Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Acer Aspire 5101AWLMI_Vista
STRANA 1 OD 1
nikolajev Acer Aspire 5101AWLMI_Vista 10.08.2007. 23:43 T5229

status: user
broj poruka: 284
Na kraju sam kupio gore pomenuti notebook. Zadovoljan sam kupovinom- procesor je Turion na 2GHz- bolji je od vecine celerona, grafika je ATI 1100 i podrzava DX9. Kvalitet izrade je solidan- kuciste je dosta cvrsto, ne ugiba se. Najbolje od svega je diplej na kome je slika fantasticna. Tu je i Win Vista Home Basic, sa mogucnoscu da se napravi `ghost`.
Ima medjutim i nekoliko mana:
1. touch pad je dosta slabasan kao da je u pitanju igracka
2. ima malo RAM-a, ali to moze da se ispravi dodavanjem memorije u slobodan slot
3. nema TV out, sto je meni najveci nedostatak.
Mislim da je od njega bolja kupovina Acer 5102WLMI, koji ima Turion X2 na 1.6 i veci hard- 120Gb a skuplji je samo oko 3 hiljade dinara. Nema ga medjutim nigde u gradu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Acer Aspire 5101AWLMI_Vista 11.08.2007. 14:42 #25230

status: user
broj poruka: 9388
A koliko si ga platio?



::
:: Na kraju sam kupio gore pomenuti notebook. Zadovoljan sam kupovinom- procesor je Turion na 2GHz- bolji je od vecine celerona, grafika je ATI 1100 i podrzava DX9. Kvalitet izrade je solidan- kuciste je dosta cvrsto, ne ugiba se. Najbolje od svega je diplej na kome je slika fantasticna. Tu je i Win Vista Home Basic, sa mogucnoscu da se napravi `ghost`
:: Ima medjutim i nekoliko mana
:: 1. touch pad je dosta slabasan kao da je u pitanju igrack
:: 2. ima malo RAM-a, ali to moze da se ispravi dodavanjem memorije u slobodan slo
:: 3. nema TV out, sto je meni najveci nedostatak.
:: Mislim da je od njega bolja kupovina Acer 5102WLMI, koji ima Turion X2 na 1.6 i veci hard- 120Gb a skuplji je samo oko 3 hiljade dinara. Nema ga medjutim nigde u gradu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nikolajev Cena 11.08.2007. 14:49 #25233

status: user
broj poruka: 284



49.000 dinara
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Cena 11.08.2007. 15:44 #25238

status: user
broj poruka: 9388



::
::
::
:: 49.000 dinar

Pa sta hoces vise za te pare :))

uzivaj .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs