Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Corsair HX520W
STRANA 1 OD 1
SkyFire Corsair HX520W 04.07.2007. 17:44 T4901

status: user
broj poruka: 18472
Kakav je Corsair HX520W napajanje za overclockovanje?Koliko dobro se pokazalo u odnosu na Cooler Master...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE vrh od 520W 04.07.2007. 18:35 #22893

status: user
broj poruka: 5696
Kako mozes i da ga uporedis sa CMom, nije ni on los ali je svakako van ove klase...sto se tice O/Ca sve je manje vise isto u toj klasi...moji favoriti koje mozes naci i kod nas su svakako jos i Tagan, Chieftec, Enlight i Antec...


- C H A M E L E O N -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 04.07.2007. 20:06 #22900

status: user
broj poruka: 568
Ja verujem da je dobro jer mi bar naoko napajanje deluje kvalitetno, sigurno ne moze biti losije od CM-a koji je takodje odlican sto se elektricnih karakteristika tice (ali ima problema sa (ne)kvalitetom ventilatora koje ugradjuje u napajanja)

Licence to kill
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 corsair = silverstone 04.07.2007. 20:32 #22903

status: user
broj poruka: 938


tako je bar bilo za prve generacije Corsair napajanja,ali posto mu je cena takva kakva je mozesh da birash koje cesh napajanje uzeti u toj klasi.Po meni plus ima zato sto je modularno napajanje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 corsair = silverstone 04.07.2007. 20:32 #22904

status: user
broj poruka: 938


tako je bar bilo za prve generacije Corsair napajanja,ali posto mu je cena takva kakva je mozesh da birash koje cesh napajanje uzeti u toj klasi.Po meni plus ima zato sto je modularno napajanje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zokocx Nema boljeg napajanja... tj ima al ne kod nas. 04.07.2007. 22:50 #22912

status: user
broj poruka: 37
Ako ne planiras neki SLI od 8800 ili puno potrsaca onda uzmi to npajnaje bez razmisljanja, inace ta napajnja 520W i 620W (cini mise ) pravi Silvestron znaci svetski poznata firma po napajnjima... ovi iz Corsaira samo lepe nalepnice.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner 520w 05.07.2007. 00:04 #22917

status: user
broj poruka: 7761
Ovu snagu ce da isporucuje non stop cak i kad se zagreje sto je veliki plus jer vecina drugih cak i firmiranih gube snagu sa zagrevanjem i isporucuju znacajno manji napon racunaru...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Nema boljeg napajanja... tj ima al ne kod nas. 05.07.2007. 05:03 #22925

status: user
broj poruka: 18472
:: Ako ne planiras neki SLI od 8800 ili puno potrsaca onda uzmi to npajnaje bez razmisljanja, inace ta napajnja 520W i 620W (cini mise ) pravi Silvestron znaci svetski poznata firma po napajnjima... ovi iz Corsaira samo lepe nalepnice
::
::
::

Ma vec ga imam nego me samo interesuju misljenje drugih.Napajanje je izuzetno jako izbacuje u piku cak i preko 700 w dok mu je stalna radna snaga 520w.Na trzistu trenutno ne postoji nista bolje osim jaceg Corsaira od 620w kojeg cu da uzmem za drugu konfiguraciju.Ovo napajanje 620w na testu za koji je minimalno bilo potrebno snage od 850w-1000w ovo napajanje je sa lakocom radilo bez problema.Sto se tice 520w verzije ovu koju sad trenutno imam ubilo je na testu Cooler Master-a 550 Sli (koje takodje imam) i iGreen 600w!Configuracija sledeca:
Quad Core 2.4 overclocked 3.8 Ghz
Asus Extreme Striker
8800 GTX x 2 Sli mode Overclocked
2x HD itd...
...ni jedan od ova dva napajanja nisu mogli ni da startuju a kamo li da krenu dok je Corsair 520w radio..Toliko o testu i snazi ovog izuzetno dobrog napajanja.Svaka preporuka za sve koji bi zeleli dobro napajanje za solidnu cenu.Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Re: Nema boljeg napajanja... tj ima al ne kod nas. 05.07.2007. 09:49 #22930

status: user
broj poruka: 568
::
:: Ma vec ga imam nego me samo interesuju misljenje drugih.Napajanje je izuzetno jako izbacuje u piku cak i preko 700 w dok mu je stalna radna snaga 520w.Na trzistu trenutno ne postoji nista bolje osim jaceg Corsaira od 620w kojeg cu da uzmem za drugu konfiguraciju.Ovo napajanje 620w na testu za koji je minimalno bilo potrebno snage od 850w-1000w ovo napajanje je sa lakocom radilo bez problema.Sto se tice 520w verzije ovu koju sad trenutno imam ubilo je na testu Cooler Master-a 550 Sli (koje takodje imam) i iGreen 600w!Configuracija sledeca
:: Quad Core 2.4 overclocked 3.8 Gh
:: Asus Extreme Strike
:: 8800 GTX x 2 Sli mode Overclocke
:: 2x HD itd..
:: ...ni jedan od ova dva napajanja nisu mogli ni da startuju a kamo li da krenu dok je Corsair 520w radio..Toliko o testu i snazi ovog izuzetno dobrog napajanja.Svaka preporuka za sve koji bi zeleli dobro napajanje za solidnu cenu.Pozdrav

po sajtu `bez reklame ` kod nas ima se kupi jacih napajanja (jacih bar po specifikaciji) i to:
Antec 650W, CM 850W i 1000W, Chief 650W, TermalTake 850W i Silverstone od 750 i 850W.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs