Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Jeeeeej dugmence :)
STRANA 1 OD 1
mihro Jeeeeej dugmence :) 10.07.2007. 12:07 T4963

status: user
broj poruka: 143
Fala za dugmence za prijavu gresaka medju artiklima :)
Sad ce valjda biti malo vise reda.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko paypal 10.07.2007. 19:23 #23352

status: user
broj poruka: 6643
5 centi po kliku. AKo nagovoriš još tri ortaka, 3 centa od njihovog klika ide tebi. Pa ti vidi. Isplata na maldivima u limburgu.
Ko još kaže da ne napradujemo?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: paypal 11.07.2007. 12:23 #23380

status: user
broj poruka: 7761
Ko sto sam ranije rekao ovo sa cenovnicima i greskama u njima je nista drugo do agresivni marketing i nista vise ali takodje nista manje od toga.

Pre par minuta sam gledao cene procesora prvo intel i najniza cena e4300 je bio neki budjavi sempron a firma koja ga nudi je Essepi,
onda sam gledao cene za AMDeku i opet ista prica samo sto je sada najmanja cena bila za neki jos budjaviji Celeron (a trazio sam AMDeku) i opet je firma koja ga nudi Essepi.

Koja budjava fora... sramite se...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: 5 centi po kliku. AKo nagovoriš još tri ortaka, 3 centa od njihovog klika ide tebi. Pa ti vidi. Isplata na maldivima u limburgu
:: Ko još kaže da ne napradujemo?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Lepo dugmence 14.07.2007. 07:51 #23590

status: user
broj poruka: 1389

ali ko ce da isklikce sve sto su iz BM Foto upskali.
Cela foto skcija ne lici ni na sta.

Mislim da je bolje resenje tottalno im pobrisati proizvode pa nek ponovo dodaju.

Inace ne bih znao kad radi dugmence - ko GA ploca sam postovao pogresne kategorije pre par dana i nista (bio i ulogovan - mislim kao red je)

Koliko sam mogao da vidim A Maze doo je sve zivo ispromasivao - neka leti ceo jer smara da ulazis u proizvod da bi mu video prave cene...

Ako neko smatra da je to dozvoljeno pod `agresivnom kampanjom` gresi jer ako svi krenu tako onda nema sanse da se ista vise nadje.

Foto je recimo totalno neupotrebljiv za brzo uporedjivanje cena razlicitih modela.

Da ga ne tupim - ko gresi neka leti, ko stalno gresi - upokojiti mu nalog...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Mislim, stvarno 17.07.2007. 15:47 #23740

status: user
broj poruka: 1389
poslao sam ovima iz bm foto i mail u kome sam ih zamolio da uklone svoje djubre iz foto sekcije.

Mozda sam pogresio jezik?

Mozda i ne mogu oni sami da uklone isto.

Mozda su u sumi?

A verovatno uskoro vise nista nece ni imati smisla sa ovim grupisanjem... Bolje je bilo po starom - setas malo vise, ali bar ti ne odvlaci paznju eos 300 od 5E ili GA ploca od 30 (a unutra kosta 90, a ti gledas neki drugi andrak na prvom mestu)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs