Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
da ne zna neko gde mogu da nabavim Mustek G-smart mini 3
STRANA 1 OD 1
dzonve da ne zna neko gde mogu da nabavim Mustek G-smart mini 3 09.04.2005. 02:09 T494

status: user
broj poruka: 8

Ljudi ovaj dig aparatic je nestao iz ponude pre oko godinu dana i vise ne mogu nigde da ga nadjem,zato ako neko zna nesto o tome...cenim odgovor!
Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 09.04.2005. 13:11 #1314

status: user
broj poruka: 210


Jao....
Sto bi hteo da kupis to sranje?
SVI (potpisujem SVI) primerci koji su dosli kod nas su imali veoma izrazenu paralaksu.
Imao sam taj aparat 2003. i bio sam najsrecniji kad sam ga prodao.
Nijednu sliku mi nije uradio kako treba, svaka slika i je bezala ili levo ili desno ili gore ili dole od onog sto sam ja hteo da snimim.
Kad sam im odneo na reklamaciju, rekli su mi sta hoces za te pare?
Posle sam cuo (preko List-a) da su oni uvezeni sa greskom i tako se i prodavali, pa ko je provalio, provalio je, ko nije, nije...
Posto je bio dosta jeftin (oko 60-ak evra) kupovali su ga pre svega neiskusni ljudi, u koje sam i sebe tada ubrajao.
Posle sam uzeo Canon A60 i PROGLEDAO.
Sto isto savetujem i tebi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646137.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs