Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Za one koji znaju,zadatak za razonodu…
STRANA 1 OD 1
SkyFire Za one koji znaju,zadatak za razonodu… 20.07.2007. 03:33 T5052

status: user
broj poruka: 18472
Ja sam vec radio na vise nacina,interesuje me kako bi vi to resili…

Intel Pentium D 3.2 Ghz – Dignuti Maximalni Clock
Asus P5N32-Sli Deluxe
Geil PC 5300 667 Mhz Ultra – Podesiti Latencije

Znaci ko je zaludan ili ima vremena ili ga interesuje ,prvo nek se potkrepi informacijama o postavljenom Hardware-u pa onda nek sve to lepo resi na svoj nacin naravno ako to zeli…

Znaci Clock,Volt mod,Latencije…Onaj ko zna razumece o cemu govorim…
Eto malo da razbijemo monotoniju sa uobicajenim pitanjima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu Pa da,ali.... 20.07.2007. 14:44 #23989

status: user
broj poruka: 104
Sve je to lepo,ali kako da ti pomognemo ako nemamo dotichnu kombinaciju hardware-a?
Pa chak i da imamo,vrlo dobro znash da se procesori razlikuju od primerka do primerka.Neki mogu vise a neki manje da se overklokuju.Zaboravio si na jos jednu stvar,a to je napajanje.Od kvalitetnog napajanja,odnosno nekvalitetnog takodje moze da zavisi dobar overklok.Mislim da u ovom sluchaju moze da ti pomogne samo jedna osoba,a to si TI. :) Rado bih ti pomogao.


BR
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu A mozes i da ... 20.07.2007. 14:48 #23990

status: user
broj poruka: 104
Pogledas da li mozda vech neko ima slichnu kombinaciju,i da je odradio kompletan review na nekom benchmark sajtu...
Lepo si zamislio,ali verovatno malo ko ima takvu kombinaciju hardware-a pa nemoze da podeli iskustvo sa tobom.Pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: A mozes i da ... 20.07.2007. 19:20 #24016

status: user
broj poruka: 18472
:: Pogledas da li mozda vech neko ima slichnu kombinaciju,i da je odradio kompletan review na nekom benchmark sajtu..
:: Lepo si zamislio,ali verovatno malo ko ima takvu kombinaciju hardware-a pa nemoze da podeli iskustvo sa tobom.Pozdrav
::

Ma mene je cisto interesovalo kreativnost ostalih korisnika,nista vise,sam sve znam da uradim,ovo je vise bilo iz radoznalosti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
voodoons bezveze 22.07.2007. 00:41 #24092

status: user
broj poruka: 152
ali, skroz


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646108.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs