Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Toshiba Satellite A200-14D
STRANA 1 OD 1
coja89 Toshiba Satellite A200-14D 17.07.2007. 21:59 T5031

status: user
broj poruka: 7
Budzet za laptop mi je 900eur i chini mi se da je ovo najbolje shto moze da se nadje za te pare, ili se varam ?? Da li neko ima iskustva sa ovim laptop-om, ili pak neko zna bolji model od ovog za iste pare ???
Eh.. da da li ima neke znachajnije razlike imedju CPU Intel Core Duo 1.86Ghz i 2.0Ghz poshto sam gledao i model Toshiba Satellite A200-14E koji je jako slican ovom.
Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 17.07.2007. 22:17 #23779

status: user
broj poruka: 1574
Toshiba nikako ne moze da bude losa...slobodno kupi ovaj laptop jer je odlican za te pare,plus ima i neintegrisanu grafiku..Nemoj da dajes vise para za ovaj sto ima 2GHz,jer neces osetiti nkakvu razliku izmedju ta dva procesora...Ja bih ti predlozio i da pogledas FSC Amilo Pi2515,koj ima c2d procesor na 1,8GHz,ima x3100 grafiku,1gb,160gb hard i kosta oko 900 eura..po meni to je bolja kupovina od ove dve toshiba-e,jer ima c2d procesor koj moze biti i do 25% brzi od coreduo procesora,ima noviju grafiku,veci hard..Ti razmisli sta ti je bolje,ali moj glas ide ovo FSC-u..pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
coja89 @dyca 19.07.2007. 00:13 #23889

status: user
broj poruka: 7
shta je po tvom misljenju bolje ??? Toshiba a200-14d ili taj FSC Amilo Pi2515 ???
Da li ima neke znachajnije razlike u grafici, tj koji ima bolju grafiku, i da li je taj amilo bolji za rad u 3d maxu od toshibe ??


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 19.07.2007. 11:00 #23914

status: user
broj poruka: 1574
Toshiba ima bolju grafiku,ali ovaj fsc ima dosta bolji procfesor..Ti vidi sta ti je potrebnije-grafika ili procesor..Sto se tice 3ds max-a,toshiba bi trebala da radi bolje od fsc-a,jer ima bolju grafiku..Na https://www.notebookcheck.net imas testirane ove dve kartice i imas listu procesora po kvalitetu,pa ti pogledaj i odluci se sta ti je potrebnije..pozz

p.s. Bilo koj laptop da uzmes neces pogresiti..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
coja89 odlucio sam 19.07.2007. 11:49 #23918

status: user
broj poruka: 7
Mislim da sam odlucio da uzmem toshibu, jer shta ce mi neshto jachi procesor kada je graficka dosta slabija, video sam da u 3d maxu 2003 intelova grafika ima 1700 a nvidia 7300 imam 3700 poena shto je vishe nego duplo, plus kod fsc-a ne bih mogao da iskoristim cpu do kraja zbog grafike... Hvala na savetima

Eh.. da josh 1 pitanje... gledao sam externe hdd-e, i jedan mi je zapao za oko
Western Digital My Book Essential Edition 320gb, a cena mu je oko 105eur. Da li je pametno uzeti ovaj hdd ili postoji neko bolje resenje za slicne pare ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 19.07.2007. 15:36 #23926

status: user
broj poruka: 1574
WD je odlicno resenje..pogledaj samo ako imaju wd passport jer ti je on manji,ali ako ti velicina nije problem onda je myBook pravi izbor..pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs