Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
pomoc oko izbora MOLIM VAS
STRANA 1 OD 1
nene pomoc oko izbora MOLIM VAS 20.07.2007. 00:11 T5051

status: user
broj poruka: 1

Dvoumim se oko kupovine nekog od ova dva modela laptopa

1. FSC Amilo Li 1718

2. Toshiba satellite a200-1cr

Laptop mi treba prvenstveno za posao.
Ako neko ima ideju o nekom drugom izboru u tom rangu cena (700-750 evra) molim Vas da pomognete
Unapred zahvalan za bili kakav savet
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke toshiba koludo 20.07.2007. 03:02 #23957

status: user
broj poruka: 384
Mrzi me da gledam specifikacije oba modela, ali nemam neko genijalno iskustvo sa siemensom, cak me i iznenadio kvalitet izrade (neprijatno) kao i svakakvi moguci bagovi. mada je u pitanju malo starija amilo generacija. Obrati samo paznju da je Intel chipset, i mislim da sa toshibom ima manje prostora za neku eventualnu gresku . poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 20.07.2007. 08:36 #23968

status: user
broj poruka: 18941
ma, ja ne bih puno razmisljao i pametovao, nego bih lepo uzeo Dell...da sam na tvom mestu, stvarno su najkvalitetniji, ili pak IBM, ali moje misljenje je da je Dell izdrzljiviji.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ACID666 Siemens 20.07.2007. 10:19 #23970

status: user
broj poruka: 21
Za Tosibu ne znam kakva je, ali Siemens bas taj model sam ja kupio nedavno. Dobio sam Vistu home basic s njime, torbu i mis. Ako juris estetiku, mozda ne spada u najlepse modele, ali ovako meni je za sad super. Ja sam se odlucio za Siemens jer dosta mojih poznanika ima komp. te marke, i svi su zadovoljni njime. Pripazi, na oficijelnom sajtu nemas drajvere za xp, ne postoje za njega, ja sam skinuo neke s neta kojima je radio odlicno. Jedino je neki bus ostao neinstairan ali nisam nigde primetio da to zeza. Vratio sam se na Vistu, moja se jos nije blokirala ni jednom, laka je za koriscenje, i estetski jako lepa, a posto ces je koristiti za posao, veruj mi resursa ti nece zafaliti, plus, baterija mi drzi preko 2h ako ne korsitim cesto dvd rezac.
E da stajao je na suncu 4h i nije se uopste grejao, mene je to prijatno iznenadilo.
Eto ti kratak opis pa ti odluci.
PS. ja imam Core duo na 1.87Ghz i 1GB RAM-a posto ima vise razlicitih procesora, da znas tacnije o kojem ja pricam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drPavlovic Tecra 31.07.2007. 21:43 #24591

status: user
broj poruka: 16
Ako jos nisi kupio, i ako ti laptop treba za posao, onda nemoj da uzimas Satellite, nego Tecra seriju.
Ja sam kupio, na pocetku sam imao malo muke dok sam namestio sliku da bude kako treba, a sada sam prezadovoljan laptopom.
Ja sam uzeo Tecra A8-103, sa 2 GB RAM-a (jer i meni treba iskljucivo za posao) i vredi svaki ulozeni dinar.
Ne kazem da je FS los, jednostavno, ja sam ranije imao Toshibu, i nikada nisam imao problema, pa sam sada uzeo isto.

pozdrav,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs