Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Plavi ekran kod drugara!!
STRANA 1 OD 1
simke000 Plavi ekran kod drugara!! 17.06.2007. 19:47 T4751

status: user
broj poruka: 504
Zvao me drugar ima sledeci problem:
Sveze instaliran windows+zakrpe.Sve je do juce sljakalo dok mu nije instaliran deamon tools i svi moguci simsovi sa nocd krakovima.
Poceo da mu se pojavljuje plavi ekran prilikom surfovabnja eksplorerom i u toku igre jedamput zapistao i plavi ekran pise nesto da je windows morao da se .....ne znam bas 100%.
Da li je moguce da ga zeza deamon tools i sims?Ja to isto imam kod mene i nikad nije bilo nikakvih problema.
Masina je relativno ok

Intel p4 3,2 GHz
Wd 160 GB sata
Asus ploca
ati radeon(neka sa 256 MB ne znam tacno koja)
1024 MB RAM-a (2x512).
Hvala

Simke
Valjevo u srcu!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy deamon tools 17.06.2007. 19:51 #21914

status: user
broj poruka: 4163
te sigurno zeza. Imao sam 5 razlicitih verzija ovog alata. 2 verzije odmah po instalaciji na novom sistemu zeznu makinu tako da sam morao da reinstaliram win. Obrisi ga pa probaj


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
desha66 Motorola E770 i igrice!!! 17.06.2007. 23:25 #21929

status: user
broj poruka: 400
Pre neki dan nabavih pregršt igara za moj fontele, međutim
blage veze nemam kako se instaliraju. Treba li da imam neku posebnu alatku,program ili šta već? Komp vidi samo memorijsku karticu na koju mogu da prebacim igru i tu je kraj. Igre su u nekim čudnim fajlovima,jar i jad. Šta mi je činiti?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
desha66 Motorola E770 i igrice!!! 17.06.2007. 23:26 #21930

status: user
broj poruka: 400
Pre neki dan nabavih pregršt igara za moj fontele, međutim
blage veze nemam kako se instaliraju. Treba li da imam neku posebnu alatku,program ili šta već? Komp vidi samo memorijsku karticu na koju mogu da prebacim igru i tu je kraj. Igre su u nekim čudnim fajlovima,jar i jad. Šta mi je činiti?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Motorola E770 i igrice!!! 17.06.2007. 23:41 #21931

status: user
broj poruka: 5696
JAR arhive uopste nisu cudne! To je akronim od Java ARchive. Moze se raspakovati i WinZip/Rar-om...


M i G

:: Pre neki dan nabavih pregršt igara za moj fontele, međuti
:: blage veze nemam kako se instaliraju. Treba li da imam neku posebnu alatku,program ili šta već? Komp vidi samo memorijsku karticu na koju mogu da prebacim igru i tu je kraj. Igre su u nekim čudnim fajlovima,jar i jad. Šta mi je činiti
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 19.06.2007. 01:42 #21991

status: user
broj poruka: 12785
Da nisi malo promasio temu? :D
.Jar se ne raspakuje, to je format koji telefon raspakuje nakon sto dospe u njega...
.Jad je potreban ja mislim, da bi kroz eksterni softver u kompu instalirao igru direktno u telefon preko kabla, tj. da bi direktno raspakovao .jar u telefon...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Re: deamon tools 19.06.2007. 21:10 #22056

status: user
broj poruka: 504

Simke
Valjevo u srcu!!

:: te sigurno zeza. Imao sam 5 razlicitih verzija ovog alata. 2 verzije odmah po instalaciji na novom sistemu zeznu makinu tako da sam morao da reinstaliram win. Obrisi ga pa probaj
::
::
::

Otkad ga je deinstalirao(juce) jos cesce izlazi plavi ekran.
Pise dA JE JEDAN ILI VISE´hardwera lose instalirani i da ako se ob´vo prvi put desilo da se ignorise...bla,bla,
Probace sa deinstalacijom svih sims 2 i addonssa.Hvala.
Ako neko ima ideju sta jos moze biti???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs