Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Cuvajte se limunda ne samo prodavaca nego i kupaca!!!
STRANA 1 OD 1
Taliban Cuvajte se limunda ne samo prodavaca nego i kupaca!!! 13.08.2012. 19:03 T47086

status: user
broj poruka: 60
Evo da podelim sa kolegama berzasima novonastali problem sa jednim papanom sa limunda.

Stavim ti ja neki hp-ov pda na limundo jer uglavnom tamo stvari se prodaju za vise nego sto im je realna vrednost.
Naravno pda koji sam ja prodavao bio je nov,sa full opremom u kutiji.

Dok je aukcija trajala bilo je mnogo ponuda te je na kraju pobedio taj lik iz Sjenice.Na kraju ja mu posaljem poruku dal mu odgovara licno preuzimanje u Beogradu ili da mu posaljem postom kao otkupninu nisam trazio kes unapred.

Lik se javlja i kaze da je sutra u Bg-u do 14h i da se tad nadjemo.Cujemo se sutradan i on mi kaze da ne moze nikako da se nadje nigde u centru grada sa mnom vec da ja moram da mu donesem na tacnu adresu na Vidikovcu gde je on dosao poslom.Tad mi je vec doslo da ga oteram u 3 lepe jer i ja imam svoje obaveze i posao.Nevoljno ipak pristajem ajde rekoh sebi mozda je stvartno u guzvi odvojicu 2 sata da odem i da se vratim pride morao sam da dokupim 4 karte za autobus ukupno 240 dinara 2 za odlazak i 2 za povratak a taj novac mi nije nadoknadio.

Stizem na pomenutu adresu i pozivam coveka.kazem da sam dosao i pitam ga gde je on kaze da dolazi za 5 min.Lik je dosao tek posle 20 minuta i tu smo se pozdravili i upoznali.
Pozivam ga da sednemo na obliznju klupu da pogleda sta je kupio i da ga isproba jer naknadne reklamacije ne primam!!!Lik kaze citiram ga posto se drao:,,NECEMO DA SEDIMO DAJ MI KUTIJU EVO TI PARE`!Ja ostadoh maltene u soku rekoh sebi ovaj je ili lud ili se zeza dadoh mu kutiju on mi dade pare.Opet mu rekoh zar necete da pogledate sta ste uzeli a on:,,Necu nisata da gledam odlazi bez dovidjenja`.
Ja ostadoh gledaju za njim sa recima koja dijabola,posle se mislih iz zajebancije koliko je bezobrazan da sam znao da ce biti ovakav trebao sam da mu stavim ciglu u kutiju.

Taman kad sam mislio da je sam zavrsio pricu sa ovom prsotinom,dolazi treci dan lik se javlja i maltene preti da mu uplatim pare pa ce mi poslati moj uredjaj nazad koji se gasi.Lepo mu kazem da je uredjaj testiran i da ne moze biti da ne radi i onda sam iz price shvatio da njemu non stop svetli pozadinski svetlo kazem mu kako da ga ugasi ali on i dalje tvrdi da uredjaj ne radi dakle ili ne zna da ga koristi ili ga je zajebao ili mu se pak ne svidja jedno od ta tri je u pitanju.
U medjuvremenu uredno se logovao na limundo ta 3 dana i ni reci nije rekao a sad se javlja i trazi pare a dobice QRCINU sad vi recite dal su ovakvi ljudi ludi ili sta vec?
Realno treba da mu kazem da ga donese licno na moju adresu i da ga uredno ispresavijam zbog silne zajebancije...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Znaci zajebao si coveka? 14.08.2012. 00:33 #435858

status: user
broj poruka: 400
Ako si stavio da moze licno preuzimanje nije mi jasno sto nisi stavio negde u blzini tvoje zgrade ili kuce, a ne da se vozikas po gradu? Sto se tice ispravnosti uredjaja, svaki kupac treba da bude svestan da kupuje macku u dzaku. Verujem da si mu prodao ispravan uredjaj i sto je do tebe ti si cist, a da li ga je on sjebao usput (sto je malo verovatno) ili ne zna da ga koristi to ne treba da te uopste tangira. Odjebi budalu i to ie to
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Taliban Re: A da nisi ti mozda 14.08.2012. 10:27 #435883

status: user
broj poruka: 60
Nisam,nego samo rekoh da se pripaze oni koji prodaju,kupci su nista manje zajebani od prodavaca :D

:: Zoran Vasiljevic iz Stojnik-a?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs