Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
2 worlds
STRANA 1 OD 1
Diorama 2 worlds 20.06.2007. 11:44 T4775

status: user
broj poruka: 140

instaliram igru i podesim grafiku i lika.kad pocne odmah javlja gdesku DON`T SEND error report.znate ono windowsowo famozno...star je racunar godinu i po.1.50 GB memorije rama i asus 9600 xt-td graficka sa najnovijim 7.5 ATi drajverima.ne znam do cega je.ako neko ima neko resenje hvala.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 20.06.2007. 12:48 #22102

status: user
broj poruka: 3529
Verujem da ti nije legalna igra, sto ne bi probao da skines sa neta neki drugi crack(.exe) pa probas sa njim?

https://www.gamecopyworld.com
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 20.06.2007. 13:44 #22106

status: user
broj poruka: 371
To je klasican problem sa tom igrom...ako nisi, instaliraj i sve ono sto ti nudi posle instalacije igre...dc++ i jos nesto, ne mogu da se setim sada, i trebalo bi da ti proradi...Moj drug je imao isti problem, instalirao je ponovo sa tim svim stvarima i proradila je...i naravno crack, bez toga nista...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mex11 Isti problem 20.06.2007. 14:48 #22107

status: user
broj poruka: 56
Imam isti problem. Instalirao sam sve potrebne programe koji idu uz igru stavio najnoviji patch i najnoviji krek i nista.cak sam na netu nasao no intro fix i uspeo sam da pokrenem ekran sa opcijama i kad kliknem na new game izbaci mi istu gresku. Pa na osnovu toga mislim da je problem u onom kodeku koji igra nudi pri instalaciji. Na gamecopyworld nema nikakav krek za ovu igru
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 20.06.2007. 15:43 #22109

status: user
broj poruka: 371
Posto igra (po mom misljenju) nije vredna tolikog cimanja, savetujem vam da je batalite, dosadna je ekstra :) ...lepo izgleda i nista vise od toga...Pozz




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 20.06.2007. 20:33 #22121

status: user
broj poruka: 140
instalirao sam je kod burazera i kod drugara ma radi extra.nesto je kolje i ne znam sta...kazu da je u klasi sa oblivionom i da je engine bolji od obliviona i gothike zajedno sad ne znam...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simets Re: re 22.06.2007. 01:05 #22214

status: user
broj poruka: 133
To je veliiiiika glupost. Nije ni priblizno u klasi sa oblivionom sto se grafike tice. Niti joj je engine bolji. Za Gothic bi vec moglo da se raspravlja jer igra poprilicno izgleda kao gothic. Ali, sa Oblivionom se ipak ne moze uporediti. Inace, igra i nije nesto i ovako, mislim sto se gameplaya tice (subjektivno misljenje).

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
MSI K9N SLI Platinum
Napajanje Thermaltake 550W
2 GB DDR2 800 Kingmax
Gainward Bliss GeForce 8800GTS 320MB
Windows Vista Home Premium

:: instalirao sam je kod burazera i kod drugara ma radi extra.nesto je kolje i ne znam sta...kazu da je u klasi sa oblivionom i da je engine bolji od obliviona i gothike zajedno sad ne znam...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: re 02.07.2007. 03:56 #22733

status: user
broj poruka: 18472
:: To je veliiiiika glupost. Nije ni priblizno u klasi sa oblivionom sto se grafike tice. Niti joj je engine bolji. Za Gothic bi vec moglo da se raspravlja jer igra poprilicno izgleda kao gothic. Ali, sa Oblivionom se ipak ne moze uporediti. Inace, igra i nije nesto i ovako, mislim sto se gameplaya tice (subjektivno misljenje)
::
:

Za sve vec navedene igrice Dark Messiah je zakon.Sa ovom igrom nista od navedenih nemoze da se poredi ni po cemu!A sto se tice Two Worlds igra je veoma hvaljena i ima visoke ocene!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs