Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
MSI bluetooth
STRANA 1 OD 1
Diorama MSI bluetooth 29.06.2007. 12:00 T4853

status: user
broj poruka: 140

Kupio sam ovaj uredjaj i zadaje mi probleme ne znam koja je sifra za uparivanje uredjaja.obicno su to cetiti nule ili neka ista broja ali ovo je skroz uvrnuto.Moze li neko da mi pomogne???dakle u pitanju je MSI usb 2.0 STAR KEY bluetooth device.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: 29.06.2007. 12:12 #22608

status: user
broj poruka: 584
Ne postoji unapred odredjena sifra za uredjaje gde postoji mogucnost
da se ukuca sifra. Uparivanje se vrsi tako sto na oba uredjaja ukucas istu sifru,
koju god hoces, ali istu. Jedino u slucaju da paris telefon sa bt slusalicama,
ili komp sa bt slusalicama, postoji unapred odredjena sifra koju pogledas u uputstvu
(0000 ili 1234 npr.). Moras malo detaljnije da objasnis sta tacno hoces.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 29.06.2007. 20:22 #22637

status: user
broj poruka: 140



hocu da uparim komp sa mobilnim telefonom..,.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :)))) 29.06.2007. 21:48 #22643

status: user
broj poruka: 584

Daj jos koju recenicu, zivota ti...
Saznali smo da imas Widcomm-ove drajvere, sto je u startu bolje nego Bluesoleil,
taj BT je odlican, e sad koji problem imas? Koji je telefon u pitanju? Jel radi obicno
slanje preko desnog klika, da li se vide, koji je mobilni u pitanju, koji program za
mobilni, jel ti treba serijski port ili samo prebacujes fajlove, kad prijave gresku,
da li si nesto dirao od servisa u Widcommu, sta ti je popaljeno od Bluetooth Configuration/
Local services, da li ti je u Accessibility stiklirano Let other devices discover this
computer?



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 29.06.2007. 23:14 #22646

status: user
broj poruka: 140

problem je resen u svakom slucaju hvale ljubomorni (geloso) 1234 je ipak bila sifra za uparivanje uredjaja.da widcom je zakon.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso Re: re 29.06.2007. 23:50 #22648

status: user
broj poruka: 584
::
:: problem je resen u svakom slucaju hvale ljubomorni (geloso) 1234 je ipak bila sifra za uparivanje uredjaja.da widcom je zakon
::

Hm... Pazi koja je logika... Napisao sam ti gore 1234 ali to vazi za
idiot-uredjaje gde se passcode menja firmwareom ili vec nekim od trikova. Nije mi
normalno da je unapred odredjen passcode za mobilni telefon. Passcode sluzi za
sigurnu vezu izmedju dva uredjaja, a koja bi mu svrha bila da znam unapred da je
za nokiu sifra 1234 i da bez problema mogu da pristupim servisima po tudjim telefonima
dok se dosadjujem u GSP-u? Mislim, bas me briga da se parim po GSP-u ali cisto primera
radi, a koliko ja znam ni Widcomm drajveri ni mobilni telefoni nemaju unapred odredjen
passcode. Uostalom, uopste nije ni bitno, vazno je da sad mozes da se paris.
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646199.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs