Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
FRAPS nema zvuk
STRANA 1 OD 1
ilicstefan FRAPS nema zvuk 16.10.2012. 20:18 T48453

status: user
broj poruka: 1577
Evo ovako, hoću da snimim isečak iz jedne igre. Namestio sam FRAPS i slika je dobra, međutim nema nikakvog zvuka.

Mislio sam da drugim programom snimam zvuk i onda samo taj audio snimak nalepim na video i onda da dobijem to kako treba. Problem je to što onaj audio recorder koji dolazi uz windows prilično loše snima.

Da li neko zna kako da namestim FRAPS, koji program za snimanje zvuka da skinem ili koji program uopšte da skinem koji može normalno da mi snimi to što hoću sa sve zvukom.

I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`.

http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: FRAPS nema zvuk 16.10.2012. 21:04 #448043

status: user
broj poruka: 1470
Jel ti čekirano ono record win7 sounds meni fraps snima najnormalnije.
Black Wolf

:: Evo ovako, hoću da snimim isečak iz jedne igre. Namestio sam FRAPS i slika je dobra, međutim nema nikakvog zvuka
::
:: Mislio sam da drugim programom snimam zvuk i onda samo taj audio snimak nalepim na video i onda da dobijem to kako treba. Problem je to što onaj audio recorder koji dolazi uz windows prilično loše snima
::
:: Da li neko zna kako da namestim FRAPS, koji program za snimanje zvuka da skinem ili koji program uopšte da skinem koji može normalno da mi snimi to što hoću sa sve zvukom
::
:: I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: FRAPS nema zvuk 16.10.2012. 22:19 #448053

status: user
broj poruka: 18940
fraps pljuju na sve strane zbog toga sto pravi ogromne fajlove.. meni je ok.. ako si skinuo ok verziju trebalo bi sve da bude ok.. selektujes sourse zvuka i snima.. starije verzije su bagovale... imas i camtasia.
btw, windows sound recorder snima u .wav formatu, a od toga bolje nema

:: Evo ovako, hoću da snimim isečak iz jedne igre. Namestio sam FRAPS i slika je dobra, međutim nema nikakvog zvuka
::
:: Mislio sam da drugim programom snimam zvuk i onda samo taj audio snimak nalepim na video i onda da dobijem to kako treba. Problem je to što onaj audio recorder koji dolazi uz windows prilično loše snima
::
:: Da li neko zna kako da namestim FRAPS, koji program za snimanje zvuka da skinem ili koji program uopšte da skinem koji može normalno da mi snimi to što hoću sa sve zvukom
::
:: I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bstaletic Pa to shto pravi velike file-ove 16.10.2012. 22:24 #448055

status: user
broj poruka: 1889
nije problem onom ko zna sa konverterima.
Fraps je skroz ok.

If wants and needs divide me
Then I might as well be gone...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 16.10.2012. 22:34 #448056

status: user
broj poruka: 9460
Pa mora da pravi ogromne fajlove (uncompressed), jer kako bi to izgledalo da mora i da konvertuje...Proc bi pukao, a FPS pao na keca...Posle se taj fajl lako smanji/konverzuje u neki od poularnih formata...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan re 17.10.2012. 00:07 #448071

status: user
broj poruka: 1577
@blackwolf
Nemam Windows 7 nego XP

@imarkovic
Nije problem format, nego kada snimi zvuk umesto da se čuje normalno malo se čuje zaglušeno, kao da sam u tunelu.

@bstaletic
Za veličinu nema problema, znam za to

I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`.

http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646100.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs