Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Nero 7
STRANA 1 OD 1
Equinoxe Nero 7 04.09.2007. 01:25 T5480

status: user
broj poruka: 12057

Imam dva rezača: NEC 3520A i NEC 4571A. Problem sa Nero-om je sledeći. Iz čista mira počne da prijavljuje kad se ubaci CD-R/RW DVD+,-,R/RW da disc is not writable kod rezanja ili kod brisanja. U pitanju je verzija 7.8.5.0 i imam sa njom napravljen acronis-back-up.

Fora je u tome što ništa ne instaliram, samo normalno koristim taj back-upovani OS (grafika i poneka igra) i kad hoću nešto da narežem samo se odjednom `uzjoguni` Nero i neće ništa da reže.

Kad počne da me zeza, samo vratim acronis back-up i sve najnormalinje radi dok odjednom ne prsne. Stvarno više ne znam gde da trežim rešenje.

Jel ima neko ideju šta od programa može da upuca Nero-a ? Ja nisam uspeo da pronađem nikakvu logiku kad ovo počinje da se dešava.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe .... 04.09.2007. 02:00 #26738

status: user
broj poruka: 12057

E da, i ovo sam zaboravio. Kad se ova glupost desi, ne pomaže ni uninstall neroa i ponovo instaliranje. Probao sam posle toga i Nero 6 da stavim, lupa istu grešku.
Nešto se opasno upuca, ali još ne znam šta i zašto.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 04.09.2007. 13:06 #26748

status: user
broj poruka: 3529
Hm vrlo cudno, probaj ako nisi do sada da update-ujes firmware rezacima i mogao bi da predjes na noviju verziju nera(7.9xx), ja je koristim i nemam nikakvih problema, predhonde verzije 7-ice su i meni pravile probleme(ne bas kao tvoje, ali...).
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 04.09.2007. 13:34 #26753

status: user
broj poruka: 12057

Firmware-ovi oba rezača su najsvežiji, a za verziju Nero-a sam se zezno, u pitanju je 7.10.1.0.

Mislim da nije u pitanju hardware, ja mislim da Nero sam sebe upuca, ali ne samo sebe jer i svaka druga verzija koja se posle nje intalira u istom Windows-u odbija da radi. Gremlini.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Probaj nije greda 04.09.2007. 16:58 #26763

status: user
broj poruka: 4225
Da li si stavio Nero Micro ili Mini. Oni rade kako treba( odnosi se na 7.10.1.0).
Disable Nero Search i Remove Nero7 Scout i sve ce biti u redu.
Ako ne napisi koju gresku prijavljuje.
Instaliraj Your Uninstaller! 2006 i obrisi Nero i onda
Disable Nero Search i Remove Nero7 Scout i sve ce biti u redu.
Pozzz i javi sta si uradio.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 Cemu sve to? 04.09.2007. 17:25 #26764

status: user
broj poruka: 327
Sta to moze Nero 7 da uradi sto ne moze stara dobra proverena sestica?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646113.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs