Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Lost planet
STRANA 1 OD 1
kartmen Lost planet 16.08.2007. 11:13 T5293

status: user
broj poruka: 23
Može li se igrati na XP-u i da li podržava grafiku GF7900?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 16.08.2007. 11:48 #25567

status: user
broj poruka: 3529
Naravno, podrzava(moze)!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.08.2007. 15:39 #25575

status: user
broj poruka: 12785
Naravno da podrzava, jedino se ne moze igrati u DX10 na XP. Za doticnu opciju moras imati Vistu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni .. 16.08.2007. 16:46 #25578

status: user
broj poruka: 1199



Ja doticnu igru upravo skidam..I pri kraju je... zanima me da li ce da radi na mom kompu..Ako je neko igrao...ili zna neka napishe koju mashinu igra trazi....

moj komp je
ASUS M2N-E
AMD 3500+
1 GB 667Mhz GEIL
Gainward 7600GS ( Clock kao 7600GT)
.... XP 2 sa svim update-ima....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: .. 16.08.2007. 18:00 #25584

status: user
broj poruka: 18472

::
::
::
:: Ja doticnu igru upravo skidam..I pri kraju je... zanima me da li ce da radi na mom kompu..Ako je neko igrao...ili zna neka napishe koju mashinu igra trazi....
::
:: moj komp j
:: ASUS M2N-
:: AMD 3500
:: 1 GB 667Mhz GEI
:: Gainward 7600GS ( Clock kao 7600GT
:: .... XP 2 sa svim update-ima....

Igra je extremno s_anje.Totalno je ne optimizovana.Cak se vidi logo za XBox i sama podesavanja.Na full rezoluciji i detaljima imam na 7900GTX 17-25 FPS,jedino mogu da igram sa 8800GTX!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 17.08.2007. 08:55 #25646

status: user
broj poruka: 18941
Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala..

a imam konf:
-Abit AB9 Pro
-C2D 6600
-2x1gb kingmax
-7900GTO
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: Re: .. 17.08.2007. 09:33 #25648

status: user
broj poruka: 3529
Ja sam je probao i sve sljaka OK, do duse jes da su opcije i podesavanja(skrinovi) ostali kao na XBox-u(to valjda kao zato sto je preporucljivo da se igra bas sa XBox-ovim gamepad-om), ali je super grafika i atmosfera, zaista!
Ne vidim razlog zasto ti je `extremno s-anje`(mozda volis drugaciji zanr igara)!?

BTW, probao sam je na 7950GT/512mb i radi lepo sa svim na full-u, u zavisnosti od skrina ume da padne frame rate i do 16-17, ali ide i do 40!

@filni
Radice ti na toj masini igra, samo moja preporuka ti je da podesavanja ostavis na default setovanja ili da pustis da sama igra podesi optimalna setovanja.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: .. 17.08.2007. 10:28 #25649

status: user
broj poruka: 18472
:: Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala.
::
:: a imam konf
:: -Abit AB9 Pr
:: -C2D 660
:: -2x1gb kingma
:: -7900GT
::

Ako nisi upucen nemoj tako da reagujes,idi malo i na druge forume pa se potkrepi informacijama.Nisam rekao da je igrica losa ali je ne optimizovana za PC.Frejmove guta zbog toga a ne zbog grafike!Mozda je nekom zanimljivo kad mu fps padnu i na 17 pa se igrivost smanjuje extremno ali ja nisam navikao da igram ispod 30 FPS u najtezem obliku i zato mo je mrsko da se nerviram i maltretiram sa ovom igrom.Pitanje.Zasto igra podesava optimalna setovanja na samom pocetku?Neverovatno koliko zagusi ceo sistem ako sve stavis na full,rasteze se kao zvaka.Do duse,probao sam samo jedno pola sata igru i ono sto mi nudi nisam nikako zadovoljan a plus bez game pad-a je prosto nemoguce igrati,mislim nije to to!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: .. 17.08.2007. 12:26 #25653

status: user
broj poruka: 4506



:: :: Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala.
:: ::
:: :: a imam konf
:: :: -Abit AB9 Pr
:: :: -C2D 660
:: :: -2x1gb kingma
:: :: -7900GT
:: ::
::
:: Ako nisi upucen nemoj tako da reagujes,idi malo i na druge forume pa se potkrepi informacijama.Nisam rekao da je igrica losa ali je ne optimizovana za PC.Frejmove guta zbog toga a ne zbog grafike!Mozda je nekom zanimljivo kad mu fps padnu i na 17 pa se igrivost smanjuje extremno ali ja nisam navikao da igram ispod 30 FPS u najtezem obliku i zato mo je mrsko da se nerviram i maltretiram sa ovom igrom.Pitanje.Zasto igra podesava optimalna setovanja na samom pocetku?Neverovatno koliko zagusi ceo sistem ako sve stavis na full,rasteze se kao zvaka.Do duse,probao sam samo jedno pola sata igru i ono sto mi nudi nisam nikako zadovoljan a plus bez game pad-a je prosto nemoguce igrati,mislim nije to to



a gde si to video bolju grafiku od lost planeta zivota ti??imam i 7950 gt i 8800 gts i cak na 7950 gt igra mi radi savrseno u +40 fps na 1280x 1024 SVE max tako da ne znam o kojoj neoptimizovanosti ti pricas??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: .. 17.08.2007. 13:37 #25657

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

::
::
::
:: :: :: Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala.
:: :: ::
:: :: :: a imam konf
:: :: :: -Abit AB9 Pr
:: :: :: -C2D 660
:: :: :: -2x1gb kingma
:: :: :: -7900GT
:: :: ::
:: ::
:: :: Ako nisi upucen nemoj tako da reagujes,idi malo i na druge forume pa se potkrepi informacijama.Nisam rekao da je igrica losa ali je ne optimizovana za PC.Frejmove guta zbog toga a ne zbog grafike!Mozda je nekom zanimljivo kad mu fps padnu i na 17 pa se igrivost smanjuje extremno ali ja nisam navikao da igram ispod 30 FPS u najtezem obliku i zato mo je mrsko da se nerviram i maltretiram sa ovom igrom.Pitanje.Zasto igra podesava optimalna setovanja na samom pocetku?Neverovatno koliko zagusi ceo sistem ako sve stavis na full,rasteze se kao zvaka.Do duse,probao sam samo jedno pola sata igru i ono sto mi nudi nisam nikako zadovoljan a plus bez game pad-a je prosto nemoguce igrati,mislim nije to to
::
::
::
:: a gde si to video bolju grafiku od lost planeta zivota ti??imam i 7950 gt i 8800 gts i cak na 7950 gt igra mi radi savrseno u +40 fps na 1280x 1024 SVE max tako da ne znam o kojoj neoptimizovanosti ti pricas?

Prijatelju to mozes sam sebe da lazes da ces da igras na 40 FPS a da frejmovi ne padaju.Fixno nema teoretske sanse da igras na 40 FPS.Ja imam i 7900 GTX i 8800 GTX pa fps itekako padaju zavisno od jacine karte naravno.Imas jos dosta igara sa odlicnom grafikom novijeg datuma.Ne slazem se da je Lost Planet najbolji!I dalje stojim iza toga da igrica nije optimizovana za PC I NISAM JA TO IZMISLIO NEGO JE TAKO!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: Re: Re: .. 17.08.2007. 13:46 #25659

status: user
broj poruka: 4506


::
:: SkyFir
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: :: Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala.
:: :: :: ::
:: :: :: :: a imam konf
:: :: :: :: -Abit AB9 Pr
:: :: :: :: -C2D 660
:: :: :: :: -2x1gb kingma
:: :: :: :: -7900GT
:: :: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Ako nisi upucen nemoj tako da reagujes,idi malo i na druge forume pa se potkrepi informacijama.Nisam rekao da je igrica losa ali je ne optimizovana za PC.Frejmove guta zbog toga a ne zbog grafike!Mozda je nekom zanimljivo kad mu fps padnu i na 17 pa se igrivost smanjuje extremno ali ja nisam navikao da igram ispod 30 FPS u najtezem obliku i zato mo je mrsko da se nerviram i maltretiram sa ovom igrom.Pitanje.Zasto igra podesava optimalna setovanja na samom pocetku?Neverovatno koliko zagusi ceo sistem ako sve stavis na full,rasteze se kao zvaka.Do duse,probao sam samo jedno pola sata igru i ono sto mi nudi nisam nikako zadovoljan a plus bez game pad-a je prosto nemoguce igrati,mislim nije to to
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: a gde si to video bolju grafiku od lost planeta zivota ti??imam i 7950 gt i 8800 gts i cak na 7950 gt igra mi radi savrseno u +40 fps na 1280x 1024 SVE max tako da ne znam o kojoj neoptimizovanosti ti pricas?
::
:: Prijatelju to mozes sam sebe da lazes da ces da igras na 40 FPS a da frejmovi ne padaju.Fixno nema teoretske sanse da igras na 40 FPS.Ja imam i 7900 GTX i 8800 GTX pa fps itekako padaju zavisno od jacine karte naravno.Imas jos dosta igara sa odlicnom grafikom novijeg datuma.Ne slazem se da je Lost Planet najbolji!I dalje stojim iza toga da igrica nije optimizovana za PC I NISAM JA TO IZMISLIO NEGO JE TAKO

mozes ti da imas 4 x 8800 gtx ali ti nista nece raditi ako ostatak konfiguracije nije na tom nivou.Ja nemam sta da lazem niti imam sta od toga, meni savrseno radi svaka igra a pogotovo lost planet, mereno prosecno 40 + fps !.Sredi malo komp pa ti i proradi nesto
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: Re: .. 17.08.2007. 14:12 #25664

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

::
::
:: ::
:: :: SkyFir
:: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: :: Brate, sta pricas, `neoptimizovana`, imam xp, presao sam celu igricu, nije izbacila ni jednu jedinu gresku, niti je zablokirala.
:: :: :: :: ::
:: :: :: :: :: a imam konf
:: :: :: :: :: -Abit AB9 Pr
:: :: :: :: :: -C2D 660
:: :: :: :: :: -2x1gb kingma
:: :: :: :: :: -7900GT
:: :: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: :: Ako nisi upucen nemoj tako da reagujes,idi malo i na druge forume pa se potkrepi informacijama.Nisam rekao da je igrica losa ali je ne optimizovana za PC.Frejmove guta zbog toga a ne zbog grafike!Mozda je nekom zanimljivo kad mu fps padnu i na 17 pa se igrivost smanjuje extremno ali ja nisam navikao da igram ispod 30 FPS u najtezem obliku i zato mo je mrsko da se nerviram i maltretiram sa ovom igrom.Pitanje.Zasto igra podesava optimalna setovanja na samom pocetku?Neverovatno koliko zagusi ceo sistem ako sve stavis na full,rasteze se kao zvaka.Do duse,probao sam samo jedno pola sata igru i ono sto mi nudi nisam nikako zadovoljan a plus bez game pad-a je prosto nemoguce igrati,mislim nije to to
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: a gde si to video bolju grafiku od lost planeta zivota ti??imam i 7950 gt i 8800 gts i cak na 7950 gt igra mi radi savrseno u +40 fps na 1280x 1024 SVE max tako da ne znam o kojoj neoptimizovanosti ti pricas?
:: ::
:: :: Prijatelju to mozes sam sebe da lazes da ces da igras na 40 FPS a da frejmovi ne padaju.Fixno nema teoretske sanse da igras na 40 FPS.Ja imam i 7900 GTX i 8800 GTX pa fps itekako padaju zavisno od jacine karte naravno.Imas jos dosta igara sa odlicnom grafikom novijeg datuma.Ne slazem se da je Lost Planet najbolji!I dalje stojim iza toga da igrica nije optimizovana za PC I NISAM JA TO IZMISLIO NEGO JE TAKO
::
:: mozes ti da imas 4 x 8800 gtx ali ti nista nece raditi ako ostatak konfiguracije nije na tom nivou.Ja nemam sta da lazem niti imam sta od toga, meni savrseno radi svaka igra a pogotovo lost planet, mereno prosecno 40 + fps !.Sredi malo komp pa ti i proradi nesto

Ja nisam rekao da ti lazes ali ti ocigledno nisi shvatio poentu.Igrica ne moze da se igra non stop na 40 FPS pogotovu na 7950GT.Frejmovi padaju.Ti kaze 40 pa jos plus pa sad jos ispade prosecno.Da bi bilo prosecno nekad treba da ide na 70,60..pa da dobije taj prosek.Tesko.Mozda na 8800GTS.Jesi li ikad igrao Dark Messiah?Koji ti nje tu prosek ili koliko si FPS-a u igri najvise imao?Kada bih izneo obe konfiguracije koje posedujem ispalo bih da se hvalim.Kompjuter mi je vrh tako da nema sta da sredjujem.Jedino sto me je izgleda malo zezao windows pa sam skoro ubacio nov tako da evo upravo zbog ove nase zackoljice sam instalirao ponovo Lost Planet i na moje zaprepascenje radi ok.Sada su FPS mnogo visi nego kad sam prvi put probao.Stoji da su i tvoje tvrdnje korektne ali mislim da sam i ja u pravu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kartmen Šljaka ljudi, ne prepirite se 17.08.2007. 15:31 #25666

status: user
broj poruka: 23

Ma instalirao sam igru i radi ko zmaj na:
ASUS M2N-E
AMD 3200+
1 GB 800Mhz Kingston
GF7900 256mb

Nema svrhe da se dalje prepirete jer nikakvih problema nisam iskusio niti mi frame rate varira značajno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Šljaka ljudi, ne prepirite se 17.08.2007. 19:54 #25686

status: user
broj poruka: 18472

SkyFire

::
:: Ma instalirao sam igru i radi ko zmaj na
:: ASUS M2N-
:: AMD 3200
:: 1 GB 800Mhz Kingsto
:: GF7900 256m
::
:: Nema svrhe da se dalje prepirete jer nikakvih problema nisam iskusio niti mi frame rate varira značajno
::
::

Onda ja imam definitivno neko bug-ovano g_vno!Malo bolje radi od kako sam podigao now windows ali opet znacajno padaju FPS a plus i secka i to samo na ovoj igri.Napominjem da sad ne igram na 8800GTX!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs