Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Halo 2 for XP
STRANA 1 OD 1
stoler Halo 2 for XP 15.08.2007. 22:08 T5287

status: user
broj poruka: 324
Insalirao sam ovu igricu i prvi utisak je razočaravajući i to ni manje ni više nego što se same grafike tiče! Da li je tako loša kao što se meni čini zato što je inače igra pravljena za VISTU ili ima neko drugo objašnjenje?!Da nije do mog hardvera proplem,npr? Ako neko zna baš me zanima, hvala

Još nešto , tj ovo je ono što mi je ustvari bitno, ta igrica nema podršku za wide monitore!!!! Bar ja ne dobijam ponuđeno ni jednu wide rezoluciju, pa me zanima da li postoji neki patch ili nešto slično da se ovo sredi jer u suprotnom (bez obzira što ne spadam u grupu ljudi kojima je jako bitno kakva je grafika i da li je na full ili ne ) moraću da obrišem igricu jer mi jako jako očajno kako to izgleda!

Hvala unašred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 15.08.2007. 22:37 #25523

status: user
broj poruka: 4506



nema tu nista cudno, igra je pravljena u 5+ godina starom endzinu prvog dela i pored ocajne grafike igra je jedva dobila prolazne ocene na zapadu, da nije stare slave i koliko toliko pristojne igrivosti bila bi totalni promasaj..ovako je samo promasaj .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gabyhege No ne znam 15.08.2007. 23:54 #25537

status: user
broj poruka: 188
Ja sam tako nesto bas citao, da ce svi biti razocarani u pocetku, al su predlozili da igras dalje, pa ces videti da ce grafika i igra postati sjajna. Kao nesto sam citao u vezi od pocetka, objasnjenje je da su poceli davno da prave igricu, znaci nisu bili u mogucnosti da naprave full extra grafiku, zato je pocetni deo los.
Predlozim da probas, pa ces videti. I moj drug isto bio ko i ti, al sad sljaka vec na kraju.
U vezi wide ne mogu ti pomocji nazalost.
Pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SrAtlas Halo 2 16.08.2007. 00:24 #25540

status: user
broj poruka: 144

Pogledaj malo po forumu,znam da je neko
ostavio link za podesavanje igara da rade
u widescreen formatu.
Poz.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Dobro-namerni predlog 16.08.2007. 09:12 #25551

status: user
broj poruka: 1196
Obrishi djubre, ne isplati se patnja oko nje... Jednostavno nije dobro napravljena!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs