Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Instaliranje drajvera za wireless na Dell Inspiron 3521
STRANA 1 OD 1
quakerz Instaliranje drajvera za wireless na Dell Inspiron 3521 12.08.2013. 22:44 T54208

status: user
broj poruka: 63
Na windows 7, evo ga vec drugi dan pokusavam da nadjem drajver i nikako da uspem, cak sam instalirao i Driver checker program i kad idem download driver on skine, a kad ga instaliram ne funkcionise i kad opet rescanujem sa driver checkerom pokazuje da ne postoji driver. Moze li neko da mi pomogne, unapred hvala :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Quakerzic... 13.08.2013. 08:15 #508697

status: user
broj poruka: 9459
Daj malo vise detalja.

Koji OS 32 ili 64bit?
Vidi li se uredno instalirana WiFi kartica u device manageru?
Da li reaguje na FN+F2?
Da li si probao sa oficijalnog Dell sajta da skines odgovarajuce drajvere?
Da li se instalisao i Wireless utility (trebao bi da je u task bar-u.)

Postavi ovde hardware IDS kartice da vidimo o kojoj se radi.

Driver Checker ti instalira nekakve drajvere i zato posle drugog skeniranja ne nalazi nista. E sad je pitanje da li je on instalisao odgovarajuce, mada i on vrsi pretragu uz pomoc H. IDS , pa ne bio trebalo da bude greske...ali ko zna ...

P.S> Temu nisi postavio u odgovarajuci podforum. `Svastara` ne izlazi na main page strani i zato je odziv forumasa slabiji, jer vecina prati forum sa glavne strane. Da me ubijes ako znam zasto...:)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs