Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Satelitska antena
STRANA 1 OD 1
FAQ Satelitska antena 07.03.2013. 19:58 T52159

status: user
broj poruka: 532
Dali se danas moze upotrebiti dish sa resiverom i koje kanale bi mogao uvatiti? Dali to danas ima nekog smisla, kako se to montira i podesava posto bi dobio polovnu. neko mi je rekao i da nema vise nekih kanala jer je sve prebaceno na komercijalu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
darkoc78 re: 07.03.2013. 20:38 #481128

status: user
broj poruka: 467
Ima kanala, sto zakljucanih sto free. Jedino sto su svi digitalni. Ako ti neko poklanja antenu sa analognim risiverom onda ne mozes nista da gledas jer analognih kanala vise nema. Kako se namesta imas po tjubu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
offline71 re 07.03.2013. 22:09 #481155

status: user
broj poruka: 462
Nije vredno truda...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Naravno da ima smisla, ukoliko nemas kablovski prijem, IPTV itd., to jest 08.03.2013. 04:26 #481232

status: user
broj poruka: 10985
ukoliko si ``osudjen`` na ``antenu``. Dakle, kao sto rece darkoc78, digitalni risiver i free channels ako ces dzabaka...

http://goo.gl/9Mk9g

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 08.03.2013. 06:02 #481233

status: user
broj poruka: 9460
Imas najvise FTA na hotbird 13e i Astra 1H/1KR/1L/1M/2C @ 19.2° East. Do skoro je moglo dosta toga za dzabe, ali sad je stvar potpuno drugacija, jer su vecina presla sa dobrog starog Irdeto2 na jaci sistem kodiranja, a jedan od njih i Nagravision3, te je ostalo samo varijanta cardsharing-a. Znaci SS HD2 ili neki Dream Box i mozes sve na nebu da gledas za 20-akE mesecno.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
offline71 re 08.03.2013. 07:44 #481239

status: user
broj poruka: 462
O free kanalima nema smisla ni pričati,pošto su uglavnom nemački regionalni i slične gluposti,koje ne verujem da su ti interesantne.Osim ako ne voliš da gledaš kako nemci uzgajaju krave,piliće...Meni su antene,jedna sa tri lnb-a,okrenute na 16,13,19e i 0.8/1w,free cs,nema ništa.Malo sam i digao ruke od toga.Posebno što možeš naći online tv,naši kanali,pa skoro svi atraktivni.TTV ne radi ni na cs-u.Ja i dalje tvrdim nije vredno truda...Tvoj izbor
@gilopile jel pričaš o serverima iz srbije ili bosne?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs