Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Mišljenja o Smileink-u?
STRANA 1 OD 1
millanche Mišljenja o Smileink-u? 01.09.2013. 18:24 T54450

status: user
broj poruka: 312
Hoću da kupim štampač sa CISS-om. Vidim da Smileink ima štampač koji tražim i to sa već postavljenim CISS-om, međutim nikada nisam čuo za tu firmu (nisam iz BG-a), pa ne znam o kakvoj je firmi reč. Interesuje me da li su korektni za garanciju, kao npr. Emmi? Da li mogu sa sigurnošću da naručim proizvod preko kurirske službe (da ne dobijem panj umesto štampača)? I da li su im ok proizvodi (da ne prodaju reparirane umesto novih, kao što je radila jedna firma, da je ne imenujem)? Hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 01.09.2013. 20:34 #511714

status: user
broj poruka: 12785
Ja sam kod njih samo dopunjavao par puta laserski kertridž, to su korektno radili i na vreme. Za ostalo ne znam...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Ja sam par puta 02.09.2013. 02:56 #511785

status: user
broj poruka: 914


pitao za cenu samog mastila i uvek su mi bili malko skuplji od VHP-a tako da ne znam sta da ti kazem...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DMCivan CISS 02.09.2013. 09:51 #511805

status: user
broj poruka: 215
Ja sam kod njih pre mesecak dana nabavio CISS za moj cannon IP 4700. Cena je bila ok i kvalitet uredjaja odlican. CISS je nov zapakovan sve u fulu, znaci nije repariran.

p.s. iako nisam iz BG-a nisam porucivao kurirskom sluzbom vec mi je devojka uzela kod njih u prodavnici i donela.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
millanche Hvala na odgovorima 02.09.2013. 13:43 #511861

status: user
broj poruka: 312
Vidim da niko nije imao u tom smislu kontakta sa njima. Nebitno. Videću već gde ću da kupim štampač. Recite mi šta mislite o štampaču Epson P50, ukoliko je neko imao iskustva sa njim. Naravno uz CISS. Koristio bih ga za fotografije 13x18 i seminarske/diplomske radove A4.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs