Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
jeftina bicikla!
STRANA 1 OD 1
CuMsHoT jeftina bicikla! 10.08.2013. 09:26 T54173

status: user
broj poruka: 259
Narode zna li neko gde mogu da kupim jeftin bajs.Konacno nadjoh prostor za smestaj.Ranije sam vidjao na Novom Beogradu za 20-30 eur.Dakle zanima me polovnjak i to sto jeftinije cisto radi rekreacije uvece do dunava da se provozam.Ima li po buvljacima jeftinih polovnjaka?

do not fear CuMsHoT is here :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dzonihsv re 10.08.2013. 09:56 #508298

status: user
broj poruka: 330
Bubanj potok, danas pre 3-4 sata. :D

Ozbiljno, subotom u 6 nacrtaj se u Bubanj potok i to ti je to. SAMO, za te pare ćeš naći dosta raštimovan bajs koji će u vr` glave jedno 5-6 vožnji izdržati a da mu ne zatreba neki deo/popravka.


https://www.panoramio.com/user/dzonihsv - moja galerija

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: re 10.08.2013. 10:02 #508299

status: user
broj poruka: 4054

pride ... svi su kradeni !!! ..

:: Bubanj potok, danas pre 3-4 sata. :
::
:: Ozbiljno, subotom u 6 nacrtaj se u Bubanj potok i to ti je to. SAMO, za te pare ćeš naći dosta raštimovan bajs koji će u vr` glave jedno 5-6 vožnji izdržati a da mu ne zatreba neki deo/popravka
::
::
:: https://www.panoramio.com/user/dzonihsv - moja galerij
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 10.08.2013. 10:15 #508303

status: user
broj poruka: 1372
http://www.cikloberza.com/listing.php?category=1&genre=6


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT heh 10.08.2013. 10:15 #508304

status: user
broj poruka: 259
ma briga me sto je kraden prelakiram i vozi,nego a koja je cena malo boljih bicikala?

do not fear CuMsHoT is here :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever sada 10.08.2013. 10:26 #508305

status: user
broj poruka: 3821
Kao neko ko je kupio bajs za 3000 RSD - iskreno ti savetujem da se batalis tih rabota.

Nisam imao pojma o bajsevima, te sam nasao neki polovan sa 21 brzinom - nasao se sa likom i uzeo...

E tu pocinju problemi.

Naravno, jer nisam mogao sve da isprobam, pozurivao me, i ja isto 3k - sta je to, blabla.

Luft u zadnjem tocku, vremenom se guma toliko razlabavila, da ja nisam mogao `mirne glave` da vozim uopste...

Menjaci su nesto poceli da zajebavaju. Na kraju je i pukla guma... : D

U servisu su mi sem ovog, rekli da je zubcanik otisao, lanac, i da mora da se menjanju neki lageri valjda, jebem liga...

Sve u svemu, ulaganje od oko 5k + tih 3k = za te pare sam mogao uzeti normalan bajs.

Sada sam prodao taj za 2000, i idem ovih dana pazariti novi ili dobar polovan bajs.


I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Zaboravi tu varijantu... 10.08.2013. 10:39 #508307

status: user
broj poruka: 3241
bacaš pare unapred. Kao što kažu kolege, tu ćeš se provozati dv-tri puta dok se sve ne raspadne. Pa kad kreneš da kupiš gume, pa da utežeš felne koje su sigurno dobrano krive, pa da menjaš glavu napred i pozadi jer će zadnji točak posle par vožnji početi da baca kao da jašeš bika na rodeu, pa da menjaš kočnice,... isto kao da dobiješ na poklon oldtajmera koji nije održavan i koji će ti truliti u garaži jer treba brdo para samo da se osposobi za vožnju...

http://tiny.cc/msvoj https://www.mojdom.rs
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - 6 GB DDR3 - Hitachi 500GB+750GB - MSI 6870 OC - LC6650GP3 V2.3 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius navigator 535

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb 3000 dinara?Polovno? 10.08.2013. 11:13 #508311

status: user
broj poruka: 6875
To ne ide.
Ja sam kupio ovaj:

http://www.yowex.com/2621-alu-hunter-mtb-2621-brzina/

Ali na akciji za 12.000 dinara ovde u Cacku.
Znaci ako zelis bajs,iole da vredi necemu,minimum 100e.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless @Djokosrb: 10.08.2013. 11:36 #508313

status: user
broj poruka: 3241
Ne mora 100e, ima i jeftinije po oglasima jer je ponuda velika a potražnja mala. Ima već od 60e na oglasima ok bajseva.

http://tiny.cc/msvoj https://www.mojdom.rs
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - 6 GB DDR3 - Hitachi 500GB+750GB - MSI 6870 OC - LC6650GP3 V2.3 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius navigator 535

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:@Djokosrb: 10.08.2013. 11:56 #508317

status: user
broj poruka: 6875
Pricam za novo,da odes lepo u radnju. :)

IMa na oglasima kradenih iz Svice,bajsevi po 500e sto kostaju,za 150-200e,npr.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ctrl re 10.08.2013. 12:06 #508318

status: user
broj poruka: 779
za 30e kupiš čuveni PONY,pa ga đihaš http://goo.gl/nNeKJx

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CuMsHoT Re: re 10.08.2013. 13:05 #508326

status: user
broj poruka: 259
djihaj ga ti :P

Ma moze brate i kradeno jednom je ciga hteo da mi proda za 30 evrica kraden markiran,posle sam gledao na netu i ispostavilo se da taj i polovan vredi oko 120eur.Il ko sto rece meni drugar daj meni 20 evra i pokazi koji ces bajs na adi ja skinem vozaca i doteram ti do kuce
Salu na stranu ae kad bih gledao i nov bicikl sta valja,znam da je ranije bilo lepih bicikala u tempu,treba mi neki best buy jedini uslov su napred amortizeri.

do not fear CuMsHoT is here :D

:: za 30e kupiš čuveni PONY,pa ga đihaš http://goo.gl/nNeKJ
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: Re: re 10.08.2013. 13:30 #508331

status: user
broj poruka: 4054

ma zabole te dal je kraden ..samo napominjem ukoliko ti panduri okrenu bajs i zapisu broj ..

meni su pukle obe kocnice , probusio gumu , sve se rasklimalo ..

bajs mi je `peugeot` .. tezak kao da je od olova ..

sajle za kocnice - 25 din prednja, 50 din zadnja , lezajevi 25 din komad ..


sve u svemu uradio sam generalku za 200 din

:: djihaj ga ti :
::
:: Ma moze brate i kradeno jednom je ciga hteo da mi proda za 30 evrica kraden markiran,posle sam gledao na netu i ispostavilo se da taj i polovan vredi oko 120eur.Il ko sto rece meni drugar daj meni 20 evra i pokazi koji ces bajs na adi ja skinem vozaca i doteram ti do kuce
:: Salu na stranu ae kad bih gledao i nov bicikl sta valja,znam da je ranije bilo lepih bicikala u tempu,treba mi neki best buy jedini uslov su napred amortizeri
::
:: do not fear CuMsHoT is here :
::
:: :: za 30e kupiš čuveni PONY,pa ga đihaš http://goo.gl/nNeKJ
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: re 10.08.2013. 13:37 #508332

status: user
broj poruka: 18941
pa bajs treba da bude sto laksi, a ne tezak kao da je od olova:)


::
:: ma zabole te dal je kraden ..samo napominjem ukoliko ti panduri okrenu bajs i zapisu broj .
::
:: meni su pukle obe kocnice , probusio gumu , sve se rasklimalo .
::
:: bajs mi je `peugeot` .. tezak kao da je od olova ..
::
:: sajle za kocnice - 25 din prednja, 50 din zadnja , lezajevi 25 din komad .
::
::
:: sve u svemu uradio sam generalku za 200 di
::
:: :: djihaj ga ti :
:: ::
:: :: Ma moze brate i kradeno jednom je ciga hteo da mi proda za 30 evrica kraden markiran,posle sam gledao na netu i ispostavilo se da taj i polovan vredi oko 120eur.Il ko sto rece meni drugar daj meni 20 evra i pokazi koji ces bajs na adi ja skinem vozaca i doteram ti do kuce
:: :: Salu na stranu ae kad bih gledao i nov bicikl sta valja,znam da je ranije bilo lepih bicikala u tempu,treba mi neki best buy jedini uslov su napred amortizeri
:: ::
:: :: do not fear CuMsHoT is here :
:: ::
:: :: :: za 30e kupiš čuveni PONY,pa ga đihaš http://goo.gl/nNeKJ
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:Re: Re: Re: re 10.08.2013. 13:49 #508338

status: user
broj poruka: 6875
Upravo tako,kakav crni celik :(

Bajs treba da bude od aluminijuma,pogledaj ovaj AluHunter da nadjes sto sam ti okacio link,ja sam ga bas u tempu kupio za 12k dinara i prezadovoljan sam.



Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peterpan re 10.08.2013. 14:17 #508341

status: user
broj poruka: 776


Imam i ja bajs, tezak ko` tuc, mozes da ga vozis bez ruku, guvernal se slabo okrece, mada sam se navikao tokom zadnjih 18 godina staza. Zato su mi noge ko u Jay Cutler-a

Salu na stranu, ali bajs treba da bude lagan, cvrst, amortizeri nisu presudni, a to ispod ~70e-80e tesko mozes da nadjes
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: re 10.08.2013. 14:43 #508344

status: user
broj poruka: 4054

+1
bas to ... kolena su mi nabildovana !!!

sa aluminijumskim okvirom mogu da vozim do fruske gore i nazad bez da se zadisem ili umorim ..

sa ovim peug. profesionalni bajkeri su uspeli 5km i gecrkt nemoz dalje .. pucaju misici ..

jos kad lanac nije podmazan a menjac namerno zaglavljen na najvecu brzinu :) nekad molim ljude da me poguraju da krenem :)

::
::
:: Imam i ja bajs, tezak ko` tuc, mozes da ga vozis bez ruku, guvernal se slabo okrece, mada sam se navikao tokom zadnjih 18 godina staza. Zato su mi noge ko u Jay Cutler-
::
:: Salu na stranu, ali bajs treba da bude lagan, cvrst, amortizeri nisu presudni, a to ispod ~70e-80e tesko mozes da nadje
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud polar avalanche 10.08.2013. 16:23 #508354

status: user
broj poruka: 3737
Kupljen pre šest godina. Prednja guma i dalje original kenda, zadnja trenutno continental. Osim paknova za diskove sve je više manje original. Prešao više od deset hiljada km za to vreme i dalje ga peglam svaki dan. Plaćen 350€ i dinara ne žalim. Dakle nisam za jeftine varijante. Ako možeš skupljaj pare za sledeću sezonu (ova je za mesec dana gotova) i kupuj nešto kvalitetno. Padovi se dešavaju, ne daj da budu zbog krša...
support normality

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 10.08.2013. 17:23 #508360

status: user
broj poruka: 2788
Nisam znao da ovde ima ovoliko ljubitelja Bikinga. Ako je neko u blizini Kraljevva ili će da vozi ovde negde, nek pusti mail pa da pravim društ


Za te pare, najjaača stvar ti je ponika. Uštekaj pare, pa za 150e možeš od polovnih dobrih delova da skockaš lep bajs. Više sam za redlog što je dao Pajsgudgud.

Inače, moj otac je 1990. kupio u Bugarskoj Maxam bajs, plaćen je skoro 2000 maraka ja mislim, nisam siguran. Evo i dan danas ga vozimO, ne oseća ništa. Ja dok sam bio klinac, pa sam ga isčukao, ali ide super. Pre par godina je urađena generalka i leti. Osim mazanja lanca, novih paknova i guma, druge investicije nema. Pored njega imam jedng MTB KTM koji je za offroad i duže relacije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Anonymous !!! 10.08.2013. 17:36 #508364

status: user
broj poruka: 340
sto je moguce kvalitetnije to bolje jer sve utice na udobnost voznje i bitno je uzeti velicinu bajka prema visini vozaca i njegovim dimenzijama, mnogi misle da je to samo sedi i vozi. ja imam wheeler pro39 i jeste placen ali ja volim da vozim bajk a neki koji to ne shvataju baz tako ozbiljno mogu da uzmu neki polar ili malo bolji capriolo ali neka povedu racuna o velicini rama prema svojim dimenzijama i o tome da bajk bude dobro podesen i podmazan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Iz principa ne bih uzeo kraden... 10.08.2013. 18:22 #508366

status: user
broj poruka: 7761
Neko je `jauknuo` zbog tog bajsa...

A ako uzmes kraden zelim ti da i ti `jauknes`...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
leonard0 slazem se sa abnerom 10.08.2013. 19:55 #508377

status: user
broj poruka: 182
@anon
sto se dimenzije tice, to i jeste najveci problem pogoditi. kad probas, ne mozes bas da odredis. za drumase i xc je drugacije merenje. za mene npr, koji sam visok 192 bi prema pravilima u xc varijanti odgovarao 22`, ali nije bas tako.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 11.08.2013. 11:15 #508448

status: user
broj poruka: 1372
Da vidim nekoga da krade bajs gazio bih ga do sutra, nevezano da li je bajs moj ili tuđi!
Pozdravi ti tog svog drugara.

U varijanti novog bajsa ne bih ti preporučivao one koji se prodaju po raznim sportskim prodavnicama ili velikim marketima. Capriolo, Polar ili eventualno Scout.
Do nekih 15-ak hiljada nemoj uopšte da gledaš nikakav amortizer, samo hardtail i kruta viljuška.
Pre toga se naravno izmeri http://skr.rs/xDz i uzmi sledeću veću veličinu od one koju si dobio.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs