Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Trip sa floppy-jem
STRANA 1 OD 1
Equinoxe Trip sa floppy-jem 24.07.2007. 20:10 T5092

status: user
broj poruka: 12057

Skinuo sam sa net-a Win XP 2007 Crystal. Napravio backup i rek`o ajde da ga probam. Narezem image na disk.....standardna procedura....i pošto imam RAID cotroler...F6...drivers...setup nađe kontroler i diskove na njemu....sve OK.

Kad je došao trenutak da setup iskopira te drivere sa floppy-ja na hdd...problem...cannot read bla bla.sys...i tako sve redom sa floppy-ja ne može da pročita ?!?

Probam u drugom kompu sve u redu sa floppy-jem. Ubacim moj normalni XP, krenem u setup...drajveri se normalno iskopiraju sa floppy-ja bez problema.

Narežem Win XP 2007 Crystal na još jedan CD-RW isto. Satana!

Jel ima neko ideju u čemu je problem sa Win XP 2007 Crystal setup-om?
(nije moguće da nešto da driverom za floppy u njemu ne valja...to je valjda standard ?!?!)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Trip sa floppy-jem 24.07.2007. 22:47 #24233

status: user
broj poruka: 9386

Promeni diketu ili promeni flopi drajv. Uzmi ga sa te druge masine na kojoj radi.

::
:: Skinuo sam sa net-a Win XP 2007 Crystal. Napravio backup i rek`o ajde da ga probam. Narezem image na disk.....standardna procedura....i pošto imam RAID cotroler...F6...drivers...setup nađe kontroler i diskove na njemu....sve OK
::
:: Kad je došao trenutak da setup iskopira te drivere sa floppy-ja na hdd...problem...cannot read bla bla.sys...i tako sve redom sa floppy-ja ne može da pročita ?!
::
:: Probam u drugom kompu sve u redu sa floppy-jem. Ubacim moj normalni XP, krenem u setup...drajveri se normalno iskopiraju sa floppy-ja bez problema
::
:: Narežem Win XP 2007 Crystal na još jedan CD-RW isto. Satana
::
:: Jel ima neko ideju u čemu je problem sa Win XP 2007 Crystal setup-om
:: (nije moguće da nešto da driverom za floppy u njemu ne valja...to je valjda standard ?!?!)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646114.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs