Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Zahvaljujem se svim forumashima...
STRANA 1 OD 1
Gremlin Zahvaljujem se svim forumashima... 25.07.2007. 03:15 T5093

status: user
broj poruka: 10
Hvala jos jednom svima na pomoci. Resili ste mi svaki problem. Puno pozdrava svima
@servispc@
ne bi da smaram, ali, jesu li mi gotove ploce?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Nema na cemu Laki 25.07.2007. 03:30 #24239

status: user
broj poruka: 4163
zato smo svi tu. Odgovor na tvoje pitanje je: Da, smaras. Ne.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gremlin Re: Nema na cemu Laki 25.07.2007. 03:34 #24240

status: user
broj poruka: 10



:: zato smo svi tu. Odgovor na tvoje pitanje je: Da, smaras. Ne
::
::
::
Dobro necu vise, samo mi reci da li si ih pogledao
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Nema na cemu Laki 25.07.2007. 03:42 #24241

status: user
broj poruka: 4163
Jesam. Evo gledam ih upravo. Jako su lepe. Ubuduce mi se javi, ipak forum nije mesto za razmenu poruka ove vrste.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Ima na čemu! 25.07.2007. 09:48 #24245

status: user
broj poruka: 25
Dakle, u pravu si skroz servispc. Forum definitivno nije mesto za takve svari.
A u poslednje vreme ovde postaje baš intimno. `Stare kuke` se oslovljavaju ličnim imenima, a ostali ih zapitkuju da li je gotovo ovo ili ono. Fini, mali on-line servis.
Pretpostavljam kako funkcioniše... Dođe neko sa problemom, da mu se par odgovora (obično visoko (ne)stručnih) koje čoveku sa problemom baš ni najmanje ne pomognu, a onda mu se neko javi na priv: `Dođi brate tu i tu...` I parica kapne...

Pretpostavljam da se zato i ispoljava tolika netrpeljivost prema ljudima koji nešto znaju, a nisu iz klana ovih što se pozdravljaju poimence.

A ja pomislila da je to nešto zabavno, testosteroni koji kuljaju, mužjaci koji se dokazuju... Glupača! Samo bedno jurenje za kintom...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema @pitalica 25.07.2007. 10:07 #24246

status: user
broj poruka: 292
Znas citam te neko vreme i uocio sam da samo popujes. Lepo ti je machine rekao da od tih xx poruka nijedna nije tematksi odgovarajuca. Vidi se da pasivno pratis desavanja uz par lucidnih komentara koji padnu sa neba. Covek ti se fino preporucio pa umesto sto ovde filozofiras bolje bi ti bilo da teras kera po livadi. Izvinte na izrazu ali stvarno imam utisak da se pitalica-lisa ako je zenskog pola preterano lozi na machine bar po porukama koje razmenjuju. Ali dobro ne mogu svi preci iz teorije u praksu. Inace machine je izvan tvoje lige bar onakvog kakvog ga znam osim ako nije promenio ukus, virtuelni. Ziva bila.


:: Dakle, u pravu si skroz servispc. Forum definitivno nije mesto za takve svari
:: A u poslednje vreme ovde postaje baš intimno. `Stare kuke` se oslovljavaju ličnim imenima, a ostali ih zapitkuju da li je gotovo ovo ili ono. Fini, mali on-line servis
:: Pretpostavljam kako funkcioniše... Dođe neko sa problemom, da mu se par odgovora (obično visoko (ne)stručnih) koje čoveku sa problemom baš ni najmanje ne pomognu, a onda mu se neko javi na priv: `Dođi brate tu i tu...` I parica kapne..
::
:: Pretpostavljam da se zato i ispoljava tolika netrpeljivost prema ljudima koji nešto znaju, a nisu iz klana ovih što se pozdravljaju poimence
::
:: A ja pomislila da je to nešto zabavno, testosteroni koji kuljaju, mužjaci koji se dokazuju... Glupača! Samo bedno jurenje za kintom...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu re pitalici :Pa sad .... 25.07.2007. 10:14 #24247

status: user
broj poruka: 104
Nadam se da ne mislis da su svi takvi kao sto opisujes.Generalizacija obichno ne donosi
nishta dobro a moze da povredi ljude koji se ne svrstavaju u tvoj kriterijum.Zao mi je ako si se razocharala.Na forumu ne treba da bude testosterona,muzjaka itd.Samo zdrava rasprava sa sukobom misljenja i stavova koji se temelje na lichnom iskustvu.Svako bi trebao da pomogne ako zna da resi problem ili ako misli da neko pogreshno savetuje,pa onda svojim primerom ukaze na resenje problema.Forum je daleko od idealnog,ali kao i sve druge stvari uchi se na greshkama.Neki nikada ne nauche.Zato ne gubi veru,nego uchestvuj.Ne pripadam ni jednom klanu ali volim zdravu
raspravu.

p.s.
Kechere imas na kablovskoj,ako ti je do testosterona i muzjaka. :)

BR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Sad, sad! 25.07.2007. 10:22 #24248

status: user
broj poruka: 25
:)
Namerno je bilo to za testosterone.... Sumnjaju ovde u mene.

Ne mislim da su svi takvi, ali takvi preuzimaju primat ovde. Takvi srozavaju forum na puko jurenje za zaradom. Zdravog sukoba mišljenja nema. Svako ko se argumentovano suprotstavi mišljenju `elite` dobija samo uvrede. Glup si, ja sam faca...

Reakcije admina ni od korova. A o postavljanju pravila ponašanja da i ne govorimo. Samo nasanjkavanje naivčina.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Pa dobro pitalice 25.07.2007. 10:40 #24249

status: user
broj poruka: 292
Ako je tako onda napisi imena-nickove. Svako ovde ima svoj nick pa lepo ispisi tu elitu kako bi je upozorili ili odstranili kao rak od zdravog mesa. Ja znam da ja ne spadam u tvoj opis jer uglavnom pitam mada sam se davno nekada malo i svadjao. Zato napisi ko spada poimence pa da nam svima otvoris oci da ne budemo slepi pored njih. Nestrpljiv sam videti koje zasluzio #1-place.


:: :
:: Namerno je bilo to za testosterone.... Sumnjaju ovde u mene
::
:: Ne mislim da su svi takvi, ali takvi preuzimaju primat ovde. Takvi srozavaju forum na puko jurenje za zaradom. Zdravog sukoba mišljenja nema. Svako ko se argumentovano suprotstavi mišljenju `elite` dobija samo uvrede. Glup si, ja sam faca..
::
:: Reakcije admina ni od korova. A o postavljanju pravila ponašanja da i ne govorimo. Samo nasanjkavanje naivčina
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu I dalje ... 25.07.2007. 10:47 #24250

status: user
broj poruka: 104
Mislim da greshish.Samo si odgovorila na svoje pitanje.Ako je neshto argumentovano onda to svi mogu da provere i da vide ko je a ko nije u pravu.Ovo je forum,a to znachi da uchestvuje dosta ljudi.Ako samo ti imash primedbe,zao mi je,usamljena si.Nikog ne branim,samo sam objektivan,razmisli malo.Necu se nadmudrivati sa tobom.Mislim da je ovo dovoljno od mene. :)

BR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Re: Pa dobro pitalice 25.07.2007. 11:05 #24252

status: user
broj poruka: 25
Imena, a? Da, baš o tome govorim. Baki, Laki, Ciki, Miki... Sami ih navodite.

A ko je #1-place, zna se! I po zaradi, pretpostavljam.


:: Ako je tako onda napisi imena-nickove. Svako ovde ima svoj nick pa lepo ispisi tu elitu kako bi je upozorili ili odstranili kao rak od zdravog mesa. Ja znam da ja ne spadam u tvoj opis jer uglavnom pitam mada sam se davno nekada malo i svadjao. Zato napisi ko spada poimence pa da nam svima otvoris oci da ne budemo slepi pored njih. Nestrpljiv sam videti koje zasluzio #1-place
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smhardyu Mada za jedno si u pravu ... 25.07.2007. 11:10 #24253

status: user
broj poruka: 104

Administracija ochigledno ne radi kako treba,jer na ozbiljnijim forumima ako se promasi tema dobijes opomenu,a mozda i lock teme.Tako da su u ovoj temi trebali prvo tebe da opomenu,slazes se?Totalno si skrenula sa teme a u najmanju ruku si odgovorila kao administrator ili moderator sto,slozicesh se ,nisi ni jedno ni drugo....Mozes da pokrenes sopstvenu temu u rubrici predlozi ,kritike,komentari,pa da cekas na odgovor...
Ako lichnim primerom ne doprinosis boljitku,nemoj se ni truditi....
Bez ljutnje... :)

p.s. sada bi negde ovde trebalo da pise `administrator,lock teme,otislo je predaleko`

BR
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: Re: Pa dobro pitalice 25.07.2007. 11:19 #24254

status: user
broj poruka: 292
Nisam ni mislio da ces odgovoriti. Ja i dalje ne znam ko je prvi na spisku bele knjige. Ne znam nikog ko se obogatio posecujuci i reklamirajuci se na forumima. Ti si curo na zalost u velikoj zabludi. Sapni makar meni ko je taj baja da se ugledam na njega! Jedino ako nije ovaj ozgo servispc, mada si u pravu spominjao se neki Miki to znam a Baki, Laki i Caki nisu koliko sam imao prilike da vidim.


:: Imena, a? Da, baš o tome govorim. Baki, Laki, Ciki, Miki... Sami ih navodite
::
:: A ko je #1-place, zna se! I po zaradi, pretpostavljam
::
::
:: :: Ako je tako onda napisi imena-nickove. Svako ovde ima svoj nick pa lepo ispisi tu elitu kako bi je upozorili ili odstranili kao rak od zdravog mesa. Ja znam da ja ne spadam u tvoj opis jer uglavnom pitam mada sam se davno nekada malo i svadjao. Zato napisi ko spada poimence pa da nam svima otvoris oci da ne budemo slepi pored njih. Nestrpljiv sam videti koje zasluzio #1-place
:: ::
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Možda... 25.07.2007. 11:23 #24255

status: user
broj poruka: 25
Da, slažem se da bi me na ozbiljnom forumu trebalo bar opomenuti, ali ovde ne. Ovde bi sve teme bile odavno zaključane da se poštuju bilo kakva pravila.
Sve teme sa Bakijima, sve teme sa time ko je u kojoj školi, pa čak i teme gde su ljudi pokušavali da daju neki razuman predlog, a dobili samo uvrede.

I slažem se da je moj lični stručni doprinos ovom forumu ravan nuli. A i što bih doprinosila ja bednik, žensko (dobra samo za jednu stvar - kako se to ovde kaže). Da uzimam `leba iz usta pravim maherima, da ne kažem Bakijima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: Možda... 25.07.2007. 11:30 #24256

status: user
broj poruka: 292
Izvinjavam se drugarice bio je i Laki, ali Caki i Baki nisu. Sta kazes na to? Nego mene interesuje onaj drugi Maki, Mace tako nekako je li i on u ovoj kompaniji. Sve teme koje si navela su dopustene kao samostalne ili kao infiltirane ukoliko je nekako vezano za post. Osim preporuka za komercijalnu dobit. Ali koliko ja znam ovde se jesu delile takve smernice ali sve za dzaba, tvrdim da niko preko foruma nije zaradio ni kintu pa ni ovaj ozgo Laki ili Miki kako god.


:: Da, slažem se da bi me na ozbiljnom forumu trebalo bar opomenuti, ali ovde ne. Ovde bi sve teme bile odavno zaključane da se poštuju bilo kakva pravila.
:: Sve teme sa Bakijima, sve teme sa time ko je u kojoj školi, pa čak i teme gde su ljudi pokušavali da daju neki razuman predlog, a dobili samo uvrede
::
:: I slažem se da je moj lični stručni doprinos ovom forumu ravan nuli. A i što bih doprinosila ja bednik, žensko (dobra samo za jednu stvar - kako se to ovde kaže). Da uzimam `leba iz usta pravim maherima, da ne kažem Bakijima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Sigurno 25.07.2007. 11:39 #24257

status: user
broj poruka: 25
Tvrdiš? Baš znaš? Sve poznaješ?

Èak i ova tema: `Zahvaljujem se svima, ali jel` gotova moja ploča...`
`Nako drugarski odrađeno (tj. nije još). Hm...

Primedba: Sva imena navedena u ovoj temi su izmišljena. Svaka sličnost sa istinitim ljudima i događajima je zlonamerna.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: Sigurno 25.07.2007. 11:43 #24258

status: user
broj poruka: 292
Pa tako reci znaci onaj ozgo je #1. Nemoj se ljutiti na mene niti pogresno shvatiti ono sto sam pisao zakera i livadu to samo sam nekako iskombinovao ono sto sam procitao to jest virtuelne neznosti muskog i zenskog forumasa.

PS. E jeste li se nasli vas dvoje kakav je susret bi-opisi!


:: Tvrdiš? Baš znaš? Sve poznaješ
::
:: Èak i ova tema: `Zahvaljujem se svima, ali jel` gotova moja ploča...`
:: `Nako drugarski odrađeno (tj. nije još). Hm..
::
:: Primedba: Sva imena navedena u ovoj temi su izmišljena. Svaka sličnost sa istinitim ljudima i događajima je zlonamerna
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Očekivano 25.07.2007. 11:53 #24259

status: user
broj poruka: 25
Puno prazne priče bilo, posla slabo :P

::
:: PS. E jeste li se nasli vas dvoje kakav je susret bi-opisi
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: Očekivano 25.07.2007. 11:57 #24260

status: user
broj poruka: 292
Pu majku mu lazovsku a falio se kako je macho tip a ono tropa. A je li ovako ok je li samo prica o kompovima? Je li je zanimjliv kao sto se preporucivao?

P.S. A je li imas ti momka ako ne mozda ja ne omanem a i nemam devojku pa mi dosadno. Salim se mozemo se naci zarad price, druzenja, bioskop, setenje vec sta volis osim skupih kola, zlatnih lanaca. Trebao sam se ugledati na ove sto se reklamiraju pa da zgrnem lovu.


:: Puno prazne priče bilo, posla slabo :
::
:: ::
:: :: PS. E jeste li se nasli vas dvoje kakav je susret bi-opisi
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs