Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Tomb Raider Anniversary-Problem 2!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Tomb Raider Anniversary-Problem 2! 15.06.2007. 22:21 T4728

status: user
broj poruka: 18472
U prethodnom postu sam trazio misljenje drugih kako da pokrenem u opste igricu tj . exe file a da mi pri tom non stop ne izbacuje error.Uspeo sam sam da resim problem i pokrenuo sam igricu.Nasao sam na netu fix exe file i zamenio ga sa postojecim.Igrica radi sada ali doslo je do drugog problema.Igricu igras najnormalnije sve do momenta kada zelis da prekines i napravis pauzu.Posle toga udjes u meni i ides na resume game ali jok izbaci mi nesto smesno (Checking Memory Card [8MB][for PlayStation2] in MEMORY CARD slot 1. Do not remove Memory Card [8MB][for PlayStation2],controller,or reset/switch off console). Nakon toga ni jedna komanda ne reaguje,slika je zaledjena a napominjem da igram na tastaturi.Jedino preostaje (ctrl,alt,delete) task manager i da tu iskljucim.Ali sta sve to vredi kad ja igricu nemogu da nastavim i kad ponovo izadjem iz nje.Molim ako neko zna odgovor kako sad ovo da resim bio bih mu zahvalan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 16.06.2007. 06:37 #21807

status: user
broj poruka: 726

Elementarna stvar - potrazis zakrpe.

Ako nema zakrpa ili zakrpe ne mogu da otklone problem,sacekaj cekpoint i onda napravi pauzu.Izadjes iz igre (na desktop) i sledeci put kad je budes pokretao - load saved game/checkpoint ili,ako ne zelis da izlazis,probas da udjes preko `load` opcije,a ne `resume`.Ne znam sta drugo da ti kazem...isprobaj sve opcije,mozda je i tastatura.

Majstori su portovali igru sa konzole na PC i nesto su zaboravili da zakrpe...:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman pa da ti 16.06.2007. 14:16 #21819

status: user
broj poruka: 1111
nisi slucajno ubacio ps igru u pc
salim se, naravno
meni igra radi sacrseno, prosto da ne poverujes
igram je sa joypad-om, sony alike, i mislim da bez dual analog ne bi ni trebalo da igras
nisam ni probao da igram ovakve igre (pop je potpuno isti) bez dual analog sran...
kako uopste uspevas na tastaturi?
ako ti nesto pomaze verzija mog .exe je 1.0.0.0


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milance74 Re: pa da ti 29.06.2007. 11:20 #22606

status: user
broj poruka: 51



:: nisi slucajno ubacio ps igru u p
:: salim se, naravn
:: meni igra radi sacrseno, prosto da ne poveruje
:: igram je sa joypad-om, sony alike, i mislim da bez dual analog ne bi ni trebalo da igra
:: nisam ni probao da igram ovakve igre (pop je potpuno isti) bez dual analog sran..
:: kako uopste uspevas na tastaturi
:: ako ti nesto pomaze verzija mog .exe je 1.0.0.
::
::
::
Kako ti uspevas na joypadu da igras?
Ja mislim da je to stvar navike.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646133.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs