Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
XP Professional Corporate SP2 Integrated July 2007 ETH0
STRANA 1 OD 1
gamil XP Professional Corporate SP2 Integrated July 2007 ETH0 11.08.2007. 20:23 T5240

status: user
broj poruka: 242
Microsoft Windows XP Professional Corporate SP2 Integrated July 2007 ETH0. Dali ova verzija sadrzi sve dodatke windowsa zakljucno sa navedenim mesecom i koliko su dobre za reinstalaciju sistema. Kakvo je Vase iskusto? Da gazim sistem ili ne?????
Big pozdrav svima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikon .. 11.08.2007. 22:39 #25265

status: user
broj poruka: 4



Sačekaj SP3.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege Ma pusti ga u ... 12.08.2007. 11:35 #25284

status: user
broj poruka: 188
Ja je koristim od oko mesec dana, sadrzava sve novije gluposti, cak is IE7 is WinMediaPlayer 11, al nece normalno da radi. Mislim radi, al ponekad se smrzava na par minuta pa posle oce da radi.
Napominjem da sa oktoberskom verzijom ni blizu ovakvog problema nisam imao.

Stavi koji ti je dosad stabilno radio, il nista vise. Verujem da za sp3 ima da se ceka jos puno. Citao sam kao da vec ima sp3 beta verzija, ali...

Pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs