Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
TV kartice
STRANA 1 OD 1
muki73 TV kartice 04.04.2005. 09:40 T480

status: user
broj poruka: 8
Kakva su vasa iskustva sa Tv kartma i koju kupiti? Da li svaka TV kartica ima mogucnost da tv signal prebacuje u DVX (pitam zbog video kamere)> Hvala unapred.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Sve je to..... 04.04.2005. 20:54 #1282

status: user
broj poruka: 1191
Ja sam uzeo Leadtek Winfast 2000 expert i nisam odusevljen svim stvarima u vezi nje.Kao prvo slika mi je kuci shit na anteni i zato je na kompu jos gora,al aj OK pa odem ja zabodem kablvsku kad ono malo bolje,mada nije sama kartica kriva sto je kablovska poprilicno losa,cim padne kisa losi su kanali.Radio je OK i stalno slusam,samo ne mogu da nateram da mi radi svih 5 zvucnika(mora da moze jer iako je stereo zvuk u winampu mi rade svi zvucnici).
Probao sam sa grebovanjem TV programa.Imas da podesis kako ti hoces da ti grebuje,koji codec,rezoluiciju.Ja sam grebao u mpeg2 pa prebacio sa Dr.Divx-om u Divx i nije lose,ali ne mogu ja popravim sliku na kablovskoj.
Kameru nisam spajao,mada ce mi ortak doneti da probamo i to preko Dr.Divx-a.
Uz nju sam dobio gomilu program za video editing.
Takodje moram da napomenem da je daljinski stvarno super,ima gomilu dugmica,legnes u krevet i gasis komp na daljinski,cool zar ne?
Kosta 5500 dindzi.
Pogledaj na https://www.benchmark.co.yu koje su kartice oni predstavljali pa odaberi sta ti odgovara za lovu kojom raspolazes!
Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muki73 RE tv karte 05.04.2005. 08:43 #1283

status: user
broj poruka: 8
Ovih dana sam malo njusako po netu, i savim slucajno na sajtu https://WWW.mbsoft.co.yu nadjem objavljene testove iz Bug-a otv kartama i dvd rezacima. Po njima Best buy je MSI @nywhere kosta nekih 50 evrica. A st se tice video kamere svi preporucuju da ju je najbolje povezati preko fire
wave. koja sa kablom kosta nekih 20 evricham mad kazu da je nvije ploce imaju.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 08.04.2005. 10:32 #1311

status: user
broj poruka: 568
ma leadtek je super ja imam obicnu verziju (nije expert) kostala me 3060 din. to ti je nesto manje od 40 jevreja i radi ko zmaj snima extra u mpeg1 i 2 i grebuje se s dr divx-om extra
nema fm ali moze se nadje i s njim
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs