Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Pazarih i ja 6600GT
STRANA 1 OD 1
psihoyu Pazarih i ja 6600GT 31.03.2005. 00:24 T472

status: user
broj poruka: 1191
Konacno uzeh i ja taj cudesni 6600GT.
Zanima me koji je program za nvidia kartice za klokovanje i menjanje brzine kulera(kao smart doctor za Asus kartice).Posto nikad nisam imao nvidia karticu(gotivim ati ali nema odgovro na 6600GT koji jede malu decu.

Kartica je Gigabyte 6600GT u AGP izdanju.
Javicu rezultate sa 3DMark programima kad reinstaliram Windows koji je poludeo!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ArcanuS He, he... 31.03.2005. 10:45 #1264

status: user
broj poruka: 1
Možeš koristiti i najnovije nVidia upravljačke programe ( http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_71.84.html ), ali i RivaTuner 2.0 RC 15.4 ( http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d/rivatuner/RivaTuner20RC154-%5BGuru3D.com%5D.exe ). Prvi donosi jednostavniji postupak overklokovanja, dok drugi donosi bolju sigurnost. Prvi donosi veću kompatibilnost, dok drugi će praviti probleme sa nekim igrama. Ako znaš na koji način da overklokuješ karticu, upotrijebi prvi, a ako ne znaš, uzmi drugi, jer je sigurniji. Ja koristim prvi način, jer znam koji su limiti moje kartice, ako nijesi siguran, probaj prvo drugi, pa se onda prebaci na prvi način. To ti je moj savijet. Uglavnom, budi oprezan.

Sve najbolje zeli vam
Mladen Perisic

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokitrb Re: Pazarih i ja 6600GT 31.03.2005. 23:14 #1268

status: user
broj poruka: 21
Psyho leb te **bo pa ti samo pazaris za racunar.Kazi i meni brate kako do love


:: Konacno uzeh i ja taj cudesni 6600GT
:: Zanima me koji je program za nvidia kartice za klokovanje i menjanje brzine kulera(kao smart doctor za Asus kartice).Posto nikad nisam imao nvidia karticu(gotivim ati ali nema odgovro na 6600GT koji jede malu decu
::
:: Kartica je Gigabyte 6600GT u AGP izdanju
:: Javicu rezultate sa 3DMark programima kad reinstaliram Windows koji je poludeo!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Oluci brate 01.04.2005. 01:14 #1269

status: user
broj poruka: 1191
Pa brate radim na gradjevini,limar sam,stavljam oluke na kuce,visim na krovu po celo leto i zaradim dobru lovu.Kompovi su mi za ubijanje vremena i hobi,a i studiram na VETS-u.
Kome trebaju oluci na kucu tu sam.Znas koju masinu imamo,sve radi iz komada.(nisu ovo oglasi :))))))
BTW hvala Mladenu(valjada se tako zoves),provalio sam one fore za temp u drajverima.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs