Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Best Buy komponente: Zvanicna tema
STRANA 1 OD 1
mixer93 Best Buy komponente: Zvanicna tema 21.01.2013. 15:32 T51416

status: user
broj poruka: 4187
Molio bih sve korisnike ako naidju na neku komponentu, bilo da vam treba ili ne, a best buy je, okacite ovde informacije. (Ako su admini saglasni, moze i direktan link).

Da napomenem da temu o polovnim komponentama imamo ovde> http://goo.gl/Aowv2
tako da ovo bude tema za nove komponente.

Nadam se cestom azuriranju teme od strane svih korisnika.


E sada, nesto od mene. Mislim da je definitivno best buy trenutno.
http://goo.gl/P5Zzt
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AndRey REcimo... 21.01.2013. 16:08 #469897

status: user
broj poruka: 324
Q6600 je bio BestBuy, po meni, a i po misljenju jos mnogih... Samo je problem sto ovakve neke stvari izadju jednom u 100 godina, a do njihovog izlaska ima da se naspamuje ova tema raznim `bestbajevima`, kao i posle izlaska iste..

The things you own end up owning you.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Vidi Mixer, bas i nije narocito uputno otvarati ``sticky`` u ovom... 21.01.2013. 19:40 #469927

status: user
broj poruka: 10988
slucaju. Prvo, ovo sto napisase Sky (kud se dede?) i AndRey. Drugo, dok se nanize nekolicina ``otkrica``, oni sa vrha liste su vec stavljeni ad acta (prodalo se, a ljudi citaju ovde, misle da ima, raspituju se, da bi im neko tamo konacno odgovorio: ``neeeeema...bilo pre dve nedelje``.
Ko god naidje na nesto sto smatra best buy-em, jednostavno moze to da prijavi kao posebnu temu u okviru kategorije kojoj artikal pripada.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Cisti se tema ne mogu da verujem ! 21.01.2013. 19:52 #469933

status: user
broj poruka: 18472
Evo da ispratim Mixovu temu i ako sam vec izlozio primedbe u postu koji je nestao igracu po pravilima igre pa stoga evo nesto sto je best buy u svojoj klasi a detaljan opis se nalazi ovde :

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=49285&forid=12&katid=2

Nadam se da sam bio od koristi


Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xendza gejmerska zvucna usb karta 22.01.2013. 14:42 #470055

status: user
broj poruka: 601
CREATIVE
Sound Blaster Recon3D USB

najjnoviji cip sa 4 jezgra 3d zvuk pretvara sve slushke u sourround tj. pravi virtualni 5.1 ili 7.1 zvuk u vasim slusalicama ili stereo zvucnicima...ima scout mode dugme- pojacava zvuk neprijatelja u neposrednoj blizini tako da ih bolje cujete...moze da se poveze na konzole x-box ps3

za 100 evrica dobijete vrhunski zvuk + je eksterna usb karta idealna za igrace
cik nadjite ovako nesto za manje para :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: gejmerska zvucna usb karta 22.01.2013. 16:06 #470068

status: user
broj poruka: 18943
za ovo ne znam stvarno ko bi dao 50eu.. gejmerska hah


:: CREATIV
:: Sound Blaster Recon3D USB
::
:: najjnoviji cip sa 4 jezgra 3d zvuk pretvara sve slushke u sourround tj. pravi virtualni 5.1 ili 7.1 zvuk u vasim slusalicama ili stereo zvucnicima...ima scout mode dugme- pojacava zvuk neprijatelja u neposrednoj blizini tako da ih bolje cujete...moze da se poveze na konzole x-box ps
::
:: za 100 evrica dobijete vrhunski zvuk + je eksterna usb karta idealna za igrac
:: cik nadjite ovako nesto za manje para :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs