Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
gde moze?
STRANA 1 OD 1
psyman gde moze? 20.08.2007. 21:29 T5335

status: user
broj poruka: 1046

zanima me gde moze da se zavrsi kod nas neka kvalitetnija ddr 2 memorija tipa: g.skill,mushkin,crusial,corsair i dali moze neko da mi objasni kako funkcionise newegg.com.hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsaD newegg je 20.08.2007. 22:20 #25855

status: user
broj poruka: 412
Sajt za online kupovinu, koliko ja znam. Narucis, platis i dobijes. Ne znam da li se moze kupovati i iz Srbije, ali i da moze, pitanje je da li ce stici i kako.

A sta mislis po tim `zavrsi memorija`?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Gde 20.08.2007. 23:23 #25861

status: user
broj poruka: 729
Pogledas ovde na ovom sajtu pod komponente ...

Sto se tice nabavke memorije preko newegg, to mozes da uradis uz pomoc, recimo, VISA VIRTUON kartice, ali ma kako da to izvedes i platis, sansa da to i dobijes je da se pomolis da na carini, a zatim u posti rade dovoljni moroni da ne znaju sta je to `cudno i pljosnato` inace ce zavrsiti u necijem dzepu, a sanse da nadjes to u lagumima carine ili poste su jednake koliko i da Srbija udje sledece nedelje u EU. Moj savet, zaboravi na kupovinu tog tipa...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman znaci rizicno 20.08.2007. 23:43 #25862

status: user
broj poruka: 1046



slucajno sam bio naleteo na adresu i video da je dobar izbor po ok ceni i reko hajde da pitam nekog ovde da mi kaze o cemu se radi.hvala na odgovorima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff re 21.08.2007. 00:34 #25863

status: user
broj poruka: 829

nisam siguran, ali cini mi se da newegg uglavnom prodaje polovnu robu... trebalo bi to da proveris ako hoces da kupujes preko njega. u svakom slucaju, roba bi trebalo da ti dodje za 7 dana(ili koliko ti vec kazu da ce trajati), a ako ne radi mozes da im vratis. postoji i opcija produzenja garancije za nekoliko godina, za odredjenu svotu, naravno. newegg je definitivno najbolji ako zelis da znas licne utiske vlasnika proizvoda koji te zanima:-)
poz!

Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman ?? 21.08.2007. 00:44 #25864

status: user
broj poruka: 1046


meni se cini ruff da je nova roba u pitanju.nebi bilo lose da se naruci po nesto ali ko zna dali ce stici narucena roba.steta sto smo zaostala zemlja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman ?? 21.08.2007. 00:44 #25865

status: user
broj poruka: 1046


meni se cini ruff da je nova roba u pitanju.nebi bilo lose da se naruci po nesto ali ko zna dali ce stici narucena roba.steta sto smo zaostala zemlja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd DDR2 21.08.2007. 07:35 #25882

status: user
broj poruka: 1004
Znam da ima u Smederevu distributer za Mushkin ram,mislim da se zove cosmosoft, pa probaj...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jollem89 sto se tice newegg.com 21.08.2007. 13:13 #25897

status: user
broj poruka: 17
Prodaje se samo nova roba i iskljucivo nova roba, ja sam prosle god isao kod prijatelja u USA i tamo oni gotovo sve narucuju preko newegg.com amazon.com i josh nekih sajtova. Isporuka 7 dana najkasnije i mislim da se vrsi preko DHL ili FEDEX-a. E sad to je sve lepo tamo u americi, ali kod nas ....
...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff izvinjavam se... 21.08.2007. 15:34 #25901

status: user
broj poruka: 829

...izgleda da sam pomesao sa nekim drugim sajtom. ali, jeste li sigurni da se narucena roba isporucuje neupakovana u nesto? mislim, meni to nema smisla da ti posalju kutiju tek tako, samo u kutiji, da ne spominjem da je onda zaista lakse nekom cariniku da je spakuje u dzep ako zakljuci da mu to treba...:-(

Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff za memoriju... 21.08.2007. 15:38 #25902

status: user
broj poruka: 829

...pogledaj https://www.alti.com(ili co.yu, nisam siguran) imaju corsair, geil, ocz i mislim da imaju jos poneku marku... mozda nadjes nesto sto te zanima.
poz

Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman ok. 21.08.2007. 16:40 #25907

status: user
broj poruka: 1046



cosmosoft je distributer i verovatno nerade sa maloprodajom.bio sam im slao mail pa mi nisu odgovorili cak nemaju ni cenovnik sajtu,moracu da ih nozovem.hvala na odgovorima.poz svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs