Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Imam problem a mozda i ne
STRANA 1 OD 1
sasa1 Imam problem a mozda i ne 17.04.2005. 19:21 T513

status: user
broj poruka: 19

Imam problem a mozda i ne

--------------------------------------------------------------------------------

Imam nvidia geforce2 mxmx400 (tako pise)bez tvout(cudno?)pre mesec dana san je uzeo za dzabaka i nadao se da cu konacno ko covek moci da pikam generals(riva tnt)medjutim pikam ga otprilike kao sto sam pikao pre mesec dana(ostatak masine je ok i moralo bi da ide...ali nece.Inace,kartica radi na 200150 iako nalazim po forumima da bi memorija trebala da radi na 170.Bios je iz 2001-drajveri najnoviji.Probao sam da je kloknem(riva) i dobio stabilno 205155-50 markova :eyebrowsa li mogu nekako da flash-ujem bios?Da li mogu da izvucem nesto vise iz ove grdobe?Treba mi postupak, sajtovi(tajni,neotkriveni )jer ja samo zelim da pikam generals. Pomooozitee!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
highland dzaba ste krecili 17.04.2005. 22:36 #1357

status: user
broj poruka: 35
proizvodjac tvoje kartice je verovatno eagle ili neki drugi no name, koji je na karticu ugradio najsporiju mogoucu memoriju (verovatno 6-7ns) i tebi uskratio bilo kakve overklok mogucnosti. Ako ti je do generala pazari lepo polovan gf4ti, ili gffx5700 i zaboravi na gf4mx440, fx5200 i slicne spravice na kojima (iako su brze od tvoga gforce-a) generali nerad zadovoljavajuce.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milans75bg eve 12.10.2005. 08:44 #2588

status: user
broj poruka: 43



resenja: instaliraj drivere ver. 40.72, u display ppodesavanjima namesti maximalne vrednosti, s tim da ne ukljucujes opciju blind moda. Namesti u defaultu OpenGl na maximum vrednosti. Ukljuci generale i skini sve opcije sem Brightness. Provereno radi brze.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60278. Broj poslatih odgovora: 646141.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs