Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Problem, šta bi moglo da bude!
STRANA 1 OD 1
stoler Problem, šta bi moglo da bude! 14.06.2007. 00:18 T4709

status: user
broj poruka: 324

Naime imam sledeći problem ! Računar je bio u totalnom haosu, pojavljivao se čak i `plavi` ekran! E sad, kad sam krenuo da ga sređujem došao sam do zaključka da je najbolje prvo da stavim XP ponovo ,tj reistalaciju pa sve dalje šta bude trebalo! Međutim problem je nastao kad je nakon cele reinstalacije koja je prošla OK, pri onom poslednjem podizanju sistema, onaj deo kad treba da piše `welcome` i da se sad podese još korisnik, intrenet, control center,... i tako to, taj deo se u opšte ne pojavi nego nema slike a računar radi!!!I prilikom restarta desi se isto ,sve OK dok ne dođe do tog dela i tu mrak, ništa! Kao u stand by-u!!!
Naravno nije me mrzelo da pokušam ponovo ,da vidim da nisam ja nešto propustio prilikom reinstalacije i odradim ponovo, i opet sve OK do tog dela i mrak!
Nije mi uopšte jasno na šta da sumljam, šta da menjam ! U pitanju je običan Win XP Pro SP2!

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 14.06.2007. 00:39 #21663

status: user
broj poruka: 584

http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4646&forid=12&katid=2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Problem, šta bi moglo da bude! 14.06.2007. 00:44 #21664

status: user
broj poruka: 9392



::
Napisi konfiguraciju. Podigni winxp u VGA modu, pre paljenja tastaer F8 pa enable vga mode. vidi sta se desava...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 14.06.2007. 07:20 #21676

status: user
broj poruka: 3529
Problem verovatno sa grafikom(drajverom)! Probaj da odradis sve sto smo pisali u postu za koji ti je kolega geloso dao link.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
laca12 A safe mod? 14.06.2007. 09:28 #21679

status: user
broj poruka: 65
Da li se pojavljeje slika u safe modu. Imao sam isti slucaj da mi se ne pojavljuije slika na monitoru (Philips 190X5) i bilo je potrebno samo da se ukljuci automatsko podesavanje slike na monitoru, pa probaj da nije ta banalnost


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
andrejnp Probaj i ovo!!!!! 14.06.2007. 10:28 #21687

status: user
broj poruka: 486


Sve iskaci sto imas na ploci, usb, modem, lan. zvucnu, pa probaj da ga psutis da digne sistem. meni je bio uzrok lan karta!!!!!!!
Nista te ne kosta da probas!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stoler Re: :: 14.06.2007. 17:30 #21723

status: user
broj poruka: 324
::
:: http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4646&forid=12&katid=
::

Pomoglo, isti problem, hvala puno svima koji su učestvovali!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs