Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Kako podeliti ?
STRANA 1 OD 1
stoler Kako podeliti ? 12.07.2007. 22:23 T4987

status: user
broj poruka: 324
Imam igricu u ISO formatu veličine 7.8 GB! E sad zanima me kako ja mogu taj image da podelim na dva koja staju na DVD? Koji program se koristi ?

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 12.07.2007. 22:30 #23480

status: user
broj poruka: 5696
WinRAR/ZIP pa splitujes na kapacitet 4GB fast compresion ili iz Total Commander-a (Files=>Split File nakon markiranja istog) ili File Splitter (google, free)


- C H A M E L E O N -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 @Mashine 12.07.2007. 22:48 #23481

status: user
broj poruka: 327
To moze tako. E sad, mene zivo interesuje da li se image fajl moze podeliti na dva nekim programom a da posle ne mora da se raspakuje na HDD nego da lepo pita: Ubacite drugi disk da nastavite instalaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: @Mashine 12.07.2007. 23:24 #23483

status: user
broj poruka: 5696
Postoji verovatno, a koji je ne znam. Znam da Image Drive to radi kada se backupuje HDD tako da verovatno postoji samo treba googleati i probati...pozz


- C H A M E L E O N -

:: To moze tako. E sad, mene zivo interesuje da li se image fajl moze podeliti na dva nekim programom a da posle ne mora da se raspakuje na HDD nego da lepo pita: Ubacite drugi disk da nastavite instalaciju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan ... 12.07.2007. 23:24 #23484

status: user
broj poruka: 801



ne.to sam i ja bas danas hteo sa tiberium wars.jok, moras ovako komplikovano...jos sam kupio DL DVD, i kad sam poceo da rezem sa alcoholom on stao na 16% i prijavio gresku...samo sam bacio 272 dinara...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 12.07.2007. 23:38 #23485

status: user
broj poruka: 726


Pokusajte sa PowerISO - konvertujte image u DAA format i podijelite.
Ukoliko instaliras igru sa prvog diska,kada se zavrsi citanje podataka sa tog diska,trebalo bi da te obavijesti o nepostojanju odredjenog fajla ili da ti zatrazi drugi disk (u najboljem slucaju).Nastavljas instalaciju manuelno - ubacis drugi disk i sacekas automatsko pretrazivanje ili sam (opet manuelno) trazis fajlove koji nedostaju.
To je slicno instalaciji igre koja dolazi na dva diska,a posjedujes samo jedan + kopiju drugog u folderu koji se nalazi na operativnom sistemu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stoler Re: @Mashine 13.07.2007. 07:39 #23510

status: user
broj poruka: 324
:: To moze tako. E sad, mene zivo interesuje da li se image fajl moze podeliti na dva nekim programom a da posle ne mora da se raspakuje na HDD nego da lepo pita: Ubacite drugi disk da nastavite instalaciju

To i meni treba!! Znači program koji ISO deli u dva ISO ili neki sličan image?

hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 13.07.2007. 16:31 #23549

status: user
broj poruka: 726



:: To i meni treba!! Znači program koji ISO deli u dva ISO ili neki sličan image

PowerISO...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs