Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Kupon za kupovinu laptopa-poklanjam
STRANA 1 OD 1
offline71 Kupon za kupovinu laptopa-poklanjam 08.02.2013. 18:51 T51732

status: user
broj poruka: 462
Kupio danas nešto u emmi-ju i uz račun dopio kupon sa kojim se dobija popust od 2000 din za kupovinu laptopa,samo za keš,do kraja februara.Meni zaista apsolutno ne treba,pa ako je nekome interesantno rado ću mu ustupiti.Evo i slike http://tinyurl.com/aumubpb ,iz Bg sam,naravno mogu da pošaljem i poštom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Kupon za kupovinu laptopa-poklanjam 08.02.2013. 18:59 #474705

status: user
broj poruka: 2076
Meni ne treba, ali pozdravljam gest. Sigurno ima neko ko upravo odvaja pare za lap, 2k dinara popusta ce mu dobro doci.
Intel i5 3550, Megahalem, GA Z77M D3H, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Mini BLACK/WHITE mod...

:: Kupio danas nešto u emmi-ju i uz račun dopio kupon sa kojim se dobija popust od 2000 din za kupovinu laptopa,samo za keš,do kraja februara.Meni zaista apsolutno ne treba,pa ako je nekome interesantno rado ću mu ustupiti.Evo i slike http://tinyurl.com/aumubpb ,iz Bg sam,naravno mogu da pošaljem i poštom
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
offline71 re 08.02.2013. 19:03 #474706

status: user
broj poruka: 462
Zaboravio sam da napišem da imam dva komada koji se naravno ne mogu sabirati.Znači za dvoje zainteresovanih.Ja mogu ili da ih bacim ili da ih poklonim,pa bolje ovo drugo.A gde ću nego na omiljenom forumu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs