Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
2 igre, 2 problema
STRANA 1 OD 1
Ruff 2 igre, 2 problema 18.07.2007. 16:27 T5041

status: user
broj poruka: 829
moj komp:
chaintech ct6bta3
intel pentium 550mhz(he, geloso, to je taj!)
ram 1x128mb@133hz, 2x64mb+1x32mb@100hz
gigabyte 9250(i savrseno radi, pa vas molim da se oko toga ne raspravljate...:-))
mislim da je to sve sto je bitno...

1. CS1.6: povezem se sa ortakom preko hamachi-ja i igramo. sve vreme meni latency varira od 130 do 2300(a najcesce je oko 1600). u eunetu kazu da je to virus ili nesto tako, a ja skenirao komp dan pre kasperskym i spy sweeperom i ocistio sve sto je bilo. Prikacio se na internet, iskljucio sve programe koji koriste mrezu, i gledam. za 13 min poslao oko 3kb, primio 20, deo od toga ima jos oda starta, kad sam se nakacio... dakle ipak nije neki rootkit koji koci mrezu, jedino ako nije neki superpametni. sa ovakim latency igra je jedva igriva. ima li neko ideju za resenje ovog problema?

2. Diablo 2: skinuo 3 iso cda sa neta(ima i game.exe kao crack), uzeo full pa posle single player instalaciju, crackovao i u oba slucaja kaze da fali cd(a sva 3 sam ubacio u virtuelne drajvove), iako za full kaze da je `no cd swapping` prilikom igre. Probao sa patchom 1.11b, ali nista, samo zacrni ekran i gore levo se pojavi bela donja crtica, kao u DOS-u... ima li neko ispravan i proveren crack da mi posalje, hteo bih da probam ovu igru?...

pozdrav za sve forumase!
Nikolas
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE hehehehe koji to RAM radi na hertzima poput vertikalnog osvezavanja CRTa??? 18.07.2007. 16:43 #23844

status: user
broj poruka: 5696
Iskoriscenje 128bitne grafike 9250 bazirane na chipu 9100 (remarkirani i prepravljeni ATi 8500) je nekih 50% sto zbog nedostataka SSE/SSE2 instrukcija, sto zbog nedostatka AGP 8x podrske od strane Chaintech-a, sto zbog sporog SD-RAMa i chipseta. Toj masini bas i ne lezi ta grafa, sve preko ATi 7500, GF-4 je suvisno i neupotrebljivo u punom smislu te reci...Ovo je samo moj komentar, posto se u ostalo slabo kontam. Pozz


- C H A M E L E O N -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 18.07.2007. 17:45 #23846

status: user
broj poruka: 726


Ruff,koja konekcija je u pitanju?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Re: hehehehe koji to RAM radi na hertzima poput vertikalnog osvezavanja CRTa??? 18.07.2007. 22:11 #23871

status: user
broj poruka: 829
pa ni ne ocekujem da ima iskoriscenje 100%, kupljena je jeftino(polovna) i sasvim sam zadovoljan njenim radom(daleko je bolja od one `on board` graficke karte od 8mb...
a sa hz i mhz, nisam obratio paznju posto sam zurio... svi gresimo:-) nego reko da napisem posto jedna strci sa 133 dok su ostali moduli 100MHz, pa su mozda neuskladjeni...:-D
Nikolas

:: Iskoriscenje 128bitne grafike 9250 bazirane na chipu 9100 (remarkirani i prepravljeni ATi 8500) je nekih 50% sto zbog nedostataka SSE/SSE2 instrukcija, sto zbog nedostatka AGP 8x podrske od strane Chaintech-a, sto zbog sporog SD-RAMa i chipseta. Toj masini bas i ne lezi ta grafa, sve preko ATi 7500, GF-4 je suvisno i neupotrebljivo u punom smislu te reci...Ovo je samo moj komentar, posto se u ostalo slabo kontam. Poz
::
::
:: - C H A M E L E O N -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Re: 18.07.2007. 22:13 #23872

status: user
broj poruka: 829
flat 256/64. moj ortak, takodje na eunetu, igra vec dugo cs i nisam cuo da se zali...
Nikolas

::
::
:: Ruff,koja konekcija je u pitanju
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Re: Re: 18.07.2007. 23:04 #23880

status: user
broj poruka: 726


:: flat 256/64. moj ortak, takodje na eunetu, igra vec dugo cs i nisam cuo da se zali..
:: Nikola

Tvoja konekcija nije dovoljna za hamachi CS.Jedna stvar je igrati na public serveru,a sasvim druga preko hamachi-a.Ja imam EUnet 512 i odlican mi je latency,ali kad igram preko hamachi-a latency zajebava ukoliko sam ja client.Prema tome,ako tvoj drug ima brzi ADSL (1 Mb +),onda ti kreiraj - tebi ce lag biti 0,dok ce njemu biti nekih 65 - 70,uz moguca povremena kocenja.Ukoliko si ti client koji pristupa njegovom serveru - nema nista od igre,jer ce ti lag biti nepodnosljiv.
Inace,pravilo je da server ima sto veci opseg i brzinu,ali kod hamachija - na nizim brzinama je bolje da sporiji klijent bude server (govorim o CS).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff hvala 19.07.2007. 01:30 #23895

status: user
broj poruka: 829
probacemo tako! on ima neki wireless, definitivno brzi od mog adsl-a...

nego jel ima neko crack za diabla 2?... ili da makar zna gde ima da se nadje, ja ne mogu...

Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ACID666 Diablo 2 19.07.2007. 13:16 #23920

status: user
broj poruka: 21
ako nabavis i onaj expansion cd, poslacu ti ja crack. Mogu da ti posaljem i programcic za podesavanje tvog lika. Znaci mozes da mu nabacis koje god hoces cifre.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Re: Diablo 2 20.07.2007. 01:55 #23953

status: user
broj poruka: 829
nema problema, odmah cu da nadjem torrent d2: Lord of destruction!
Ako te ne mrzi, ti mi posalji te stvarcice. Jedino me zanima da li cu onda moci da igram original? mada to nije toliko vazno, expanzija je valjda bolja!
Nikolas

:: ako nabavis i onaj expansion cd, poslacu ti ja crack. Mogu da ti posaljem i programcic za podesavanje tvog lika. Znaci mozes da mu nabacis koje god hoces cifre.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646133.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs