Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Tomb Raider Anniversary-Problem!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Tomb Raider Anniversary-Problem! 11.06.2007. 02:35 T4683

status: user
broj poruka: 18472
Pre par dana sam nabavio ovu igricu i bio jako odusevljen jer sam je dugo cekao,Legend sam odigrao i nikad se nisam toliko odusevio boljom avanturom do tad.Smatram da je Anniversary jos bolja.Nego sta se desava,kada sam dosao kuci i instalirao igru (Igrica se samo prekopira na hard i pokrene exe file ili luncher) desava se sledece,samo izbaci error i nema sanse da pokrene.Pokusavao sam vise puta i nista.Poludeo sam i odlucio sam da se i vama pozalim.Zamislite da mi lik koji mi je prodao igricu savetuje da reinstaliram windows,navodno je zbog toga.Ne pada mi na pamet!A sto je najgore ta igrica radi na drugim kompovima i to nekim dronjama sa grafickim kartama iz praistorije i jos pokrene i sa diska.Uzas.Ima li neko misljenje sta moze biti u pitanju ili da ganjam verziju sa klasicniom instalacijom?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman pa tesko 11.06.2007. 04:09 #21483

status: user
broj poruka: 1111
da ces izganjati normalnu verziju (onu koja mora da se instalira) jer pirati obicno svi imaju iste igre
otprilike jedan lik samo skida, ili ako nije to, onda svi skidaju sa istog mesta
ja imam doticnu igru
ja sam recimo imao problema sa kopiranjem sadrzaja sa diska, tek cetvri disk je uspeo
da, tri puta sam isao da menjam
i cetvrti put je uspelo jer je lik presao sa princo-a na sky

nego da se posvetimo tvom problemu
a kakav error message se pojavi?
bez toga probaj da reinstaliras driver za graf. ili instaliraj noviju verziju
probaj sa vracanjem na standardna podesavanja driver-a (ako si ista menjao)
driver zvuka
i jos neke tripove od kojih ja trenutno ne mogu da se setim ni jednog
jer trenutno bas vozam laru (samo sam se povezao da vidim nesto o ovom novom, trecem mob. operateru)
ako nista ne pomogne ne gine ti reinst. win-a
ipak je croft-ova mala vrednija od bill-ovog velikog
da vidis samo kako stresa vodu sa sebe
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: pa tesko 11.06.2007. 14:31 #21495

status: user
broj poruka: 18472
:: da ces izganjati normalnu verziju (onu koja mora da se instalira) jer pirati obicno svi imaju iste igr
:: otprilike jedan lik samo skida, ili ako nije to, onda svi skidaju sa istog mest
:: ja imam doticnu igr
:: ja sam recimo imao problema sa kopiranjem sadrzaja sa diska, tek cetvri disk je uspe
:: da, tri puta sam isao da menja
:: i cetvrti put je uspelo jer je lik presao sa princo-a na sk
::
:: nego da se posvetimo tvom problem
:: a kakav error message se pojavi
:: bez toga probaj da reinstaliras driver za graf. ili instaliraj noviju verzij
:: probaj sa vracanjem na standardna podesavanja driver-a (ako si ista menjao
:: driver zvuk
:: i jos neke tripove od kojih ja trenutno ne mogu da se setim ni jedno
:: jer trenutno bas vozam laru (samo sam se povezao da vidim nesto o ovom novom, trecem mob. operateru
:: ako nista ne pomogne ne gine ti reinst. win-
:: ipak je croft-ova mala vrednija od bill-ovog veliko
:: da vidis samo kako stresa vodu sa seb

Znaci sve sam to vec probao.Ubacivao druge drivere i ako uvek imam najnovije,podesavanja mi i jesu uvak standard,vise puta sam kopirao i pokretao i opet nista.Pa evo sta se desava pojavi se klasican prozorcic iz windowsa kad kliknem na exe file kao i kad bilo sta nije u redu pa napise error,send or dont send microsoft itd.Znas na sta mislim...Pretpostvaljam da je i tvoja verzija ista kao i moja?Pazi plasim se i ako mi i nije bas toliko tesko da reinstaliram win,ali kazem ti sta ako to uradim a situacija ista,tacno covek onda da poludi!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman da, da 11.06.2007. 16:34 #21502

status: user
broj poruka: 1111
znam sta tacno mislis
i ja sam takvih problema imao sa toca3
reinstalirao sam win tri puta u toku jedne nedelje + da bih mogao da je igram moram fizicki da raskacim opticke uredjaje
smor, ali volim da se igram vise od svega
nadam se da ces uspeti do kraja
poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Tomb Raider Anniversary 11.06.2007. 18:58 #21521

status: user
broj poruka: 1261
Evo jednog predloga koji će ti možda rešiti problem. Ako kojim slučajem imaš priključen Joypad ili volan na komp, probaj da ga isključiš i pokreneš igru. Mnoge igre pri pokretanju detektuju dostupne kontrolere i možda se tu desi neka zbrka. Konkretno, meni se desilo isto sa igrom F1 99-02 i dok nisam isključio joypad nisam mogao da je pokrenem. Da ne bi vožnju igrao na tastaturi uradio sam sve kako bi igru pokrenuo sa joypad-om i to sam i uspeo tako što sam uninstall-irao driver za force feedback funkciju dotičnog joypad-a. Do tog zaključka sam došao tako što sam u error log-u primetio da se problem javlja u dinput komponenti pa ne bi bilo loše da i ti pročitaš zbog čega je došlo do greške. Inače Tomb Raider Anniversary sam probao i sve radi bez problema. U svakom slučaju pre nego što se odlučiš za reinstall windows-a probaj sve moguće fore, vredi se potruditi.
Pozdrav!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs