Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
iPhone u Srbiji
STRANA 1 OD 2  
mkukic iPhone u Srbiji 21.09.2013. 14:31 T54714

status: user
broj poruka: 2588
Ima li nekih novosti oko dolaska kompanije Apple u Srbiju?
Premijer Ivica Dacic je najavio da ce do kraja godine Google i Apple doci u Srbiju i da ce biti moguca kupovina njihovih telefona preko nasih provajdera:

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/tehnologije/aktuelno.236.html:433943-Dacic-Google-i-Apple-u-Srbiji-do-kraja-godine

Planiram da zamenim svoj iPhone 3GS 16GB za iPhone 5S 16GB (to je vec cetvrta generacija posle mog telefona + moj telefon vise ne podrzava nove verzije iOS-a i mislim da je OK upgrade), pa ne bih da dajem 650+e za 16GB SimFree model, ako ce Apple doci u srbiju do kraja godine...

Hvala!

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: Re: ... 21.09.2013. 16:03 #515282

status: user
broj poruka: 1227
Ocekivala se na prosloj prezentaciji najava nekih novih zemalja, ali to se nije dogodilo. Do kraja godine ce biti sigurno barem jos jedna, pa mozda ko zna.. Mada iskreno sumnjam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: iPhone u Srbiji 21.09.2013. 16:03 #515283

status: user
broj poruka: 3730

Apple je vec u srbiji kroz razne Prodavce Racunara... A to sto ti prizeljkujes nece da moze.....
2 razloga
1) Uvoznici Samsunga i drugih marki su pljunuli dobre pare da Apple nedodje....
2) Operateri nece moci da se ugradjuju kao blesavi..

Daj boze da dodju ja cu prvi da pazarim na ugovor ... Jer 3 godine nisam uzimao nista....


AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Ima li nekih novosti oko dolaska kompanije Apple u Srbiju
:: Premijer Ivica Dacic je najavio da ce do kraja godine Google i Apple doci u Srbiju i da ce biti moguca kupovina njihovih telefona preko nasih provajdera
::
:: http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/tehnologije/aktuelno.236.html:433943-Dacic-Google-i-Apple-u-Srbiji-do-kraja-godin
::
:: Planiram da zamenim svoj iPhone 3GS 16GB za iPhone 5S 16GB (to je vec cetvrta generacija posle mog telefona + moj telefon vise ne podrzava nove verzije iOS-a i mislim da je OK upgrade), pa ne bih da dajem 650+e za 16GB SimFree model, ako ce Apple doci u srbiju do kraja godine..
::
:: Hvala
::
:: *******************************
::
:: iMac 27` (late 2012
:: 3.2GHz quad-core Intel Core i5 processo
:: 8GB of 1600MHz DDR3 memor
:: NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memor
:: 1TB Fusion Driv
:: Mac OS X Mountain Lion 10.8.
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: Re: ... 21.09.2013. 16:08 #515288

status: user
broj poruka: 1227
A i kao sto dejzan rece, Samsung ima jak monopol kod nas, ujedno i jak lobi a javna je tajna i da odredjeni ljudi iz politickog vrha su prakticno (in)direktni uvoznici Samsunga u Srbiju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 21.09.2013. 16:19 #515293

status: user
broj poruka: 2588
Jbg... Nista, i ovako cu morati da sacekam da se prvo isporuce ovi silni iPhone-ovi koji su naruceni, pa da se tek onda pojave `na lagerima` u Apple-ovim prodavnicama, da bi neko mogao da mi donese iz inostranstva... To ce sigurno potrajati jos jedno mesec dana, a do tada mozda se pojavi neka informacija o dolasku Apple-a u Srbiju i mogucnosti kupovine iPhone-a preko nasih operatera.

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Ne treba preterivati... 21.09.2013. 17:25 #515319

status: user
broj poruka: 666

Tačno je da klošari iz šljamsunga ne biraju sredstva, ali da je Apple-u više stalo do srbistanskog tržišta nego do poštovanja sopstvenih standarda, vrlo lako bi izašli na kraj sa domaćim kokošarima iz tzv. `vlade` i sličnim ološem.

Toliko o iPhone-u, a što se tiče ovdašnjih resellera, e to je tek priča za sebe... Sreća u nesreći za ovo tržište je u tome što nabavka ide preko regionalnog dobavljača (da im ne pominjem ime, upućeniji znaju o kome je reč) u kome su guzice uglavile mnoge domaće vucibatine, tako da Apple nema potpuni uvid u ciganisanje kojim srbistanske lopine bagatelišu sve čega se dohvate, pa i njihov brend + obim prodaje je suviše mali da bi bacili dodatni fokus na nas.

Sve u svemu, kome je baš stalo do Apple proizvoda, a ima tu nesreću da živi u ovoj ciganmali, bolje da skoči do Nemačke ili Italije i uzme šta mu treba, nego da igra lutriju sa ovdašnjim švercerima, preprodavcima i prevarantima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic Re: Ne treba preterivati... 21.09.2013. 17:57 #515333

status: user
broj poruka: 2588
Ovaj iPhone 3GS 16GB imam vec skoro tri godine i, hvala Bogu, radi fantasticno kao i prvog dana. Prezadovoljan sam telefonom u svakom pogledu i u obzir dolazi samo noviji iPhone, tako da o drugom telefonu i ne razmisljam, samo gledam finansijski aspekt... A da se zezam sa svercerima necu, donece mi prijatelj iz Svajcarske.

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


::
:: Tačno je da klošari iz šljamsunga ne biraju sredstva, ali da je Apple-u više stalo do srbistanskog tržišta nego do poštovanja sopstvenih standarda, vrlo lako bi izašli na kraj sa domaćim kokošarima iz tzv. `vlade` i sličnim ološem
::
:: Toliko o iPhone-u, a što se tiče ovdašnjih resellera, e to je tek priča za sebe... Sreća u nesreći za ovo tržište je u tome što nabavka ide preko regionalnog dobavljača (da im ne pominjem ime, upućeniji znaju o kome je reč) u kome su guzice uglavile mnoge domaće vucibatine, tako da Apple nema potpuni uvid u ciganisanje kojim srbistanske lopine bagatelišu sve čega se dohvate, pa i njihov brend + obim prodaje je suviše mali da bi bacili dodatni fokus na nas.
::
:: Sve u svemu, kome je baš stalo do Apple proizvoda, a ima tu nesreću da živi u ovoj ciganmali, bolje da skoči do Nemačke ili Italije i uzme šta mu treba, nego da igra lutriju sa ovdašnjim švercerima, preprodavcima i prevarantima
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 21.09.2013. 18:53 #515339

status: user
broj poruka: 12785
650 evra? Pa miki, poseti oglase i forume, idu po 1200 evra, ljudi se lome da ih uzmu!

http://goo.gl/FOHndM
http://goo.gl/4pUKOH
http://goo.gl/8p02tG
http://goo.gl/zIWFmP

Kao da niko nema rodjake i prijatelje u inostranstvu. Za ove pare platim sebi dvodnevni put do Beča i kupim telefon u radnji.

Razmisli možda o Windows Phone 8 telefonu, neće te koštati kao Iphone 5S a radi isto toliko optimizovano.

Ako baš hoćeš iOS moja preporuka ide za Iphone 4S jer sem ekrana sve ti je skoro isto kao Iphone 5 i 5S. Čak imaš kvalitetniju izradu.
__________________
Scourge of PCBerza
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:... 21.09.2013. 19:06 #515341

status: user
broj poruka: 6875
Kakvi retardi majko moja,ali OPET kakvih ovaca ima i treba ih sisati.Ako neko sebe smatra iole normalnim ovo sigurno nece uzeti.




Partizan se voli,za druge se navija,rece jednom Dusko Radovic


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic Re: ... 21.09.2013. 19:09 #515343

status: user
broj poruka: 2588
Dobro, ovo su preprodavci, a i telefon se bukvalno tek pojavio, pa koriste...

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


:: 650 evra? Pa miki, poseti oglase i forume, idu po 1200 evra, ljudi se lome da ih uzmu!
::
:: http://goo.gl/FOHnd
:: http://goo.gl/4pUKO
:: http://goo.gl/8p02t
:: http://goo.gl/zIWFm
::
:: Kao da niko nema rodjake i prijatelje u inostranstvu. Za ove pare platim sebi dvodnevni put do Beča i kupim telefon u radnji
::
:: Razmisli možda o Windows Phone 8 telefonu, neće te koštati kao Iphone 5S a radi isto toliko optimizovano.
::
:: Ako baš hoćeš iOS moja preporuka ide za Iphone 4S jer sem ekrana sve ti je skoro isto kao Iphone 5 i 5S. Čak imaš kvalitetniju izradu
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 21.09.2013. 21:28 #515369

status: user
broj poruka: 2588
Zanima me koja je fora sa ovim prodavnicama koje imaju u ponudi iPhone... Kako mogu zvanicno da ih imaju u ponudi? Jel su ti telefoni novi, imaju garanciju... ?

Primer: http://mobilnisvet.com/mobilni/3507/Apple/iPhone-5-16GB

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm mkukic 21.09.2013. 22:53 #515386

status: user
broj poruka: 360
ne, polovni su i imaju radnu garanciju sedam dana :)
naravno da su novi. i da je minimalna garancija dve godine.
ako vec moras da imas apple, zasto se pravi problem za cenu. to je uvek bio skup uredjaj namenjen imucnijim ljudima, bez obzira sto ga orgomna vecina njih koristi uglavnom za razgovore.
slicnu izradu ima ascend p6, samo sto je malo tanji od iphone 5.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Dajmo malo korigujmo svoje mentalitete... 22.09.2013. 02:28 #515442

status: user
broj poruka: 7761
Prvo i osnovno ovi iz SmugSmug-a nisu KLOSHARI !!!
Oni samo rade svoj posao... prilagodili su se trzistu na koje zele da plasiraju svoje proizvode...

Ovi iz Apple se nisu prilagodili korupciji u ovoj zemlji i to je to...

Da budemo precizniji ne zele da se prilagode korupciji u ovoj crnoj rupi sveta...

Imam utisak da smo gori od Somalije i Avganistana...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saladin suska se suska.... 22.09.2013. 09:33 #515463

status: user
broj poruka: 229

Bila je neka prica da bi mogli da se nadju u ponudi Telenora od nove godine........
Naravno uz paket prodaj bubreg i levo plucno krilo.....

Ali da se unapred ogradim.... neproverena informacija..(glasina):::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic Re: mkukic 22.09.2013. 11:52 #515486

status: user
broj poruka: 2588
Ne pravi se problem oko cene, samo necu sigurno da dam 1200e za telefon koji kosta 650e. I ja sam te pare zaradio, ne rastu mi na drvetu. Vec sam rekao zasto iPhone, a tema je o ponudi iPhone-a kod nasih provajdera, a ne da li da kupim kod preprodavaca (derokozaca). Ako nece biti kod provajdera donece mi prijatelj iz inostranstva, kao sto sam vec rekao.

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


:: ne, polovni su i imaju radnu garanciju sedam dana :
:: naravno da su novi. i da je minimalna garancija dve godine
:: ako vec moras da imas apple, zasto se pravi problem za cenu. to je uvek bio skup uredjaj namenjen imucnijim ljudima, bez obzira sto ga orgomna vecina njih koristi uglavnom za razgovore
:: slicnu izradu ima ascend p6, samo sto je malo tanji od iphone 5
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm zbunilo me je 22.09.2013. 12:26 #515491

status: user
broj poruka: 360
jer si ti okacio link za obican 5 (ne S) i pitao da li su novi. Ovo sa oglasa nikad ne bih kupio.
Za provajdere, ako ih bude, oni obicno imaju vec naviku da nesto sto u slobodnoj prodaji kosta npr 500e prodaju u paketu po ceni koja cak dostize i 500e (isto ti bude da li uzmes kod njih ili u sl. prodaji). Nije za sve modele tako, ali vide da im prolazi, pa podizu. (to vazi za nize pakete,a ako puno trosis, onda je i cena uredjaja manja naravno)
Ti sacekaj ako ti se ne zuri, mozda bude stvarno nesto do kraja god.

A nije lepo da se hvatamo za najskuplji model (Gold) koji je 1200e i da isapda da sad 5S kosta 1200e . I daum je to rekao, i nekako ta cifra ostaje dominantna kad procitas post. :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 22.09.2013. 12:57 #515493

status: user
broj poruka: 12785
Ti svi prodavci uzimaju te telefone od preko, uglavnom ne daju račun uz garanciju, a garancija važi 6 meseci na telefon i možda 2 godine na softver.
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic Re: zbunilo me je 22.09.2013. 13:52 #515506

status: user
broj poruka: 2588
Pitao sam samo kako mogu da imaju zvanicno u ponudi nesto sto se zvanicno ne uvozi kod nas, a iPhone 5 sam stavio samo kao primer, imaju i iPhone 4/4s u ponudi takodje, pa zato pitam je l` to novo ili ne s obzirom da je taj iPhone 4 izasao 2010. godine.

Za cenu si upravu... 1200e je ovde taj gold model, a crni je oko 950e. Dolazi u obzir samo crni, ne zbog cene, nego jednostavno hocu samo crni, pa makar on bas bio najskuplji. A i tih 950e je nenormalno visoko...

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
Mac OS X Mountain Lion 10.8.3


:: jer si ti okacio link za obican 5 (ne S) i pitao da li su novi. Ovo sa oglasa nikad ne bih kupio
:: Za provajdere, ako ih bude, oni obicno imaju vec naviku da nesto sto u slobodnoj prodaji kosta npr 500e prodaju u paketu po ceni koja cak dostize i 500e (isto ti bude da li uzmes kod njih ili u sl. prodaji). Nije za sve modele tako, ali vide da im prolazi, pa podizu. (to vazi za nize pakete,a ako puno trosis, onda je i cena uredjaja manja naravno
:: Ti sacekaj ako ti se ne zuri, mozda bude stvarno nesto do kraja god
::
:: A nije lepo da se hvatamo za najskuplji model (Gold) koji je 1200e i da isapda da sad 5S kosta 1200e . I daum je to rekao, i nekako ta cifra ostaje dominantna kad procitas post. :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: Re: ... 22.09.2013. 14:11 #515510

status: user
broj poruka: 1227
nije to nikakva zvanicna ponuda, to su isti sverceri ko oni po oglasima.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm Re: ... 22.09.2013. 14:31 #515517

status: user
broj poruka: 360
Onda ih svakako izbegavati. Drugar je kupio pre 5-6 meseci u prodavnici LG L9 koji je kostao oko 300e tada, a on je platio mislim oko 200-250 uz garanciju 1god.
Ja sam navikao da ono sto kupim u prodavnici (a uvek tako i kupujem) bude bar dve god garancije zakonske, nekad i tri do pet, zavisi sta kupujes. Ali ovako da nesto kosta toliko, a sest meseci je bas kriminal.
Sacekaj tih mesec dana sto moras, dok dodje na stanje, pa oslsuskuj i kod nas sta se desava.
Inace, crni je uvek najlepsi.

:: Ti svi prodavci uzimaju te telefone od preko, uglavnom ne daju račun uz garanciju, a garancija važi 6 meseci na telefon i možda 2 godine na softver
:: __________________
:: Scourge of PCBerza
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misicm mada 22.09.2013. 20:45 #515573

status: user
broj poruka: 360
ovaj nexus 5 LG, dolazi sa 3GB rama. Skoro kao prosecan racunar. Displej 5` sa full hd i novi KitKat.
Ja bih na tvom mestu bio u dobroj dilemi :)

http://www.gsmarena.com/lg_nexus_5-5705.php


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed He, he...nisam protivnik ajd`fona, a jos manje sam navijac m$-a... 22.09.2013. 21:37 #515583

status: user
broj poruka: 10988
ali moram da priznam da je ovaj stos jedno od retkih duhovitih poteza kompanije Billy&UglySteveBallssMer:
http://goo.gl/1PRQF2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio Re: He, he...nisam protivnik ajd`fona, a jos manje sam navijac m$-a... 22.09.2013. 21:49 #515587

status: user
broj poruka: 666

Meni je ovo mnogo smešnije:
http://www.youtube.com/watch?v=eywi0h_Y5_U

:: ali moram da priznam da je ovaj stos jedno od retkih duhovitih poteza kompanije Billy&UglySteveBallssMer
:: http://goo.gl/1PRQF
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: suska se suska.... 22.09.2013. 22:12 #515599

status: user
broj poruka: 3730

Nece doci u Telenor ni Vip ni Telekom.
Ovo ti ja potpisujem....
Da bi doso Apple osnov je da cena bude uskladjena sa UK,Nemackom,Maltom,Litvanijom... mislim na godisnje pretplate... E sad ako tamo kosta 300 eura 16 GB verzija morala bi i ovde... Recimo u februaru sam uzeo Samsung S3 za 400 eura u holandiji a kod telenora je bio tad uz moj paket 540 eura....
Nema teorije za taj podvig...
Ali daj boze da me Telenor demantuje...

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


::
:: Bila je neka prica da bi mogli da se nadju u ponudi Telenora od nove godine.......
:: Naravno uz paket prodaj bubreg i levo plucno krilo....
::
:: Ali da se unapred ogradim.... neproverena informacija..(glasina):::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: He, he...nisam protivnik ajd`fona, a jos manje sam navijac m$-a... 22.09.2013. 23:58 #515647

status: user
broj poruka: 1227
`The iPhone `couldn`t do what [Apple was] demonstrating without an insanely power hungry processor, it must have terrible battery life,` Shacknews poster Kentor heard from his former colleagues of the time. `Imagine their surprise [at RIM] when they disassembled an iPhone for the first time and found that the phone was battery with a tiny logic board strapped to it.`

Friends who were Microsoft employees at the time were also said to have had a similar reaction.

He further added that RIM, as well as Motorola, Nokia, Palm and other early pioneers, lost ground partly because of a self-defeating attitude. RIM in particular assumed from the start that smartphones would be outgrowths of its pagers and that there would never be enough battery life or wireless technology for more functions. It started growing beyond this view before the iPhone shipped, but the OS foundation until recently was based on the early assumption.`

http://www.electronista.com/articles/10/12/27/rim.thought.apple.was.lying.on.iphone.in.2007/#ixzz2ff0WNw00

Boljka koja i danas muci mnoge - In human behavior, denialism is exhibited by individuals choosing to deny reality as a way to avoid dealing with an uncomfortable truth.


::
:: Meni je ovo mnogo smešnije
:: http://www.youtube.com/watch?v=eywi0h_Y5_
::
:: :: ali moram da priznam da je ovaj stos jedno od retkih duhovitih poteza kompanije Billy&UglySteveBallssMer
:: :: http://goo.gl/1PRQF
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxxio u-p-d-a-t-e: Microsoft povukao video 23.09.2013. 00:56 #515661

status: user
broj poruka: 666
`Microsoft je ubrzo povukao video nakon negativnih reakcija na društvenim mrežama.`

http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti/microsoft_povukao_video_kojim_ismeva_novi_iphone

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs