Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Drtine administratorske !!!!!!!!!!!!!
STRANA 1 OD 1
hecate Drtine administratorske !!!!!!!!!!!!! 04.09.2013. 13:15 T54481

status: user
broj poruka: 472
Hvala na obrisanom postu, imao sam u steci gomilu softvera, koji sam bio voljan da delim sa nasom srpskom populacijom i koliko toliko učinim ljudima život lepši i lakši, ali ste me u tome u potpunosti razuverili.

Hvala vam na tome, uvideo sam da na ovom forumu samo gubim vreme, a i u 90% slucajeva, ne zna se ni hvala kazati, za nesto sto ste dobili dzabe.

Bio sam aktivan mesec, dva, ali i više nego dovoljno da shvatim da ovde samo gubim vreme. Pozdrav i lepo vam bilo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @hecate 04.09.2013. 15:18 #512253

status: user
broj poruka: 17084
Ako je bio piratski softver a ne original
ne razumem zasto se ljutis?

Ako je bilo sve original razumem te apsolutno.

Admine boli sigurno penis da li neko ima ili koristi piratski softver,
ali oni mogu da plate katastrofalno ogromne kazne ako se na njihovom portalu sajtu baneru ili bilo cemu slicnom reklamira/prodaje piratski softver.

Inace ovu temu ti niko nece videti jer sve iz kafea ne izlazi na naslovnoj http://goo.gl/NGRs

Turi je u neku drugu kategoriju.

Aj baci neki update.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Tako ti boginje-zastitnice, nemoj da se ljutis - ovo je stnica. 05.09.2013. 00:40 #512335

status: user
broj poruka: 10984
Ufff - dobro je da nisi Nemezis...

Ako imas sta da poklonis, napomeni da je ``transakcija`` bezbedna, softver legalan. Ako nije legalan, posalji linkove na email adrese clanova Foruma i stvar resena...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate pozdrav, normalinm ljudima 05.09.2013. 04:39 #512345

status: user
broj poruka: 472
Hvala, ali ne hvala. Ne volim dvoličnost, ili imaš jedinstven stav i blokiraš sav vid `piraterije` ili puštaš sve.

A ne ovo može, a ovo ne može. Ajde da se igramo Bog-a, jer `držimo` sve karte u rukama. Moja greška je što sam stekao utisak da je ovo liberalan forum voljan da ide mimo granica malograđanstva.

Nisam osoba koja se krije iza `personalnih PM` varijanti i strepi da li će neki `adolescentni` pajser od administratora da mi `blagosilja` šta može, a šta ne.

Warez scena je ipak i dalje jedina koja nešto vredi, pa ćete me tamo i naći, a PC berza ostaje jedino merodavna za `neku` dostupnost hardvera u Srbiji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa da, upravo tako stoje stvari ovde, na Forumu - on je i nastao 05.09.2013. 10:47 #512356

status: user
broj poruka: 10984
kao ``produzetak`` PC Berze (kupi me, prodaj me, novac u rukama...prodavaca)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile e jbg... 05.09.2013. 11:03 #512358

status: user
broj poruka: 9460
Koji softwer je u pitanju? Da li se tesko nalazi po netu? Sibni mi na mail, necu da se ljutim.:)

Pozdrav!

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaminDebil ( o )( o )( o ) 05.09.2013. 23:49 #512476

status: user
broj poruka: 55
Sam si u poruci trazi da ti obrise post ili banuje, ja ti ispunio želju. Šta sad cmizdriš.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate @( o )( o )( o ) 06.09.2013. 01:35 #512494

status: user
broj poruka: 472
Postoji nešto što se zove obostrana saglasnost, za neupućene neka vide kako su stvari rešene na elitesecurity.org-u, sajt kome bi pcberza trebala da teži.

Svaki admin, ako je baš voljan da sprovodi `strogoću`, minimum pružene učtivosti je da opomene člana foruma na neko kršenje interne politike, a ne stihijski da se iživljava kako mu svirne.

Vodeći se istom ideologijom, ja bi sada trebao da odgovorim sa serijom DOS napada i blokiram ovaj forum za narednih mesec dana. Ne rođače, ne spuštam se ja na taj nivo, jer bi bilo ekvivalento tome da mladić od 15 godina maltretira dete od 3, a kako nisam u sferi pedofilije jednostavno ću da zaobiđem ovaj forum u najširem luku, dok kolektivna svest se ne digne na viši nivo...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaminDebil ( o )( o )( o ) 06.09.2013. 07:24 #512502

status: user
broj poruka: 55

Prvo se nekom poseres u kuću i još mu kazeš ako ti smrdi ti očisti.
Čovek naravno očisti jer mu smrdi u kući a ti počneš da pljuješ po coveku.

Uzmi pa se poseri mami u kuću koja te vaspitala tako kako te vaspitala.
.)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: ( o )( o )( o ) 06.09.2013. 10:19 #512530

status: user
broj poruka: 1319



::
:: Prvo se nekom poseres u kuću i još mu kazeš ako ti smrdi ti očisti.
:: Čovek naravno očisti jer mu smrdi u kući a ti počneš da pljuješ po coveku
::
:: Uzmi pa se poseri mami u kuću koja te vaspitala tako kako te vaspitala.
:: .
::
::
Odličan primer !!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 22.09.2013. 15:46 #515527

status: user
broj poruka: 2155

Ti da se malo bavis forumuma, znao bi da je prva stvar koju uradis kad se uclanis na neki forum da procitas pravila foruma i da ih postujes.

Evo posto si lenj ja cu da ti dam linkove, i oni ce ti objasniti zasto je tvoj post obrisan:

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=8327&forid=1&katid=1

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=11760&forid=1&katid=1

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=292&forid=1&katid=1

Tu ti sve lepo pise, a na tebi je da se lepo izvines i prihvatis pravila ili odes na drugi forum ako ti se ne svidjaju pravila ovog foruma.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate Nije sija nego vrat 23.09.2013. 14:40 #515774

status: user
broj poruka: 472
Izreka koja se veoma odomacila u nasem narodu je:

`I na tarabi pise pic** pa ti udri`...

Postoji mali milion primera direktnog i indirektnog vida piraterije sirom foruma, od npr. koju verziju windowsa koristiti, pa nadalje. Nemam vremena, a ni volje da rovikam po forumu kako bi gore pomenutu `poslovicu` drugima utrljao u nos. To je posao vas admina.

Vristi mi, sto mi je obrisan post, ali postoje bar 3 nacela koja organski ne podnosim:

1. licemerstvo, 2. dvolicnost, 3. `double standard`. Sto je glavni razlog naseg `prijatnog` cavrljanja.

Ovaj forum ima veliki potencijal i prilicno je aktivan i brz u odgovorima i savetima, ali ocigledno je da nema `strucan` kadar ili bar azuran, kad su u pitanju admini. Razumem da ljudi imaju zivot i obaveze i mimo ovog foruma, ali pozivati se na `pravila` foruma na svaka 2 meseca je prilicno `lame`.

P.S.

Post bi uvek trebalo cenzurisati, a ne u potpunosti brisati, bez ikakvog obrazlozenja i naznake. Ukusi se razlikuju, mada jos ste relativno mladi, tako da evolucija je neminovna u buducnosti...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @hecate 23.09.2013. 15:22 #515797

status: user
broj poruka: 17084
Svi mi malo upakujemo nesto sto nije bas po propisima.

izrazi tipa
narodna verzija windowsa
izlecena igra
itd.

Niko ne pise bas bas otvoreno i ne kaci ilegalan sadrzaj ovde,
cak i ako kaci, skrati link da se ne vidi sta je direktno i da ne ziadje pc berza prva kad neko pretrazuje ilegalan softver.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce x3 OC
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs