Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!!
STRANA 1 OD 1
MACHINE NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!! 23.06.2007. 00:07 T4807

status: user
broj poruka: 5696
karikiram Homer Simpsona...

nisam odeleo izazovu a da ne dezavujisem odredjenu osobu koja je citirala moju usputnu, grubu, opasku. Sve posle je bila pisancija dok sam citao kako me covek ubedjuje u nesto sto je vrlo lako experimentalno proverljivo (i vrlo jeftino). Nesto nalik F5 vs F8...hehehe, sada sam ja bio na Djavoljoj strani, pa da vratim istom merom. Da ne bude zablude, i 1C ne moze, ali su mi ostali preporucili da i ja malo pod****am. Nisam mogao odoleti, izvinjavam se unazad. 10C je svakako NEMOGUCE u datim okolnostima. Sve ostalo je `morbidna` sala. Al` sta ces moramo se i mi malo smejati. Dakle, ja se jos jednom izvinjavam gledaocima sto sam zbunio doticnu osobu i doveo je poziciju da posumnja u osnovne postulate termodinamike....`Ajd uzdravlje!`


Znanje je imperativ savremenog coveka. Budi mudar da bi opstao i sutra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddragoljub Re: NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!! 23.06.2007. 00:58 #22299

status: user
broj poruka: 126
Machine wrote:
:: Znanje je imperativ savremenog coveka. Budi mudar da bi opstao i sutra.

E pa Machine, bilo je lepo poznavati te :-)
rachunam da te od sutra vishe nema :-)
(sem ako `prestanes sa pubertetskim prepucavanjem` )

Pozdrav, svima koji su izashli iz puberteta
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Analog Machine, gde je machina 23.06.2007. 04:50 #22304

status: user
broj poruka: 1
Ja mislim da Machine nema devojku i da zato misli da treba da zabavlja sve nas!!!
Ja mislim da Machine misli da je zanimljiv i da smo mi njegovi gledaoci!!!
Ja mislim da Machine samo mnoogo smara!!!
Machine je `bio na Djavoljoj strani` - - VAUUUUUUUU, ala je opasan!!!
MAchine se `izvinjava unazad` - - VAUUUUUU x2, ala je dovitljiv!!!
Machine misli ... {ERROR} Brain function overflow!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pa dobro de... 23.06.2007. 08:59 #22308

status: user
broj poruka: 7761
Pa nije nemoguce da u kucistu bude nekoliko stepeni (recimo 10 C) manja temperatura u odnosu na okolinu samo sto mora da se ulozi neki rad da bi bilo tako (termodinamika i njeni zakoni zar ne), uostalom zar tako ne funkcionisu i rashladni uredjaji koje koristimo u domacinstvu.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!! 23.06.2007. 10:43 #22314

status: user
broj poruka: 4506



:: Machine wrote
:: :: Znanje je imperativ savremenog coveka. Budi mudar da bi opstao i sutra.
::
:
:: (sem ako `prestanes sa pubertetskim prepucavanjem`
::
:: Pozdrav, svima koji su izashli iz pubertet
::

Aleluja da je neko rekao...stvarno je strasno dokle su doveli forum neki ljudi koji sami sebi daju to za pravo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pcandparts Re: NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!! 23.06.2007. 14:51 #22325

status: user
broj poruka: 73
Machine wrote:
:: nisam odeleo izazovu a da ne dezavujisem odredjenu osobu...

Bez namere da se ukljucujem u ikakva prepucavanja, mislim da se na ovom forumu, kao i na bilo kom drugom mestu, moraju pre svega postovati zakoni pravopisa ili osnovne pismenosti, pa onda i svi ostali zakoni, naravno.

Nadam se da ovo nece biti shvaceno kao cepidlacenje.
Jer, sve sto iznosimo govori o nama - kako o nasem znanju (sto bi mnogi voleli i zbog cega su, najcese, tu), tako i o nasem neznanju, sto, naravno, ne prija, ali govori ostalima kakav je nivo naseg obrazovanja/znanja, pa shodno tome i poverenja koje citaoci (ne `gledaoci`) mogu imati u nas sud.

Nazalost, ne tako retko, naidjemo i na, u slicnom maniru napisano: kompijuter...

Da ne bude zabune: apsolutno ne dovodeci u pitanje dobronamernost vecine i iskrenu nameru da pomognu drugima, neizbezan je utisak da pojedinci forum koriste kao poligon za sopstveno dokazivanje. Otuda i ovoliko prepucavanja, umesto kolegijalnih diskusija, misljenja, uz uvazavanje drugih ucesnika, pa i kada se sa odredjenim stavovima ne slazemo.

Uzgred, ne tako davno, slucajno sam naisao na post jednog od aktera, kojim se, kao, oprasta od foruma. Kad - eto ga opet. Nije izdrzao. (pogledati pretodni pasus).


volim i ja vas


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stcomp DOSTA BRE ili BEEEEEE 23.06.2007. 14:52 #22326

status: user
broj poruka: 149

kuler na mom fergusonu je nesto zaribajo pa mi se sad prigerva na centralnom procesoriju i nesto nece da prelazi kuruzove , e pa ondak mi svinje mrsaju pa mi pojele trabanta do pola
ODPRILIKE SU RASPRAVE OVOG TIPA OVOLIKO SMISLENE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: NA OVOM FORUMU CE SE POSTOVATI ZAKONI TERMODINAMIKE!!! 24.06.2007. 04:03 #22386

status: user
broj poruka: 1228

Opet smarash...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
7of9 hihihihi 03.07.2007. 14:55 #22798

status: user
broj poruka: 5
Moram vam priznati ljudi da sam se baš lepo ismejala čitajući sva ova prepucavanja.
Kako li vas ne mrzi, i jedan i drugi tabor, da naklapate u prazno, zar nemate neka pametnija posla.
Svratila sam da postavim pitanje, i prevrtela forum da već neko nije pitao isto i umesto da možda nađem neki odgovor, našla sam razlog da se slatko ismejem. To vreme utroseno na dokuckavanje bolje bi bilo da ste proveli sa devojkama(ko ima), negde napolju sa društvom ili na odgovaranje na prava pitanja.

Mora biti da je lepo kad čovek ima toliko slobodnog vremena.


P.S. Da neko slucajno ne ubaci da sam i ja uludo potrosila vreme na čitanje vaših postova, to mi je i bila namera pošto moram da sedim na poslu a danas više nemam šta da radim i ne mogu da izađem ranije, pa rekoh da bar resim neki problemčić.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica A ostali zakoni? 17.07.2007. 21:52 #23775

status: user
broj poruka: 25

http://en.wikipedia.org/wiki/Ohm%27s_Law

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 18.07.2007. 00:38 #23793

status: user
broj poruka: 5696
vidi, vidi, uopste me nije zacudilo da ce se i drugi alter-ego pojaviti kao cupavac iz kutije. Bas interesantno...zamisli, i pitalica zna da iskombinuje par formula: rezistance(ohm), current(A), voltage(V), power(VA~W)...i zbir svih struja u cvoru je jednak 0, i zbir svih napona u zatvorenom kolu (generatora-strujni/naponski/kombinovani???) je 0...pa jos na to i aktivna+raktivna snaga pa na to dodati `prelaznu misterioznu` Budeanovu snagu...zasto, pobogu, iskusavate nadri-rase???? Sta kaze slicica: kosica plava, suknjica duza, pamet kraca...ima li kraja Rasomonovskim `lavirintima`, Pandorinim kutijama, Rubikonovim kockama, Klajnovim flasama, PET-ovima...??? Danas, ko god je prosao daktilografski kurs sebi daje za pravo da postuje...c,c,c,...kuda ovaj svet ide?

Peace. Respect for Pitalica...sto ne kazes da si se zaljubila u mene, pa nemoj da se stidis. Evo, javi se pa cemo da ugovorimo `blind date`, potpisujem da te necu obrukati, izneveriti i razocarati (ako vec nisam). Bicu dzentlmen, galantan, sarmantan i duhovit...I promise you, with all my heart!!!



- C H A M E L E O N -

::
:: http://en.wikipedia.org/wiki/Ohm%27s_La
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica ... 18.07.2007. 09:16 #23809

status: user
broj poruka: 25
Machine mače, divno što si ukapirao. Nisam smela baš tako javno da se nabacujem, ipak sam ja dama.

O meni: http://en.wikipedia.org/wiki/Lisa_Simpson

Kaži kad i gde, oma` dotrčavam! Znak raspoznavanja: Rubikonova kocka.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rubik`s_Cube


Kocka bačena est!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Vidis da je tako bolje... 18.07.2007. 10:56 #23817

status: user
broj poruka: 5696
cim budem u prilici, kontaktiram te, do tada: adio amore...


- C H A M E L E O N -

:: Machine mače, divno što si ukapirao. Nisam smela baš tako javno da se nabacujem, ipak sam ja dama
::
:: O meni: http://en.wikipedia.org/wiki/Lisa_Simpso
::
:: Kaži kad i gde, oma` dotrčavam! Znak raspoznavanja: Rubikonova kocka
::
:: http://en.wikipedia.org/wiki/Rubik`s_Cub
::
::
:: Kocka bačena est
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE izucavanje vakuuma 18.07.2007. 16:54 #23845

status: user
broj poruka: 5696
Namerno sam rekao dezavujisem i gledaoci-nisam skolovan na ulici!!! Reci su birane u kontextu i vrlo smislene. To sto ti to ne vidis je druga stvar. Cesto volim da sve unesm u filozofski okvir, nadri-umetnost: klasicna beletristika + moderna tehnicka rec, izuzev kada sam izbacen iz takta i ispoljim cuveni balkanski sindrom... So, no mistakes...

nema potrebe da budes maliciozan i da sve gledas povrsno, posto sam ja vrlo komplexna licnost...naravno, i ja gresim...sto se tice izvodenih zakljucaka od tvoje strane necu te ubedjivati u suprotno posto si, primecujem, to usvojio kao polazni axiom...pozz


- C H A M E L E O N -

:: Machine wrote
:: :: nisam odeleo izazovu a da ne dezavujisem odredjenu osobu...
::
:: Bez namere da se ukljucujem u ikakva prepucavanja, mislim da se na ovom forumu, kao i na bilo kom drugom mestu, moraju pre svega postovati zakoni pravopisa ili osnovne pismenosti, pa onda i svi ostali zakoni, naravno
::
:: Nadam se da ovo nece biti shvaceno kao cepidlacenje.
:: Jer, sve sto iznosimo govori o nama - kako o nasem znanju (sto bi mnogi voleli i zbog cega su, najcese, tu), tako i o nasem neznanju, sto, naravno, ne prija, ali govori ostalima kakav je nivo naseg obrazovanja/znanja, pa shodno tome i poverenja koje citaoci (ne `gledaoci`) mogu imati u nas sud
::
:: Nazalost, ne tako retko, naidjemo i na, u slicnom maniru napisano: kompijuter..
::
:: Da ne bude zabune: apsolutno ne dovodeci u pitanje dobronamernost vecine i iskrenu nameru da pomognu drugima, neizbezan je utisak da pojedinci forum koriste kao poligon za sopstveno dokazivanje. Otuda i ovoliko prepucavanja, umesto kolegijalnih diskusija, misljenja, uz uvazavanje drugih ucesnika, pa i kada se sa odredjenim stavovima ne slazemo.
::
:: Uzgred, ne tako davno, slucajno sam naisao na post jednog od aktera, kojim se, kao, oprasta od foruma. Kad - eto ga opet. Nije izdrzao. (pogledati pretodni pasus)
::
::
:: volim i ja va
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Sta se palis! 22.07.2007. 14:27 #24104

status: user
broj poruka: 292
Zar ne vidis da je vecina cika na ovoj temi mentol tipa? Sta se segacis sa njima kada su oni pali s Marsa i osim leda i vakuuma nisu nista durgo ni videli? cooliraj mentole


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs