Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Avast kljuc?
STRANA 1 OD 1
Lcoa Avast kljuc? 03.01.2013. 14:08 T51102

status: user
broj poruka: 80
Jel moze neko da mi nabavi kljuc ili licencu za avast 7
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ctrl re 03.01.2013. 14:21 #465664

status: user
broj poruka: 779
registruješ se `for home` pa ti na e-mail pošalju ključ.
Važi ti godinu dana,nakon toga ponoviš proceduru


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan Ima jedan univerzalni 03.01.2013. 14:40 #465668

status: user
broj poruka: 1577
Za Avast otključavaš punu verziju tako što obeležiš folder Avast i onda stisneš Shift+del+enter. Onda instaliraš NOD i maru i ne boli te glava.

I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`.

http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn ? Kakav savet.... 03.01.2013. 14:49 #465671

status: user
broj poruka: 312
Ne bakci se sa nodom bzv, avast ima bolju detekciju a i free je. NOD32 je prevazidjen nacisto sa sve marom. Elem, za avast odes na you tube i kucas avast 7 key 2038. I nadjes tamo video u cijem opisu imas key koji radi do 2038. S obzirom da je free pase na zilion instalacija. Da se ne registrujes bezveze.

pozz

MacBook Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ilicstefan samo se vi zezajte sa Avastom 03.01.2013. 15:02 #465676

status: user
broj poruka: 1577
pravićete maru od blata.

Inače mara ti je program koji omogućava da se NOD koristi dokle god hoćeš, nema nikakvog kuckanja i zajebancije.

I posle mi kažu: `Uči dete da sutra nađeš posao`.

http://www.youtube.com/watch?v=vgdGfSYhwY8&feature=player_embedded#!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ja sam malopre pricao strikanu 03.01.2013. 15:23 #465680

status: user
broj poruka: 3466
da je nod tesko djubre od programa, ne detektuje stvari koje detektuju avira i avast.
vecina ljudi koje znam koriste avast ili aviru


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn Znam sta je mara fix :P 03.01.2013. 15:35 #465682

status: user
broj poruka: 312
Ma nod je rupa nevidjena, na svim testovima je medju najgorima. Ako vec hocete placene tu su kav/f-secure/gdata/trendmicro za koje se mogu naci 6-meseci legalni kljucevi preko raznih giveaway-a. No s godinama sam skapirao da je avast dovoljan+ no warez sajtovi. A i sam Avast je dosta napredovao... Preko 94% detekcije je imao prosle godine godine ,dok recimo g data ima 98%+ kao i kav/trendmicro.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Svi besplatni antivirusi 03.01.2013. 16:33 #465708

status: user
broj poruka: 17084
http://goo.gl/EUF33

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
CpuCooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
Mis: Mx518
Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Licno garantujem za free edition avast!-a. Od placenog izdanja... 03.01.2013. 19:23 #465759

status: user
broj poruka: 10988
se razlikuje po tome sto nema poseban modul koji ``pokriva`` e-banking klijente i nema 24-casovnu telefonsku podrsku.
Ono sto je postovao Dexter pre ce se odnositi na ``izlecene`` full verzije antivirusnih programa. Davno je jedan iskusan haker primetio: ako proizvodjac antivirusa nije sposoban da putem Interneta detektuje krekovane instalacije SVOGA av-a, nad pouzdanoscu toga proizvodjaca i njegovog proizvoda valjalo bi se ``debelo`` zamisliti...
Sta mislite, slucajno li je upravo laznim krekom za Nod (Loader21) koji je (bio) zapravo trojanski konj, tokom nekoliko godina bilo zarazeno nekoliko stotina hiljada kompova sirom sveta? Pitam se, pitam, ko li je dizajnirao tog laznjaka i ko ga je pustio u opticaj...
- - - - - - -
Tu negde, 2007/8, hvalio mi se jedan ``trojanizovani korisnik`` (inace, covek verziran u programiranju, barata jezikom ``C`` i ``C+``...), kako uredno apdejtuje Nod-a, kako mu je komp SAVRSENO cist...da bi posle izvesnog vremena ustanovio kako mu``nestaju`` fajlovi, kako mu se iznenada komp gasi itd. . Suma-sumarum? Ustanovljeno da je fasovao trojanca sadrzanog u kreku za NOD32...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Licno garantujem za free edition avast!-a. Od placenog izdanja... 03.01.2013. 23:13 #465837

status: user
broj poruka: 1329


:: se razlikuje po tome sto nema poseban modul koji ``pokriva`` e-banking klijente i nema 24-casovnu telefonsku podrsku
:: Ono sto je postovao Dexter pre ce se odnositi na ``izlecene`` full verzije antivirusnih programa. Davno je jedan iskusan haker primetio: ako proizvodjac antivirusa nije sposoban da putem Interneta detektuje krekovane instalacije SVOGA av-a, nad pouzdanoscu toga proizvodjaca i njegovog proizvoda valjalo bi se ``debelo`` zamisliti..
:: Sta mislite, slucajno li je upravo laznim krekom za Nod (Loader21) koji je (bio) zapravo trojanski konj, tokom nekoliko godina bilo zarazeno nekoliko stotina hiljada kompova sirom sveta? Pitam se, pitam, ko li je dizajnirao tog laznjaka i ko ga je pustio u opticaj..
:: - - - - - -
:: Tu negde, 2007/8, hvalio mi se jedan ``trojanizovani korisnik`` (inace, covek verziran u programiranju, barata jezikom ``C`` i ``C+``...), kako uredno apdejtuje Nod-a, kako mu je komp SAVRSENO cist...da bi posle izvesnog vremena ustanovio kako mu``nestaju`` fajlovi, kako mu se iznenada komp gasi itd. . Suma-sumarum? Ustanovljeno da je fasovao trojanca sadrzanog u kreku za NOD32..
::
::
::
+ 100 % za sve ovo, Tortojed je sasvim u pravu. Prvi antivirus koji sam koristio je bio Mcafee, moj komšija u Torontu je radio kao programer u Computer Assiciates i tu su radili na prvim antivirusima. Onda je to bio jedini. POsle su dolazili Nortoni, Kasperski i NOD, koji je neko vreme vladao. Na kraju svi ispadnu preveliki i preteški. Onda se pojave novii i bolji itd. Za sada mi je free verzija Avasta najbolje ispala. Free verzija i onako ima sasvim dovoljno za kućnu upotrebu a za ostale stvari što nudi corporate verzija postoje i bolji i jači programi. Nikada ne bih poverio veliku firmu sa važnim stvarima samo jednom programu, ma koliko ¨Jak¨bio. Tu ima mnogo boljih softwareskih a bogami i hardwerskih rešenja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs