2012. 15:12 #431361

status: user
broj poruka: 1187
`el to `prije` no sto su tenkovi izasli na ulice..?


`There`s someone in my head, but it`s not me?`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Snoopy- Ko bre jednak?? 15.07.2012. 16:48 #431381

status: user
broj poruka: 6083
Sad svi koji su to pomislili da mi se izvine x)

Opet nisam u toku x)

Eh da ja dobijem funkciju moderatora, mnogo stvari se ne bi izmenile..

LG 42LD420, Phenom II x6 1055t, Gigabyte 970A-UD3, ASUS 6870 DirectCU/2DI2S
G.Skill Sniper 8GB DDR3 1600, G.Skill Sniper SSD 120GB, Samsung SpinPoint F3 1TB, CFT-600-14CS, NZXT Apollo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nisam bio u toku - kako ste samo uspeli da se ispsujete u okviru 16.07.2012. 02:14 #431458

status: user
broj poruka: 10988
onoliko lepe i zanimljive teme (a koja spada u ``svastaru``)?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs