Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Koji program???
STRANA 1 OD 1
Hajduk Koji program??? 03.09.2007. 03:40 T5475

status: user
broj poruka: 114

Ortaku je neko sve slike obrisao sa harda. E sada on zove mene i pita kako da ih vrati i da li postoji neki program. Pa ja vas pitam koji program moze da nadje te slike (mislim taj ceo folder)?
Ne mogu da verujem koliko ima glupih ljudi koji svakom daju da im ceprka po kompu!
Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 03.09.2007. 04:03 #26677

status: user
broj poruka: 12057

R-STUDIO Data Recovery Software, lud je ko struja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: Koji program??? 03.09.2007. 08:33 #26683

status: user
broj poruka: 729
:: Ortaku je neko sve slike obrisao sa harda. E sada on zove mene i pita kako da ih vrati i da li postoji neki program. Pa ja vas pitam koji program moze da nadje te slike (mislim taj ceo folder)
:: Ne mogu da verujem koliko ima glupih ljudi koji svakom daju da im ceprka po kompu
:: Hvala unapre

Moj mlađi bata kad se učio na mom kompu, radio je nešto slično, tako da sam foldere sa filmovima nalazio svuda od My Documents do System32 foldera. Ako u blizini ima ženu, dete ili nekog ko se u kompjutere razume k`o Velja Ilić u kulturu, obavezno nek` stavi administratorsku šifru i učini PRIVATE sve foldere u My Documents, inače će mu se to opet dešavati. A što se tiče programa za spas slika, ja sam koristio BACK2LIFE i spasao mi je 99% slika koje je, već opisani, moj brat liferovao u nepovrat.

`Grešiti je ljudski, ali da se stvarno zabrlja potreban je kompjuter.`
Marfijev zakon
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Q & Q software 04.09.2007. 00:54 #26736

status: user
broj poruka: 1006



sa njim sam iz zaje*ancije povratio masu stvari sa polovnog (planski formatiranog) hdd-a...

intuitivan do beskraja, moze da posluzi kao ispomoc ostalim profesionalcima...

pa cak i ako iskopa 2 jpega koji ostali nisu...

p.s. a da, zove se `safe unerase`, or samting... do sada sam naletao na njega samo u paketima... q&q software-a... ortak iz detinjstva, johnny warez, ga ima... i ti ga poznajes, kontaktiraj ga, voli on da zajmi... (nepovratno :))

...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs