Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Toshiba laptop servis?
STRANA 1 OD 1
pvlada80 Toshiba laptop servis? 09.07.2007. 21:38 T4958

status: user
broj poruka: 4
Jutros sam se vratio sa mora, gde mi se na zalost pokvario lap-top. Ranije sam imao problema sa kablom za punjenje, nekada nije hteo da puni, pa sam morao da ga vadim iz lap-topa i da ga ponovo ubacujem, kako bi nastavio punjenje. To sam uradio i pre jedno nedelju dana na moru, dok je lap-top radio i od tada vise ne radi. Kada ga ukljucim, cuje se ventilator, kako pocne da radi i stane, a dugme za ukljucivanje non stop sija, ekran se ne ukljucuje. Kada pokusam da iskljucim lap-top tako sto drzim dugme 5 sekundi, nista se ne desava, moram da skinem bateriju, kako bi ga iskljucio. Ukoliko ga ostavim neko vreme da sija dugme za ukljucivanje, lap-top se odozdo ugreje (cini mi se kod baterije).

Da li neko ima ideju sta je sa lap-topom i da li zna gde mogu da ga popravim? Ukoliko neko zna gde bi mogao da popravim lap-top, molio bi ga da mi javi na valda3@dap.co.yu

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sovjet Ovlasceni servis za Toshibu je CT Computers 10.07.2007. 09:48 #23295

status: user
broj poruka: 12
CT Computers, Savski Nasip 7, kod buvljaka na Novom Beogradu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646109.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs