Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
BitDefender Free Edition
STRANA 1 OD 1
sSHarK BitDefender Free Edition 05.01.2013. 00:30 T51127

status: user
broj poruka: 989

http://goo.gl/via7j - welcome...


i7-3770K | H80i | Z77 Pro3 FTW | TridentX | 840 Pro | AX760i | Stryker | U2713HM | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Konacno nova verzija 05.01.2013. 00:58 #466113

status: user
broj poruka: 5696
ona iz 2009 je bila prevazidjena i prilicno losa. Bas me zanima kakva je ova nova...

Ako je neko bude probao na Windows 2003 i 2008 serverima (ako ga je uopste moguce instalirati) neka javi utiske.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PaNik RE: 05.01.2013. 14:03 #466186

status: user
broj poruka: 44
U zadnje tri godine koristim BitDefender Total Security 2011,2012i 2013l,icencirani,na par mašina i dva lapa.Pokazao se boljim u odnosu na avg i avast koje takodje koristim.Brži je,ne guši računare i siguran u detekciji i zaštiti+prevenciji.Na jednoj od mašina na kojoj je bio instaliran win 2003 profesional, je radio kako treba.Nemam 2008 pa tako da ne mogu da sudim da li i kako radi.U svakom slučaju za obične korisnike je kao antivirus više nego OK!Uz jednu napomenu da isključivo koristim licencirane i `licencirane` antivirusne programe a ne free izdanja.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 05.01.2013. 14:16 #466192

status: user
broj poruka: 2588
Ne mogu da sudim o novijim verzijama, ali pre par godina sam probao BitDefender `licenciran`, ne znam ni da li je bilo ovih free edicija, ali je toliko gusio masinu, toliko resursa zauzimao, skenirao sve zivo, u isti folder da udjem sto puta za deset minuta - on ce sto puta da ga skenira, posle njega stavio Kaspersky - isti slucaj, samo u malo blazoj formi, tako da sam ga posle par dana izbrisao i stavio Nod. Od tada samo Eset Smart Security i nikad problema i skoro i da se ne oseti njegovo prisustvo u sistemu...
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PaNik .... 05.01.2013. 15:26 #466204

status: user
broj poruka: 44
Ja imam jedno pravilo koje koristim za antivirusne programe a to je da probam tri,četri free verzije od različitih proizvođača,pa onda kupim,ali zaista kupim,punu verziju onog antivirusa koji mi najviše odgovara.Primera radi BD 2013 total security sa licencom od 1 godine za tri računara košta oko 3 do 4.000 dinara.Nije skupo a razlika u odnosu na free izdanje je ogromna.I naravno,svaki antivirus se da podesiti kako korisniku odgovara.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: ... 05.01.2013. 15:30 #466205

status: user
broj poruka: 989

http://goo.gl/enbvR - slobodno vrati BD, taj eset smart i nije nešto smart...


i7-3770K | H80i | Z77 Pro3 FTW | TridentX | 840 Pro | AX760i | Stryker | U2713HM | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Re: ... 05.01.2013. 15:34 #466206

status: user
broj poruka: 2386
Slichno iskustvo.
Mada kazu da treba da se podeshava, kao i Kaspersky...
Batalio sam `teshkashe`, mislim na Internet Security pakete i Total


:: Ne mogu da sudim o novijim verzijama, ali pre par godina sam probao BitDefender `licenciran`, ne znam ni da li je bilo ovih free edicija, ali je toliko gusio masinu, toliko resursa zauzimao, skenirao sve zivo, u isti folder da udjem sto puta za deset minuta - on ce sto puta da ga skenira, posle njega stavio Kaspersky - isti slucaj, samo u malo blazoj formi, tako da sam ga posle par dana izbrisao i stavio Nod. Od tada samo Eset Smart Security i nikad problema i skoro i da se ne oseti njegovo prisustvo u sistemu..
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 05.01.2013. 16:04 #466209

status: user
broj poruka: 2588
Najvise volim kada mi je sveze instaliran sistem i dok ceprkam po njemu dok ne stavim antivirus... :) Sve leti... Ma milina... Cim stavim antivirus, pa cak i Eset Smart Security koji ne rilja po sistemu toliko omah izgleda kao da imam znatno slabiji komp. Zato kad ne planiram da igram nesto (a to je u poslednjih par godina veoma cesto), udjem u Ubuntu, sistem sam po sebi daleko odzivniji od Windowsa, nema antivirusa da ga usporava i uzivam...
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
washburn avast ftw 05.01.2013. 21:06 #466280

status: user
broj poruka: 312
probah 2013, firewall ocajan a sam interfejs baguje ponekad.(win8) Inace je BD prvi po svim testovima ali meni nikad nije radio kako treba.. Vrhunac je to sto je pre godinu dana 2012 verzija propustila neki stari usb autorun virus.... Mada i KAV je pucao kad je java gamad u pitanju. i to preko virtuelne masine na host.... avast i samo avast , pa sta bude.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 11.01.2013. 20:49 #467679

status: user
broj poruka: 3104


sSHarK, ajde mi izbunari offline install verziju? Sutra stize drugu komp pa da ne cekamo download sad sve skidam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK eo e... 11.01.2013. 22:43 #467713

status: user
broj poruka: 989

http://goo.gl/r9izd


i3-3225 | P8Z77-V | TridentX | 840 Pro | AX750 | Stryker | U2311H | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 probah, evo zapazanje 11.01.2013. 22:54 #467716

status: user
broj poruka: 3277

pustim speedtest krene da stuca, tj izbaci max brzinu download/upload al ima padove :(
posle toga stavih da se skida fajl sa http://www.thinkbroadband.com/download/
i krene lepo sa maximalnih 360kbp/s i onda krene da pada do 250...(

izadjem iz chroma a komp salje/skida li skida bog sveti zna sta(nije update za AV ni WIN)...
Lepo ti ja deinstaliram bitdefender i sve OK, potom instaliram AVG bez primedbe ...

opet instaliram ,) bitdefender , isto ponasanje kod speedtest, max. download drzi se na maximum-u(izgleda
mi drugi racunar skinua update-ovog puta bio je iskljucen)., udjem u chrome posetim:
http://www.thinkbroadband.com/download/
stavim da se skida fajl od 1gb, izadjem iz chrome a on i dalje salje/vuce !!!

Cak i dok sam ovo kuckam ima dobra aktivnost sent/received !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Ne merem virovat?! 11.01.2013. 23:17 #467720

status: user
broj poruka: 989

Kod mene na lapu e sasvim kontra situLacia, AVG ga krlja dok sa BD Free nea ni1 od navedenih si`ptoma!
- ako ti nie mrsko, skini trial BT Total, probai pa javi utiske...


i3-3225 | P8Z77-V | TridentX | 840 Pro | AX750 | Stryker | U2311H | G15+G9 | ATP3
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs