Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Eset Smart Security 6
STRANA 1 OD 1
mkukic Eset Smart Security 6 16.01.2013. 13:52 T51327

status: user
broj poruka: 2588
Za sve korisnike (i one koji planiraju da predju na ovaj AIO paket) Eset-a evo jedne korisne informacije:

http://goo.gl/pmbmx

Pozz
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ hm 16.01.2013. 14:01 #468815

status: user
broj poruka: 2998
ima novih stvarcica koje mi ne trebaju. radio bih upgrade jedino mozda zbog brzeg skeniranja i/ili manje potrosnje memorije, naravno kada vidim neki krsteni review/poredjenje sa verzijom koju trenutno koristim. Izasao lek?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 16.01.2013. 14:06 #468818

status: user
broj poruka: 2588
Pa od prilike i ja cekam neki dobar review/poredjenje sa `peticom` pa cemo da vidimo... Sto se tice `lekica` nadam se da ce raditi dosadasnje rucno menajnje kljuceva sa dobro poznatog sajta.
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.01.2013. 14:52 #468823

status: user
broj poruka: 12785
Box mara je update-ovana, čemu ručno unošenje ključeva...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 16.01.2013. 14:55 #468824

status: user
broj poruka: 2588
@Daum Zasto da instaliram dodatne programe kada jednom mesecno valjda mogu da odem na taj sajt, pokum kljuceve i unsesem ih u program...
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
slashdance @mkukic 16.01.2013. 15:20 #468829

status: user
broj poruka: 429
Nama nije tesko da jednom mesecno pokupimo kljuceve, ali sve pada u vodu kada resis da `rodjaku sa sela` instaliras ESET a ne zelis da te cima svaki mesec sa recenicom `ovaj antivirus mi pocrveneo, svrati na kafu da vidis sta mu je.` a kad odes, ode ti i celo poslepodne :D

Ne znam zasto ali avast, avg i ostala free cuda nikada nikome nisam ni preporucio, kamo li instalirao, niti cu.

ASUS M5A78L
ATHLON II X3 455 -> PHENOM B55 W/O L3 + CM HYPER 212 EVO
2X2GB HYPER X BLU @1600
MSI 6850 CYCLONE PE OC
WB BLUE 500
LC POWER 550W
THERMALTAKE V3 BLAC + 4X 120mm FANS


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 16.01.2013. 15:31 #468832

status: user
broj poruka: 2588
Da, to kad kazu `dodji na sok/kafu da mi formatiras hard (i sve dalje po protokolu)` skoci mi pritisak. Jednom sam otisao kod druga koji je uzeo neki Asus lap top `na sok i da mu stavim Win 7`. Ja sam se zadrzao kod njega skoro 5 sati. Dok sam instalirao sistem, uradio update (koji bas zna da potraje), instalirao drivere (za neke sam se ubio po netu da ih nadjem) i na kraju instalirao sve programe koje je hteo - meni je proslo pola dana. I na kraju da je bar spomenuo ono `koliko sam duzan`! Ma kakvi...

Zavrsio sam IT fakultet i sve to spada u moju struku. Ako znas sam da uradis zasto mene zoves? Pa bas zato sto nemas pojma... Kada treba da mi se uradi redovan servis na autu odvezem auto kod majstora i ne ponesem mu 100g kafe, nego kad zavrsi kaze cenu i kraj... A prijatelji smo...
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: ... 16.01.2013. 16:37 #468843

status: user
broj poruka: 12785
To nije dodatni program već patch za ESET. Ništa se ne instalira i već preko 5 godina postoji...
__________________
Scourge of PCBerza

:: @Daum Zasto da instaliram dodatne programe kada jednom mesecno valjda mogu da odem na taj sajt, pokum kljuceve i unsesem ih u program..
:: ***************************************************************************************
:: The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 19.01.2013. 21:19 #469571

status: user
broj poruka: 2588
Da li je neko probao ESET Smart Security 6? Kakvi su utisci u odnosu na `peticu`?
****************************************************************************************
The only way to discover the limits of the possible is to go beyond them into the impossible.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs