Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
amd
STRANA 1 OD 1
jammes amd 07.04.2005. 13:10 T489

status: user
broj poruka: 5
da,meni magistrala radi na 100mhz a mnozilac je 4.5 i opet radi na 250mhz,ako stavim na 3x opet ce raditi isto,samo ako smanjim magistralu onda ce raditi ispod 250,tu je nesto zakljucano sto ja ne mogu da provalim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BGracunari Re: amd 17.04.2005. 13:14 #1353

status: user
broj poruka: 4
:: da,meni magistrala radi na 100mhz a mnozilac je 4.5 i opet radi na 250mhz,ako stavim na 3x opet ce raditi isto,samo ako smanjim magistralu onda ce raditi ispod 250,tu je nesto zakljucano sto ja ne mogu da provali

Mator ti je bios!

ko visoko leti nisko zimi
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tozic Odgovor 18.05.2005. 02:28 #1530

status: user
broj poruka: 8

Toza - Beograd

1. Pokusaj sa neta da skines novu verziju BIOS-a za tvoj cipset (uzgred nisi pomenuo plocu)
2. Ukoliko je ploca gygabitova, da bi dobio prikaz kompletnog biosa moras pritisnuti CONTROL+F1.
3. Administrator-serviser moze ti zakljucati BIOS za izmene unoseci svoju sifru u BIOS. Bilo bi ruzno prema tvom serviseru da ti kazem kako se skida sifra.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs