Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
AVG 2013
STRANA 1 OD 1
damirkic AVG 2013 23.09.2012. 23:48 T47751

status: user
broj poruka: 342
Da li je neko koristio novu verziju AVG free? Koliko znam, ovo je unapredjena verzija, ima offline i cloud podrsku a trebalo bi da je jak kao Avira, Avast i Microsoft resenja

Dobar izbor za zastitu? Makar da je bolji od besplatne Pande ili PCtoolsa.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mixer93 Re: 23.09.2012. 23:59 #443525

status: user
broj poruka: 4187
Upravo sam danas instalirao na svezu sedmicu. Radi dobro zasad...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: 24.09.2012. 00:09 #443527

status: user
broj poruka: 18941
Mante se AVG-a ljudi


:: Upravo sam danas instalirao na svezu sedmicu. Radi dobro zasad..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 24.09.2012. 00:12 #443530

status: user
broj poruka: 1004
I meni nije jasno ko pored ESET-a i Kasperskog stavlja AVG...
Aj da imate firme pa da i razumem nekako...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK 2 zeca, 3 zeca 24.09.2012. 00:25 #443533

status: user
broj poruka: 989

http://goo.gl/Vi0xv - btw, to Microsoft-ovo sraaaanje zaobilaziti u shirokom luku!!!

AKCIJA: BitDefender Total Security 2013 - 2,208.35rsd sa PDV-om


i5-3570K | P8Z77-V | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Stryker | U2311H -> U2713HM | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn gdata ftw 24.09.2012. 00:43 #443536

status: user
broj poruka: 312
Samo me GData od svih pomenutih nije izneverila.. BitDefender pao na obican usb virus, kaspersky na java drive by itd...



870s-c45
x3 455
2x2gb hyperx
4850
500gb
24`
LC 600

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Svi ste isti 24.09.2012. 07:20 #443544

status: user
broj poruka: 6643
Drage kolege, vi ste budale...

Dokle god verujete (slepo) samo jednom antivirusu, budale ste. Nemoguće je da nas 100% zaštiti uvek samo jedan antivirus, a pogotovo je nemoguće da to bude 100% vremena. Pojedinačno iskustvo, kada nešto ne otkriju ili nešto ne mogu da uklone, marginalno je osim ako je to praksa i duže iskustvo... ali ni jedan nije baš takav.
Da ne bude zabune, ne nagovaram na upotrebu avg-a, jer ga sada ni sam ne koristim, ali, koristio sam ga godinama i godinama, pre nego je postao popularan i samim tim ciljna grupa tvorcima zlonamernog koda.
Apsolutno SVI antivirusi padaju na nečemu ili na više toga, a ako ste baš paranoični i radi se o osetljivim podacima, svakako se ne bi trebalo osloniti na av zaštitu već na fizičku, odvajanje od mreže i pristupa usb uređaja...
Vreme ide, ali karakteristike av-a bi trebale da teže uvek istim stvarima, a to je na prvom mestu - da ne prave više štete nego ijedan virus time što usporavaju računar, gnjave sa update-om, dižu frku oko ničega i stalno im nešto fali da se podesi.... a zatim i da rade svoj posao, kako-tako, ne previše lošije od konkurencije.
I, da, - stvari se menjaju, ne treba biti slepac doveka i trubiti kao funboios jedno te isto. Ispadne čovek nekad sam sebi glup, kad udari o zid. Valjalo bi progledati bar pred udarac glavom i zaobići ili ublažiti udarac, zar ne?
Dakle, kakvu ČINJENICU imate protiv nove verzije AVG-a? Koliko vidim niko ga i ne koristi, ali palamudi.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Svi ste isti 24.09.2012. 07:30 #443546

status: user
broj poruka: 18941
ko se jednom opece i u jogurt duva...


::
:: Dakle, kakvu ČINJENICU imate protiv nove verzije AVG-a? Koliko vidim niko ga i ne koristi, ali palamudi
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nopain 1+ pisko 24.09.2012. 07:40 #443547

status: user
broj poruka: 184

ASUS M4A87TD/USB3
AMD Phenom II X4 955 BE + Cooler Master Hyper 101
KINGSTON 4GB (2x2GB *2) 1600MHz DDR3 HyperX Blue
ASUS Radeon HD 6870 1GB DC/2DI2S/1GD5
WESTERN DIGITAL Caviar Blue 500GB 7k 16MB SATA/2
CHIEFTEC BH-01B-B-B-OP + Silverstone

:: Drage kolege, vi ste budale...
::
:: Dokle god verujete (slepo) samo jednom antivirusu, budale ste. Nemoguće je da nas 100% zaštiti uvek samo jedan antivirus, a pogotovo je nemoguće da to bude 100% vremena. Pojedinačno iskustvo, kada nešto ne otkriju ili nešto ne mogu da uklone, marginalno je osim ako je to praksa i duže iskustvo... ali ni jedan nije baš takav
:: Da ne bude zabune, ne nagovaram na upotrebu avg-a, jer ga sada ni sam ne koristim, ali, koristio sam ga godinama i godinama, pre nego je postao popularan i samim tim ciljna grupa tvorcima zlonamernog koda
:: Apsolutno SVI antivirusi padaju na nečemu ili na više toga, a ako ste baš paranoični i radi se o osetljivim podacima, svakako se ne bi trebalo osloniti na av zaštitu već na fizičku, odvajanje od mreže i pristupa usb uređaja..
:: Vreme ide, ali karakteristike av-a bi trebale da teže uvek istim stvarima, a to je na prvom mestu - da ne prave više štete nego ijedan virus time što usporavaju računar, gnjave sa update-om, dižu frku oko ničega i stalno im nešto fali da se podesi.... a zatim i da rade svoj posao, kako-tako, ne previše lošije od konkurencije
:: I, da, - stvari se menjaju, ne treba biti slepac doveka i trubiti kao funboios jedno te isto. Ispadne čovek nekad sam sebi glup, kad udari o zid. Valjalo bi progledati bar pred udarac glavom i zaobići ili ublažiti udarac, zar ne
:: Dakle, kakvu ČINJENICU imate protiv nove verzije AVG-a? Koliko vidim niko ga i ne koristi, ali palamudi
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn @pisko 24.09.2012. 11:36 #443575

status: user
broj poruka: 312
Ja ne vidim da ovde bilo ko slepo veruje u bilo koji av... Statisticki gledano po av-comparatives ili av-test.org treba obezbediti najbolji moguci av a da je free ili `free`. Toliko korisnik moze da uradi a ostalo que serra, serra.


870s-c45
x3 455
2x2gb hyperx
4850
500gb
24`
LC 600

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
damirkic Free 24.09.2012. 13:47 #443604

status: user
broj poruka: 342
koristim iz principa, to je nebitno.

Ja sam pitao za misljenje da li je dobar kao avira, security essentials ili avast koje svi hvale za free varijante

Koliko mi je poznato AVG radi dosta godina i medju prvima je krenuo sa free forom


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Free 24.09.2012. 14:24 #443611

status: user
broj poruka: 989

Pogledaj mail...


i5-3570K | P8Z77-V | TridentX | Vertex4+EZRX | AX750 | Stryker | U2311H -> U2713HM | G15+G9 | ATP3

:: koristim iz principa, to je nebitno
::
:: Ja sam pitao za misljenje da li je dobar kao avira, security essentials ili avast koje svi hvale za free varijant
::
:: Koliko mi je poznato AVG radi dosta godina i medju prvima je krenuo sa free foro
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @damirkic 24.09.2012. 14:34 #443613

status: user
broj poruka: 17084
Neko pljuje kasperski neko ga hvali i zadovoljan je
Neko pljuje nod neko ga hvali i zadovoljan je
neko pljuje AVG neko ga hvali i zadovoljan je

I tako redom za sve zive AV koje postoje...

Kao sto Pisko pametno rece nijedan nije savrsen samim tim probaj ti lepo redom sve pa koji ti deluje dobro i koji ti odgovara na njemu ces da ostanes, u suprotnom stavljas i probas sledeci AV.

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.4 Ghz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milans75bg Poz:) 24.09.2012. 16:19 #443642

status: user
broj poruka: 43

Ja koristim Avg 2013 free edition u kombinaciji sa Security Essentials, sve free. Iz mog dosadasnjeg iskustva, free verzija AVG-a je odlicna sas obzire da je free. Sto rece neko, 1000 ljudi 1000 misljenja. Meni AVG zavrsava posao a ne `koci` mi komp, k`o neke `izvikane` verzije krekovanih av-a.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ja vas krstim vec godinama, a vi prdite li prdite... 24.09.2012. 21:50 #443711

status: user
broj poruka: 10988
http://goo.gl/MG8ES

``Top Picks

Avast Free Antivirus comes out tops among free products thanks to its all-around strong malware-detection scores, good design, and low system drag``

Pa onda (top pick):

http://goo.gl/pgeZ

``Avast! Free Antivirus is my new top pick for the best free antivirus software in light of recent developments. Avast has steadily been improving its detection rates over the past few years and now ranks with the some of the best``
- - - - - - - - - - -
Ali, to je kao sa amd-om: neki ljudi nikad ne nauce...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Tortice... 25.09.2012. 16:33 #443891

status: user
broj poruka: 6643
Nekoliko godina, u verzijama od 4-6 čini mi se, ali možda i grešim već, avg je imao virus bulletin 100%, i to besplatna verzija, i ja ga koristih. Nikome nije zakucan rang, a i ja ne verujem u nezavisnost tih koji rangiraju - naime, i oni od nečega moraju da žive i nešto da jedu, a koliko znam, od objavljivanja ranga, nema para, osim ako ne prodaju te rangove, onako fino.
To što je trenutno bilo koji, ne znači i zauvek ili već sutra.
To sam već pisao i ponavljam se... veruje svako u šta želi, pogotovo kad nema uslova da stvarno nešto testira, pa to važi i za mene, nemamo znanja, vremena i resursa da sami istestiramo ovde te AV-ove, čak ni kada bi se okupili u neku ekipu članova foruma, šta je tu je.
ALi, i dalje sam protivnik krekovanih av-ova, i od toga većeg zla i glupljeg postupka, ja ne vidim.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljalp Avira do kraja :D 26.09.2012. 14:26 #444058

status: user
broj poruka: 97
Presao sasvim slucajno na XP-u jos davno. Radi kao sat. Presao sam sa kasperskog na nju kada mi je upalo neko cudo koje ti sjebe mount point particije i napravi svoj nalog itd ... Kasperski ga kao nesto sredio ali nije mount point vratio na staro i mic po mic stigo do avire sasvim slucajno. Sve odradi i mount point i virus i sve zivo.. Od tada samo nju trpam gde god stignem. 3 puta brza od avg-a i takodje je free

Ovo je samo subjektivna misao i boli me uvo za sve druge filozofije. Ovo na 7-ici (barem meni) radi tiho, dobro i pouzdano...

i5 2500k @ 3.3Ghz, MSI gtx460 twin frozer hawk 1gb, 2x2Gb Kingston hyperx blue DDR3 1333mhz, MSI H61 -e35 (B3) ploca, intel ssd 330 60gb, WD Caviar Black 640gb, CM Elite 430 kuciste + napajanje CM gx550w + Samsung led s22a350h monitor, logitech 520 wifi k

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs