Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Ovo stvarno nije lepo
STRANA 1 OD 1
Gremlin Ovo stvarno nije lepo 17.07.2007. 23:24 T5032

status: user
broj poruka: 10
Nemam obicaj da pisem postove ali na ovo nisam mogao da ostanem ravnodusan.
http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=5012&forid=12&katid=2
Naime doticna ptica Dodo je ispljuvala jednog od najboljih pc servisera u Beogradu Nemanju alijas servispc, a u taj kos je upao i Machine. Nisam primetio da su doticna gospoda bilo cime isprovocirala pticu Dodo da ih je ovaj tako ispljuvao. Ovo ne prilici jednom kvalitetnom forumu i sajtu kakav je pc berza. Usput da kazem da je Nemanja jedan od retkih koji se bavi kvalitetnom popravkom komponenti (meni je do sada popravio vise od 300 komponenti) i da saradjujem sa njim vise od 10 godina. Kada su njegove dijagnoze u pitanju nikada nije omanuo...ako neko misli da jeste neka me demantuje. Svim zavidnim savetujem da vise citaju kao sto to radim ja, a da se manu kritaka tipa ove doticne izumrle ptice
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Bravo GREMLIN-e, izumrla ptica dodo, dakako!!! 17.07.2007. 23:36 #23784

status: user
broj poruka: 5696
Ja sam bas danas bio kod Nemanje i znam ga od ranije, ne samo da je cool vec hoce i da pomogne i ima iskustva a opremom kojom on barata da je bolja verovatno bi on bio jos bolji, (verujem da to moze reci i za mene :-). No cekamo i njegov osvrt na sve ovo. Sto se tice `kokoske` znamo u ciji kos ona ide, sve su to samo plitke pameti i prizemne inteligencije koje nemaju sta drugo da rade osim da pecaju i najmanju pogresku forumasa, ne samo nas dvojice vec i ostalih. O njima ne vredi govoriti, ne da ne znaju, nego se jos time i hvale. To je na srecu retka pojava jer ovde ima zaista dobrih likova koje ne `krase` osobine (ne)imenovanih...nastavljeno je pljuvanje i na drugom threadu: http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4953&forid=12&katid=2

Ma, sta reci a ne smejati se, karikiram, idola...mislim b*l*d do b*l*da...rekli su i dokazali su ko su i sta su.

Jedan veliki pozdrav za sve dobre ljude!!!


- C H A M E L E O N -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Hvala Laki 18.07.2007. 00:02 #23786

status: user
broj poruka: 4163
na podrsci. Kad si ti napisao poruku i to ovako dugacku poruku znam da si popizdeo. Nemoj, kad se ja ne sekiram ne trebas ni ti, oguglao sam odavno. Zavrsio sam ti onu nakazu od ASUSa pa mozes da je pokupis sutra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Hvala Laki 18.07.2007. 00:05 #23787

status: user
broj poruka: 5696
Ma, jesi li mi ti nasao onaj voice host modem??? Ili si zaboravio???


- C H A M E L E O N -

:: na podrsci. Kad si ti napisao poruku i to ovako dugacku poruku znam da si popizdeo. Nemoj, kad se ja ne sekiram ne trebas ni ti, oguglao sam odavno. Zavrsio sam ti onu nakazu od ASUSa pa mozes da je pokupis sutra.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Hvala Laki 18.07.2007. 00:11 #23789

status: user
broj poruka: 4163
Priznajem...zaboravio sam.
Prekopacu furdu pa cu ti napraviti neki da radi.
Doduse imam i par komada koje nisam ni proverio. Javicu ti sutra sta sam uradio


:: Ma, jesi li mi ti nasao onaj voice host modem??? Ili si zaboravio??
::
::
:: - C H A M E L E O N -
::
:: :: na podrsci. Kad si ti napisao poruku i to ovako dugacku poruku znam da si popizdeo. Nemoj, kad se ja ne sekiram ne trebas ni ti, oguglao sam odavno. Zavrsio sam ti onu nakazu od ASUSa pa mozes da je pokupis sutra.
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: Re: Hvala Laki 18.07.2007. 00:25 #23791

status: user
broj poruka: 5696
Ma jok, ako imas neki ispravan ali tipa 3Com US.Robotics ili punokrvan Intel TwinChips (Host Accelerated Modem) a ne onaj Ambient ti javni. Verovanot bihh na svom USR 3092 mogao da prepravim firmware posto je chip sto se tice arhitekture i organizacije identican onom 3091 koji ima voice host mogucnosti...


- C H A M E L E O N -

:: Priznajem...zaboravio sam
:: Prekopacu furdu pa cu ti napraviti neki da radi
:: Doduse imam i par komada koje nisam ni proverio. Javicu ti sutra sta sam uradi
::
::
:: :: Ma, jesi li mi ti nasao onaj voice host modem??? Ili si zaboravio??
:: ::
:: ::
:: :: - C H A M E L E O N -
:: ::
:: :: :: na podrsci. Kad si ti napisao poruku i to ovako dugacku poruku znam da si popizdeo. Nemoj, kad se ja ne sekiram ne trebas ni ti, oguglao sam odavno. Zavrsio sam ti onu nakazu od ASUSa pa mozes da je pokupis sutra.
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Re: Re: Hvala Laki 18.07.2007. 00:46 #23795

status: user
broj poruka: 4163
:: Ma jok, ako imas neki ispravan ali tipa 3Com US.Robotics ili punokrvan Intel TwinChips (Host Accelerated Modem) a ne onaj Ambient ti javni. Verovanot bihh na svom USR 3092 mogao da prepravim firmware posto je chip sto se tice arhitekture i organizacije identican onom 3091 koji ima voice host mogucnosti..

Nemam. Napravicu ti. Qliraj.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ... 18.07.2007. 02:47 #23797

status: user
broj poruka: 1424
ja se sa Vama ljudi slazem po pitanju da je ovaj forum napravljen za razmenu iskustva i pomoc ljudima kojima je potreban, a ne na neka prepucavanja i vredjanja...:) E posto ste Vas dvojca najiskusni ovde ja imam jedan problem :P tj. problem je kod komse na novom komu pa bih vas molio za pomoc ako znate sta bi bilo. Covek kupio komp za igrice prvenstveno ne nesto zahtevno konf. ASUS P5B - Pentium 2160 - 2x1GB Kingston 667 - 8600GT - Coolermaster 380w realpower ostaloje nebitno... Upalim Call of Duty 2 u singl modu i radi perfektno na Full detaljima znaci sve do kraja sem neki dynamic light cinimi se on je normal i sve radi ok..Ali..ima ali kada hoce mp da igra Online pocinje vec u meniju kao da secka!!! Kada udje na neki server secka nenormalno i na low na 800x600 nemoze da se igra...Napominjem delimo internet konekciju 320/320 probamo kod mene na mom kompu radi odlicno ping 60 ali je problem sto je ping i kod njega 60 znaci nije do neta!!!! Komp je nov kupljen pre 2 dana, a da kazem neradi kako treba pa bih vas molio za pomoc... Ali neka poslednje bude ono nosi ga na reklamaciju posto nisam iz bg nego iz Mladenovca pa mi je problem da ga nosi tamo-i nazad prvo da probam da ga sredim ako ne onda nek se oni zezaju sa njim... Hvala unapred nadam se da vas nisam smorio sa ovako dugackom porukom ali sta cu MUKA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 18.07.2007. 03:41 #23802

status: user
broj poruka: 726
Cini mi se da su CoD 2 podesavanja za single player i multiplayer posebna,tako da setovanja u jednom modu ne bi trebala biti validna za drugi.Kad udjete u MP,podesite (za pocetak) low opcije,to je poznat tip za eventualne probleme u MP modu.

Inace,ubijedjen sam da je problem u konekciji,a nekoliko procenata mogucnosti ostavljam za drajvere koji mogu praviti problem zbog cinjenice da si usao u MP mod,a ne zbog pristupa konekciji ka serveru.Pretpostavljam da znate da dok igrate preko interneta nema nista od downloada u pozadini,muzike sa internet radija ili ukljucenog skype-a.Dakle,sve iskljucite.Druga stvar je - kako ste podesili dijeljenje konekcije,moguce je da ste nesto propustili?

Prema tome,prvo laksu i (rekao bih) manje mogucu smetnju otklonite - podesavanja za video (ili instalacija drajvera).Druga mogucnost je ispitivanje nacina na koji ste podesili dijeljenje interneta i,uopste,konekciju kod tvog komsije.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 18.07.2007. 10:54 #23816

status: user
broj poruka: 5696
Eh, ja sam ti manje vise duduk za igre...instaliram ih, podesim na optimum i probam grafike, kada god asembliram masinu, cisto da se uverim da je sve OK a to se svodi na po 15min piakanja Far Cry, Doom3, Quake4, NFS XXX...i pazljivo gledam ima li artifakata. Sto se on-line multuplayare-a tice ne znam ama bas nista (a i o mrezi generalno slabo znam). Probaj ovo sto ti je pobratim iz CGa rekao...


- C H A M E L E O N -

:: ja se sa Vama ljudi slazem po pitanju da je ovaj forum napravljen za razmenu iskustva i pomoc ljudima kojima je potreban, a ne na neka prepucavanja i vredjanja...:) E posto ste Vas dvojca najiskusni ovde ja imam jedan problem :P tj. problem je kod komse na novom komu pa bih vas molio za pomoc ako znate sta bi bilo. Covek kupio komp za igrice prvenstveno ne nesto zahtevno konf. ASUS P5B - Pentium 2160 - 2x1GB Kingston 667 - 8600GT - Coolermaster 380w realpower ostaloje nebitno... Upalim Call of Duty 2 u singl modu i radi perfektno na Full detaljima znaci sve do kraja sem neki dynamic light cinimi se on je normal i sve radi ok..Ali..ima ali kada hoce mp da igra Online pocinje vec u meniju kao da secka!!! Kada udje na neki server secka nenormalno i na low na 800x600 nemoze da se igra...Napominjem delimo internet konekciju 320/320 probamo kod mene na mom kompu radi odlicno ping 60 ali je problem sto je ping i kod njega 60 znaci nije do neta!!!! Komp je nov kupljen pre 2 dana, a da kazem neradi kako treba pa bih vas molio za pomoc... Ali neka poslednje bude ono nosi ga na reklamaciju posto nisam iz bg nego iz Mladenovca pa mi je problem da ga nosi tamo-i nazad prvo da probam da ga sredim ako ne onda nek se oni zezaju sa njim... Hvala unapred nadam se da vas nisam smorio sa ovako dugackom porukom ali sta cu MUKA
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Pomno sam procitao ... 18.07.2007. 12:12 #23819

status: user
broj poruka: 7761
Pomno sam procitao `ono` prepljucavanje i nije mi jasno sto neko tako decidno tvrdi da su neki sarlatani i da nista ne znaju, i sta uopste idu u servis kad sami resavaju probleme.
Pretpostaviomo sledecu situaciju, covek koristi grafiku sa 128mb, i recimo da je pretposlednji od memoriskih modula na grafici pokvaren.
Win i svi office programi koji ne rabe svu raspolozivu memoriju ce raditi savrseno, ali cim se pokrene neki zahtevniji program ili igra grafika prouzrokuje BSOD, nije mi jasno sta tu nije jasno, grafika je neispravna i tacka.

E sad sto su nekome u servisu na njegove oci vratili grafiku i podigao se sistem ne znaci da je ona ispravna i da ce sve raditi kako valja.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
simke000 Bez nekih ovde nebi bilo berze 18.07.2007. 13:37 #23822

status: user
broj poruka: 504

pcservis je jedan dobar i kulturan mladic.Ja sam ga zvao jedno jzútro u pola 8 i probudio iu imao je strpljenja da mi sat vremena step by step objasni sve.
Isto vazi i za Mashine,Oglasnika,Gelosa,Piska,VMARCA,mrlju ......


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Pomno sam procitao ... 18.07.2007. 13:53 #23823

status: user
broj poruka: 5696
To sto si rekao, znas ti, ja, deo starih aktivnih forumasa i jos poneki tu i tamo...no, ne mozes ti to ocekivati da znaju ptice, gmizavci i beskicmenjaci. To nikako ne znaci da je MSI VGA neispravna ali postoji izvesna doza verovatnoce...Tupiti zube za dublju raspravu nije pozeljno iz aspekta nastanka nepozeljnih karijesa, paradontoze itd.


- C H A M E L E O N -

:: Pomno sam procitao `ono` prepljucavanje i nije mi jasno sto neko tako decidno tvrdi da su neki sarlatani i da nista ne znaju, i sta uopste idu u servis kad sami resavaju probleme
:: Pretpostaviomo sledecu situaciju, covek koristi grafiku sa 128mb, i recimo da je pretposlednji od memoriskih modula na grafici pokvaren
:: Win i svi office programi koji ne rabe svu raspolozivu memoriju ce raditi savrseno, ali cim se pokrene neki zahtevniji program ili igra grafika prouzrokuje BSOD, nije mi jasno sta tu nije jasno, grafika je neispravna i tacka
::
:: E sad sto su nekome u servisu na njegove oci vratili grafiku i podigao se sistem ne znaci da je ona ispravna i da ce sve raditi kako valja
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 Re: 18.07.2007. 14:59 #23831

status: user
broj poruka: 1424



:: Cini mi se da su CoD 2 podesavanja za single player i multiplayer posebna,tako da setovanja u jednom modu ne bi trebala biti validna za drugi.Kad udjete u MP,podesite (za pocetak) low opcije,to je poznat tip za eventualne probleme u MP modu
::
:: Inace,ubijedjen sam da je problem u konekciji,a nekoliko procenata mogucnosti ostavljam za drajvere koji mogu praviti problem zbog cinjenice da si usao u MP mod,a ne zbog pristupa konekciji ka serveru.Pretpostavljam da znate da dok igrate preko interneta nema nista od downloada u pozadini,muzike sa internet radija ili ukljucenog skype-a.Dakle,sve iskljucite.Druga stvar je - kako ste podesili dijeljenje konekcije,moguce je da ste nesto propustili
::
:: Prema tome,prvo laksu i (rekao bih) manje mogucu smetnju otklonite - podesavanja za video (ili instalacija drajvera).Druga mogucnost je ispitivanje nacina na koji ste podesili dijeljenje interneta i,uopste,konekciju kod tvog komsije
::
::
imao je stari komp 2000+ i gigabyte plocu x800pro i sve radilo ok ali na novom kompu nece inace imamo poslovni net 1 prema 1 320-320 i opusteno smo pravili i konferenciju na skype dok smo igrali. Sada nece nikako znaci sve na low sve iskljuceno i nece
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 18.07.2007. 18:48 #23850

status: user
broj poruka: 726

::imao je stari komp 2000+ i gigabyte plocu x800pro i sve radilo ok ali na novom kompu nece inace imamo poslovni net 1 prema 1 320-320 i opusteno smo pravili i konferenciju na skype dok smo igrali. Sada nece nikako znaci sve na low sve iskljuceno i nec

Koristite li istu igru (sa istog instalacionog diska i istim zakrpama)?

Jos nesto - u MP opcijama za konekciju,sta je podeseno - obican ADSL,LAN,ISDN,56K ili neki brzi -T1?Setujte prvo na ISDN,onda ADSL,pa isprobajte i druge varijante.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Buuaaa(cmizdr),mene simke000 ne voli ... 18.07.2007. 23:48 #23885

status: user
broj poruka: 718

...kad me nije spomenuo sa dobim i kulturnim momcima...
re: @Machine & @ servispc

Instalirajte igricu Two worlds i tepajte dodo ptice do mile volje ,a na kraju mozete i perje da prodate...`Ajd u zdravlje!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Bez nekih ovde nebi bilo berze 18.07.2007. 23:52 #23887

status: user
broj poruka: 5696
::Kalimero: `nepravda pa to ti je

pcservis je jedan dobar i kulturan mladic.Ja sam ga zvao jedno jzútro u pola 8 i probudio iu imao je strpljenja da mi sat vremena step by step objasni sve.
Isto vazi i za Mashine,Oglasnika,Gelosa,Piska,VMARCA,dragojlo2 ......



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Zaredjao sam 22.07.2007. 14:31 #24105

status: user
broj poruka: 292
3 teme odjednom koje se ticu pljuvanja mislim dodjem vamo 1 mesecno i vidim ovako nesto. M je jedan od najboljih. Oni sto ga napadaju dzaba to rade kada mu ni izbliza ne mogu prici u nicemu. Samo sebe pokazuju u losem svetlu oni za drugo i nisu sve su to papige
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs