Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Covek od celika !!!
STRANA 1 OD 1
MaliAbner Covek od celika !!! 16.06.2013. 06:25 T53484

status: user
broj poruka: 7760
Juce pogledah sa porodicom gore navedeni film i sta da vam kazem...

Imam utisak da ga je radila ista ekipa koja je radila Star Trek, Thor, Iron Man i sl...

Bem ti klesta ko da su izasli ispod iste prese...

Ovaj Supermen zna i karate... ej bre covece on koji ima pogled koji ubija kao Perun-ov bije se karate tehnikama... i na kraju place sto je morao da ubije glavnog negativca (igra agenta FBI u Boardwalk Empire) iako mu je ovaj ubio bioloskog oca...

Film je vizuelno dobar, ne moze se prigovoriti 3D je bas 3D a ne neka splacina, mozda nije na nivou Avatara ali je stvarno dobar bas se ima osecaj dubine... glumci onako neki i znaju da glume a neki su novopridosli...
Prica nije ni nalik onoj koja je ispricana u onom filmu gde je glumio Kristofer Rivs, ova je totalno drugacija ko da se ne radi o istom Supermenu, odudara od stripa drasticno... neko bi rekao da je prica produbljena i dodatno pojasnjena ali...

ALI meni to nije to...

Inace bilo mi je simpaticno sto je pola publike u bioskopu nosilo plave majce sa originalnim crveno/zutim znakom supermena... doduse bio je i jedan majstor sa novim logom ovim od karbona ili su u pitanju nano cevke...

Sve u svemu moze da se gleda ali ne baca vilicu dole, mozda je to znak da sam obajatio...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Šta očekivati 16.06.2013. 10:38 #499058

status: user
broj poruka: 1333
od filmova koji su ustvari jako skupi pokretni stripovi. Oni i računaju na nostalgiju ljudi koji su kao klinci čitali to i maštali. Nebih ja u taj spisak ubacivao Star Trek, ipak je to potpuno drugu žanr, čak mnogo drugačiji od recimo Star Wars-a i ostalih `action` filmova. Ja sam pratio Star Trek od prvih početnih serija. Toliko dobrh ideja je započeto sa njima a sada su stvarnost a neke stvari čak i prevaziđene. Nisam neki `Trekie` ali i sad kad izmem mobilni u ruku setim se Comunicatora, tablet računari, flet screen TV i monitori, čak je nešto kao Tricorder napravljeo. Vrlo malo takvih filmova i serija je toliko realno bar za budućnost. Star Trek bi trebalo gledati od početne serije da bi se shvatili novi filmovi na tu temu. Nemogu u svakom filmu da počnu od početka a da se shvate sve poente.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Šta očekivati 16.06.2013. 11:02 #499059

status: user
broj poruka: 7760
Cekaj, jesi li pogledao Into the Darknes?

Da jesi verovatno ne bi ovako prokomentarisao za Star Trek...

Poslednja dva su avanturisticke akcije nekoliko eona udaljene od onoga sto pamtimo kao Strar Trek...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: od filmova koji su ustvari jako skupi pokretni stripovi. Oni i računaju na nostalgiju ljudi koji su kao klinci čitali to i maštali. Nebih ja u taj spisak ubacivao Star Trek, ipak je to potpuno drugu žanr, čak mnogo drugačiji od recimo Star Wars-a i ostalih `action` filmova. Ja sam pratio Star Trek od prvih početnih serija. Toliko dobrh ideja je započeto sa njima a sada su stvarnost a neke stvari čak i prevaziđene. Nisam neki `Trekie` ali i sad kad izmem mobilni u ruku setim se Comunicatora, tablet računari, flet screen TV i monitori, čak je nešto kao Tricorder napravljeo. Vrlo malo takvih filmova i serija je toliko realno bar za budućnost. Star Trek bi trebalo gledati od početne serije da bi se shvatili novi filmovi na tu temu. Nemogu u svakom filmu da počnu od početka a da se shvate sve poente
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs