Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Ko je primio mito???
STRANA 1 OD 1
MACHINE Ko je primio mito??? 30.07.2007. 12:28 T5124

status: user
broj poruka: 5696
CITATI: `Šteta da forum ovako izgleda kada ovde ima dosta ljudi koji skoro do savršenstva poznaju hardver`...`Mogao sam pre nekoliko meseci da Vam pokupim (preselim) sve pro-korisnike na svoj server, većina onih koje sam kontaktirao je pristala.`...`Napravite novi forum da ne biste ostali bez stalnih članova!`

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LINK: http://pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4797&forid=2&katid=1
POST: #24502


- C H A M E L E O N -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ja nisam!!! 30.07.2007. 12:35 #24526

status: user
broj poruka: 5696


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misa Re: Ko je primio mito??? 30.07.2007. 12:43 #24527

status: admin
broj poruka: 876
Nisam mogao a, da ti javno ne čestitam na naslovu (humoru). Istinski od srca sam se nasmejao kada sam isti pročitao.

Poz...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 30.07.2007. 13:21 #24530

status: user
broj poruka: 726


Nemam toliko senzibiliteta da bih se emotivno vezao za pseudo - klanove koji postoje na ovom forumu,ali uprkos besmislenim i maratonskim diskusijama izmedju istih,ovaj forum mi izgleda najpodesnije u konkurenciji sk,bench ili elite.Zasto,to sam vec ranije obrazlozio - moja genetika je djelimicno oblikovana geografskim porijeklom - iz Crne Gore sam i lijenost mi ne dozvoljava da pretrazujem nove teme ukoliko one nijesu dostupne na glavnom ekranu - home page-u.Admini,koje smatram kreativnim programerima i ocajnim administratorima,su obecali inovacije i tehnicke dopune,sto moze samo uvecati moje povjerenje u forum (ali ne i u admine,jos uvijek).

Pogledao sam pronex forum,realno - SMF dizajn je umjeren i prihvatljiv,vjerovatno i najnapredniji do sada,ali ostajem na berzi dok god ima azurirane aktuelne teme na home page-u.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Sve sami domaci izdajnici i strani placenici 30.07.2007. 13:26 #24531

status: user
broj poruka: 292
Oglasnice, koji su to pseudo-klanovi, sto god to bilo? Zasto ovde niko ne navodi nickove, svi prozivaju u etar a ne navode te clanove klanova, spisak bele knjige, neznalice i sveznalice.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 30.07.2007. 13:30 #24532

status: user
broj poruka: 726
Koliko sam mogao da primijetim,ti si dezurni zastitnik ugrozenih prava jedne struje,koja gravitira ka Machine-u,koji mi je licno simpatican,ali ne razumijem njegovu potrebu da se konstantno raspravlja sa drugom strujom,olicenoj u mrlji,koji mi nije nista manje ili vise simpatican od Machine-a.
Ti si neobjektivan i pristrasan, i tvoja zelja da se verbalno obracunavas sa drugima u ime trecih,nikako mi nije jasna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pitalica Klanovi 30.07.2007. 14:08 #24535

status: user
broj poruka: 25
Pripadnici klanova, tzv klanci (ili u mom slučaju klanica). :)

Zlatna lopata Pere Ložača

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 30.07.2007. 14:20 #24536

status: user
broj poruka: 726

Tvoje pojavljivanje je bilo izvjesno i neizbjezno...Ti i PCOprema ste pandan Sibil Separd i Vilis Brusu...Ideoloski razliciti,ali emocije varnice kao na granici S. i J. Koreje...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: 30.07.2007. 14:46 #24539

status: user
broj poruka: 292
Ja sam se samo jednom stavio na njegovu stranu, i to poodavno. Ostali komentari sisu bili vezani za njega vec za one kreature koje su ga bez ikakvog povoda stalno napadale. Sa pitalicom se nisam raspravljao vec smo prijateljski cetovali. Stoga ne gravitiram ni prema kome.

PS. Nisam znao da machine ima silu teze


:: Koliko sam mogao da primijetim,ti si dezurni zastitnik ugrozenih prava jedne struje,koja gravitira ka Machine-u,koji mi je licno simpatican,ali ne razumijem njegovu potrebu da se konstantno raspravlja sa drugom strujom,olicenoj u mrlji,koji mi nije nista manje ili vise simpatican od Machine-a
:: Ti si neobjektivan i pristrasan, i tvoja zelja da se verbalno obracunavas sa drugima u ime trecih,nikako mi nije jasna
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Welcome back dear love 30.07.2007. 14:49 #24540

status: user
broj poruka: 5696
Sto me ocrne onako na onom threadu

@pcoprema...cheers my old friend!!!


- R a v e n L o r d-

:: Pripadnici klanova, tzv klanci (ili u mom slučaju klanica). :
::
:: Zlatna lopata Pere Ložač
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik 30.07.2007. 15:10 #24541

status: user
broj poruka: 726
::Ja sam se samo jednom stavio na njegovu stranu, i to poodavno. Ostali komentari sisu bili vezani za njega vec za one kreature koje su ga bez ikakvog povoda stalno napadale. Sa pitalicom se nisam raspravljao vec smo prijateljski cetovali. Stoga ne gravitiram ni prema kome.

::PS. Nisam znao da machine ima silu teze



Tvoje je opredjeljenje da li ces se i na koju stranu svrstati i ja nemam pravo da tvoje odluke osporavam ili dovodim u pitanje,ali,ti si negodovao i zahtijevao da `navedem` nickove,klanove...i ja sam ti izasao u susret - ne zamjeri mi sto sam tvoje postupke ocijenio kao neobjektivne,ali procitaj tvoje postove sa npr. http://pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4797&forid=2&katid=1 i mislim da ce ti biti jasno zasto sam to rekao.

Necu da dozvolim sebi da participiram u Clan Wars.Ovdje je to,do nedavno,bila jedna od rekreativnih disciplina ...Rekao sam dovoljno i za mene je diskusija zavrsena.

PS Admini,da li sam vam rekao da vas volim?




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PCoprema Re: 30.07.2007. 15:33 #24542

status: user
broj poruka: 292
Pa to je onaj isti link ozgo! Nema potrebe da se ponavljamo. Odoh sad, u zurbi sam. Uzivajte.


:: ::Ja sam se samo jednom stavio na njegovu stranu, i to poodavno. Ostali komentari sisu bili vezani za njega vec za one kreature koje su ga bez ikakvog povoda stalno napadale. Sa pitalicom se nisam raspravljao vec smo prijateljski cetovali. Stoga ne gravitiram ni prema kome.
::
:: ::PS. Nisam znao da machine ima silu teze
::
::
::
:: Tvoje je opredjeljenje da li ces se i na koju stranu svrstati i ja nemam pravo da tvoje odluke osporavam ili dovodim u pitanje,ali,ti si negodovao i zahtijevao da `navedem` nickove,klanove...i ja sam ti izasao u susret - ne zamjeri mi sto sam tvoje postupke ocijenio kao neobjektivne,ali procitaj tvoje postove sa npr. http://pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=4797&forid=2&katid=1 i mislim da ce ti biti jasno zasto sam to rekao
::
:: Necu da dozvolim sebi da participiram u Clan Wars.Ovdje je to,do nedavno,bila jedna od rekreativnih disciplina ...Rekao sam dovoljno i za mene je diskusija zavrsena
::
:: PS Admini,da li sam vam rekao da vas volim
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sentinel malo o Peri Lozzacu 30.07.2007. 16:34 #24544

status: user
broj poruka: 49

Jal je gushter, jal je pica ...
... il` je lujka s vishe lica (>>> ko je rek`o Maschinica?!)

.. Pokazace vreme :>>>
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PHPCo OVO JE DOBRO !!! 30.07.2007. 16:48 #24545

status: user
broj poruka: 35
Ko je primio mito???
Naslov je kao iz Balkanskog Spijuna - Genijalno
Fenomenalno ... vec zamisljam plavi koverat ispod stola (pardon tastature) i 100e u njemu ... samo sam ipak za suptilnije metode, POSTNET i slicno ... ili varijanta:
Uclanjenje: 3.00e
1 Post: 0.1e
Admin: 65.00e mesecno
Moderatori: 25.00e mesecno
Al bi imao clanova ... i naravno minus XXXXXX evra na racunu
http://www.pronex.info

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: malo o Peri Lozzacu 30.07.2007. 16:59 #24546

status: user
broj poruka: 5696
@strazar...Ovo tvoje stihoklepstvo treba nekog da zabavi, ne? Yet, another clown from the magic box...new fool for an old age...

@PHPco...but ofcourse, we aren`t that serious...little joke for the friends...no hard feelings, OK?!

- R a v e n L o r d-

::
:: Jal je gushter, jal je pica ..
:: ... il` je lujka s vishe lica (>>> ko je rek`o Maschinica?!
::
:: .. Pokazace vreme :>>>
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddragoljub Re: malo o Peri Lozzacu 30.07.2007. 20:24 #24550

status: user
broj poruka: 126



::
:: Jal je gushter, jal je pica ..
:: ... il` je lujka s vishe lica (>>> ko je rek`o Maschinica?!
::
:: .. Pokazace vreme :>>

svaka chast :-)
taman to sam hteo to da kazem u jednoj od prethodnih (sada zakljuchanih) tema...
Mashinica == Pitalica ... (u oba sluchaja *-ica :-)
Pravo je chudo koliko nisko moze da padne a da ipak drzi nos u oblacima...
@Machine use spell-check (ako vec mislish da Master-ujesh engleski jezik) - friendly advice

pozdrav,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: malo o Peri Lozzacu 30.07.2007. 22:07 #24554

status: user
broj poruka: 5696
Boze, o cemu ovi debatuju...ma kakva Pitalica ima veze sa mnom??? `Ona` je blize m**a-i. Moj mastering is just fine...


- R a v e n L o r d-

::
::
::
:: ::
:: :: Jal je gushter, jal je pica ..
:: :: ... il` je lujka s vishe lica (>>> ko je rek`o Maschinica?!
:: ::
:: :: .. Pokazace vreme :>>
::
:: svaka chast :-
:: taman to sam hteo to da kazem u jednoj od prethodnih (sada zakljuchanih) tema..
:: Mashinica == Pitalica ... (u oba sluchaja *-ica :-
:: Pravo je chudo koliko nisko moze da padne a da ipak drzi nos u oblacima..
:: @Machine use spell-check (ako vec mislish da Master-ujesh engleski jezik) - friendly advic
::
:: pozdrav,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Trla baba lan... 31.07.2007. 09:39 #24563

status: user
broj poruka: 1389
U bre, mozda nema nista pametnije, ali >bre< ovo mlacenje prazne slame...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs