Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
O, kakva divna vest!!!
STRANA 1 OD 1
NastyB O, kakva divna vest!!! 22.08.2007. 00:03 T5344

status: user
broj poruka: 729
Prosto sam se odusevio kad sam ovo video, a nadam se da ce mnogi od vas takodje...

http://www.2kgames.com/mafia2/home.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Raiden Divna vest.... 22.08.2007. 00:16 #25925

status: user
broj poruka: 29



Napokon nastavak legendarne igre......Prvi deo je 5 puta bolji od The Godfather a mogu tek da zamislim kako ce da izgleda dvojka...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 22.08.2007. 00:47 #25927

status: user
broj poruka: 1574
Hvala bogu neka dobra igra...ni jedna igra me nije drzala pored kompa duze nego Mafia..a sada jos drugi deo...jedva ocekujem..Hvala na ovoj informaciji..pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Hajduk re 22.08.2007. 01:39 #25929

status: user
broj poruka: 114

Hajduk

Koliko si me odusevio ovom informacijom. Samo da nesto ne zakenjaju da ne bi pokvarili utisak o jednoj (bar po meni) najboljoj igri za PC.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: re 22.08.2007. 07:45 #25930

status: user
broj poruka: 729
::
:: Hajduk
::
:: Koliko si me odusevio ovom informacijom. Samo da nesto ne zakenjaju da ne bi pokvarili utisak o jednoj (bar po meni) najboljoj igri za PC

Hm, ovaj ceski `Illusion Softwork` je do sad radio samo igre Mafia i Hidden & Dangerous (pre toga neku voznju aviona, ali to je bilo jako davno), dok su bili pomagaci Pterodonu za Vietkong, a s obzirom da su i Mafia i H&D igre prva liga, ne treba ni sumnjati da ce ovo biti EKSTRA igra (cini mi se da je u tajnosti prave vec cetiri godine) a da je izdavac 2K Games...pa dovoljno je pogledati screenshotove. Niko Belic (GTA 4) ce morati dobro da se oznoji da postigne nesto ovako.

P.S. Nije li prva Mafia izasla kad i GTA 3 ?!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
popovl kad ce jos divnih vesti? 22.08.2007. 09:14 #25933

status: user
broj poruka: 149
toliko cekam Hidden & Dangerous 3,a o njemu ni traga ni glasa.
Ako Mafia 2 najavljuje ponovni intevizirani rad Illusion softwok-sa,nadam se da ce skoro
stici i H&D 3...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 22.08.2007. 13:55 #25947

status: user
broj poruka: 12785
Ova vest je stara barem 3 godine. Nastavak je najavljen godinu dana nakon izlaska prvog dela.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: ... 22.08.2007. 15:15 #25953

status: user
broj poruka: 729
:: Ova vest je stara barem 3 godine. Nastavak je najavljen godinu dana nakon izlaska prvog dela

Hvala na prosvetljenju. Ja sam postavio post pre mesec dana nadajuci se da neko zna nesto o ovome, guglao dve godine, ocajnicki trazeci da ce se pojaviti bar i najmanja vest ima li sta od ovoga. Naravno, nista o ovome nisam nasao sve do sinoc... A ovde ima ljudi koji su TO VEC ZNALI...svaka cast.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646134.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs