Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Teslina purpurna plocica
STRANA 1 OD 1
PCoprema Teslina purpurna plocica 22.07.2007. 14:21 T5074

status: user
broj poruka: 292
Ima li nekog pozitivnog efekta na zdravlje osobe i umanjenja EMR u sobi usled koriscenja? U pitanju je aluminijumska epoksiirana plocica presvucena metaliziranom farbom i nekim znakom M u okviru elipse i zvezde osim ako nije subjektivan placebo efekt. Na netu sam nasao da `leci sve i svasta`, ali sam sa razlogom skeptican. Ima li neko iskustva sa ovim `cudom`. Tnks
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC hmm 22.07.2007. 15:33 #24109

status: user
broj poruka: 9386
80tih je bila veoma popularana a onda su u 90tim njeno mesto zauzele baba vange i raznonrazne vracare... za razliku od naslednika mislim da je ona i imala nekog efekta...
u svakom slucaju reklamirala se kao svetsko cudo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Ne leci sve i svasta ali... 22.07.2007. 15:50 #24110

status: user
broj poruka: 4163
moze imati pozitivnog efekta. Koliko sam ja citao o tome dejstvo je individualno i zavisi od milion faktora, medjutim, kakav god da ima efekat, moze biti samo pozitivan


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 22.07.2007. 17:19 #24118

status: user
broj poruka: 711
Klasicna prevara :) Posto moja mama cesto naseda na takve gluposti, uzeo sam joj jednu za Novu godinu... Ne primecujem da joj je ista pomoglo :) BTW koja je najgluplja prevara takve vrste koju ste videli? Ja moram da izdvojim tzv `sraf` koji eliminise zracenje i kuglu iz Kremne koja je pala sa neba (obicna betonska kugla) :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman jedno iskustvo 22.07.2007. 18:02 #24121

status: user
broj poruka: 1111
moj matori je nosio nesto na taj fazon, dok nije (u stvari to cu napisati na kraju)
kao povecavanje energije, naravno one pozitivne
imao je problema sa stitnom zlezdom
nije konkretno tu nosio, ta verovatno ima naziv TESLINA jer je on u svoje vreme pisao o geomantskoj energiji (nije geomagnetna, da ne mislis da sam pogresno napiso)
energija, po tesli, koja se odnosi na zivotnu energiju zemlje, i svih nezivih stvari
uglavnom matorom plocica nije pomogla uopste, jer je par godina kasnije i umro
verovatno nije dovoljno verovao u njeno dejstvo
poslednja recenica treba da navede na moje misljenje o tome
ipak cu ga napisati, za slucaj da je nekom promaklo> CIST PLACEBO, bar dok se ne ubedim u nesto drugo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: jedno iskustvo 22.07.2007. 18:59 #24125

status: user
broj poruka: 292
Iskreno mi je zao tvoj starog. Hvala svima na iskustvima, verovatno ce ih biti jos


:: moj matori je nosio nesto na taj fazon, dok nije (u stvari to cu napisati na kraju
:: kao povecavanje energije, naravno one pozitivn
:: imao je problema sa stitnom zlezdo
:: nije konkretno tu nosio, ta verovatno ima naziv TESLINA jer je on u svoje vreme pisao o geomantskoj energiji (nije geomagnetna, da ne mislis da sam pogresno napiso
:: energija, po tesli, koja se odnosi na zivotnu energiju zemlje, i svih nezivih stvar
:: uglavnom matorom plocica nije pomogla uopste, jer je par godina kasnije i umr
:: verovatno nije dovoljno verovao u njeno dejstv
:: poslednja recenica treba da navede na moje misljenje o tom
:: ipak cu ga napisati, za slucaj da je nekom promaklo> CIST PLACEBO, bar dok se ne ubedim u nesto drugo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman ne moras 22.07.2007. 20:53 #24128

status: user
broj poruka: 1111
se izvinjavati, jer me nisi nista pitao
ja sam samo napisao sta mislim
a i da si me pitao bas licno, opet ne bi bilo potrebe za izvinjavanjem

nego, bilo bi lepo da ima dokaza da takve stvari stvarno rade, neposredno ili posredno kroz dovodjenja do samoizlecenja


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst re 22.07.2007. 22:00 #24134

status: user
broj poruka: 2909
Autosugestija je vrlo mocna stvar.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso :: Alan Ford tj. Cumak 23.07.2007. 00:02 #24146

status: user
broj poruka: 584

Jedino sto je stvarno fukncionisalo, na zalost vise se ne proizvodi. :)
Moze trenutno da se nabavi u Mongoliji, jer se tamo u njihovoj TV reviji sada to stampa.

U pitanju je magicna slika Alana Cumaka. Svojevremeno je bio kod nas u TV reviji.
Secate li se? U svakoj kuci je svojevremeno visio po jedan Alan.
I sve nas je lecio dok nas na kraju nisu izbombardovali.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 A sad malo ja... 23.07.2007. 22:27 #24190

status: user
broj poruka: 718
...Elem sto se tice tesline purpurne plocice ona ima odredjeni bioenergetski potencijal koji se moze cak i izmeriti odredjenom aparaturom , ali...
Nijedna plocica , nijedan talisman ili slicno te nece spasiti od neizlecive bolesti kao sto je rak jer tu dolazi do gubitka bioenergetkog potencijala obolelog...
Ostali efekti,hm...Mozda ukoliko se kombinuju sa dodatnim terapijama tipa akupunkture,laseroterapije i sl.samostalno ,nista...
Ovde pricam o efektima koji mogu da se izmere i naucno dokazu...Unosenjem plocice u tvoje bioenergetsko polje vide ce se odredjeni efekat koji nema neki trajni efekat jer je na nivou subpraznih drazi ,ali vremenom moze da nesto i ucini,ali ces do istog efekta stici i obicnim ponavljanjem u sebi `ja se osecam bolje` i sl.
Prema tome sama plocica nista ,uz nesto drugo mozda ...
P.S. Ako plocica ima ogrebotine po povrsini nemoj je koristiti...`Ajd u zdravlje!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs