Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
`Huston we have a problem`, Hp NX6310
STRANA 1 OD 1
SinisaNX `Huston we have a problem`, Hp NX6310 20.08.2007. 23:51 T5338

status: user
broj poruka: 2

Prije 9 mjeseci kupio sa HP NX 6310. nov u prodavnici 750e.(inace je super radio) i sad mi je pukao displej prilikom transporta, oni u ovlastenom servisu ne priznaju fizicka ostecenja pod garanciju.
I sad mi ti `strucnjaci` iz servisa traze 700e za novi displej.(mamu im j....m). Inace zivim u Banjaluci i tu sam kupio laptop.
I sta sad da radim???? Za 700e mogu da kupim novi laptop, a stari ne mogu da prodam i jos gore ovde nemogu da nadjem polovan displej pa da ga sam zamjenim.
Ima li neko predlog za izlaz i ove glupe situacije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doktor011 tft za hp nx6310 21.08.2007. 01:02 #25869

status: user
broj poruka: 1


pojuri malo po oglasima na internetu kod ljudi koji prodaju delove za laptopove u Srbiji i nacices taj displej. Izace ce te maksimalno 150eur sa ugradnjom...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 21.08.2007. 01:02 #25870

status: user
broj poruka: 12057

Tačno je da nikoga ne interesuju fizička oštećenja, pravo da ti kažem ne bi ni mene.

Jedino što mogu da ti kažem je maler - bad luck.

Možda da proveriš kod uvoznika HP ili u nekom ovlašćenom servisu.

Samo mi nije jasno zašto 700e ?!?!?!?!?!?!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 22.08.2007. 13:40 #25944

status: user
broj poruka: 3529
Ima firma u BG-u u kojoj bi mozda mogao da ga popravis, tj. zamenis display sa nekim novim ili polovnim! Bolje ih prvo nazovi.

https://www.pcklinika.co.yu
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: `Huston we have a problem`, Hp NX6310 22.08.2007. 13:53 #25946

status: user
broj poruka: 711
:: Prije 9 mjeseci kupio sa HP NX 6310. nov u prodavnici 750e.(inace je super radio) i sad mi je
:: pukao displej prilikom transporta, oni u ovlastenom servisu ne priznaju fizicka ostecenja pod

Pa sta si ocekivao? Nigde se to ne priznaje... Ako hoces da bacakas laptop ili da ga nosis u prtljagu aviona/autobusa/kamiona onda se kupi specijalizovani laptop (npr Toughbook) kojeg mozes da pustis da padne 2-3 metra i damu nista ne bude :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SinisaNX Re 22.08.2007. 14:36 #25950

status: user
broj poruka: 2


Prvo, pao je sa visine od 30-40 cm, i spolja nema vidljivog fizickog ostecenja, ekran radi samo sto je trecina ekrana crna, izgleda kao da se rasuo taj kristal ili sta je vec unutar ekrana.

Drugo, Ovi sto traze 700e (inace ovlasteni uvoznik i distributer Hp za Bosnu), mi prodaju neku pricu, kao kod vecine novih uredjaja cjena displeja cini oko 80% ukupne cjene uredjaja, sto je po meni cista glupost.

Trece, hvala za ovaj https://www.pcklinika.co.yu. Probacu!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs